هندی-آمریکایی رجا Krishnamoorthi برنده کنگره اولیه در ایلینوی

هندی-آمریکایی نماینده مجلس رجا Krishnamoorthi برنده انتخابات مقدماتی در ایالت ایلینوی است.

به دنبال سومین دوره متوالی در مجلس نمایندگان از 8 کنگره منطقه ایلینوی Krishnamoorthi در حال حاضر پیشرفت به نوامبر انتخابات عمومی.

بسیار محبوب در حوزه خود را به او جاروب دموکرات کنگره اولیه با 80 درصد آرا. ویلیام اولسون به پایان رسید و دور دوم فقط با 13 درصد آرا.

خواه اولیه برای برنامه ریزی مارس 17 لغو شد.

“من مفتخر دموکراتیک نامزد به نمایندگی از ایلینویز’ 8 منطقه یک بار دیگر در کنگره آمریکا” Krishnamoorthi گفت: در یک ایمیل به هواداران خود.

“اگر دوباره انتخاب من ادامه خواهد داد برای مبارزه با اولویت های خود را در کنگره است. و در حال حاضر به عنوان ما مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس من همه چیز را من می توانم به شما در حفظ و تمام آمریکایی ها امن و مطمئن است. این هدف این است که اولین اولویت من در حال حاضر,” او گفت:.

فقط در دو شرایط هندی-کنگره آمریکا ساخته شده است یک علامت برای خود در مجلس نمایندگان.

Krishnamoorthi اولین بار است که هند و آمریکا به انتخاب شده است به قدرتمند House Permanent Select Committee on Intelligence. در این موقعیت او به عنوان یک صدای قوی خود را برای حزب دموکرات در این کمیته استیضاح در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال گذشته است.

یک حامی قوی از هند و آمریکا رابطه Krishnamoorthi است که اغلب در تلویزیون ملی از جمله سی ان ان در سایت های مختلف سیاست خارجی و مسائل مربوط به امنیت ملی. او همچنین عضو کمیته نظارت و رئیس کمیته فرعی اقتصادی و سیاست های مصرف کننده.

Krishnamoorthi نیز دستیار شلاق و خدمت در راهبری و کمیته سیاست.

در 11th کنگره منطقه ایلینوی, کریشنا Bansal از دست داد خواه اولیه پس از یک مبارزه سخت به برنده ریک Laib.

Bansal از دست داد در این مسابقه به Laib تنها هشت درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>