India vs New Zealand cricket

هند Ravindra Jadeja, مرکز, جشن و شادی با هم تیمی پس از به دام انداختن تام Latham کم وزنی در طول 2 ODI در بهشت پارک در اوکلند. Photo: AP | PTI

هند و تیم کریکت نگاه خواهد کرد برای تسلی پس از پیروزی از دست داشتن دو از سه در یک روز بین المللی (ODI) مسابقات که با آن مواجه نیوزیلند در سوم و نهایی ODI در خلیج بیضی کوه Maunganui امروز. در حالی که هند جامع مورد ضرب و شتم در اولین ODI حتی پس از ارسال 347 در هیئت مدیره در همیلتون از آن بیرون آمد با بهبود عملکرد با توپ تنها به بازگشت به دلیل بالا-سفارش شکست در دوم ODI در اوکلند.
 
هند می تواند ایجاد چند تغییر در آن بازی 11 و به Rishabh نفس نفس زدن است که گرم شدن کره زمین روی نیمکت تا کنون فرصت دیگری. کاپیتان Virat Kohli همچنین می تواند در Manish Pandey ساخته شده است که بسیاری از فرصت, او در T20 بین المللی. Pandey نشده است فرصت داده شود در 50 بیش از کریکت است.

از سوی دیگر در نیوزیلند تیم کریکت را نگاه کنید برای گرفتن انتقام آن 5-0 ماست مالی کردن از T20 بین المللی. در آستانه این مسابقه به طور منظم کاپیتان کین ویلیامسون نیز اعلام شده است که مناسب است. او ممکن است جایگزین تام Blundell در نیوزیلند بازی 11.
 
هند در مقابل نیوزیلند 3 ODI نمره زندگی می کنند
 

هند در مقابل نیوزیلند 3 ODI زنده جریان جزئیات
 
هند در مقابل نیوزیلند 3 ODI مسابقه خواهد بود در برنامه تلویزیونی زنده در Star Sports 1 و Star Sports 1 HD با زبان تفسیر. همان پخش با هندی تفسیر در دسترس خواهد بود Star Sports 1 Hindi و Star Sports 1 Hindi HD. شما همچنین می توانید تماشای پخش زنده این مسابقه در Hotstar سایت و برنامه. زنده برنامه تلویزیونی نیز در دسترس خواهد بود در تامیل تلوگو, کانادا و بنگلادش در منطقه ای مربوطه-زبان کانال Star Sports 1 از 7:30 am (IST). بازی شیر یا خط را در 7:00 am
 
در ارتباط باشید برای Ind vs نیوزلند زندگی می کنند نمره نهایی بازی 11 بازی شیر یا خط به روز رسانی و تفسیر بازی.

گرفتن تمام به روز رسانی های زنده

خودکار تازه کردن

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im