WeWork مشکل اپراتور مشترک فضای اداری است به نام Sandeep Mathrani ارشد اجرایی در تجاری املاک و مستغلات شرکت بروکفیلد خواص به عنوان رئیس جدید آن.

Mathrani جایگزین آرتی minson می و سباستین Gunningham co-مدیران ارشد. Minson می و Gunningham در زمان بیش از در ماه سپتامبر از آدم نویمان ، WeWork بنیانگذاران رشد که-در-تمام-هزینه های استراتژی به ارمغان آورد این شرکت را در آستانه فروپاشی مالی سال گذشته است.

در یک بیانیه Mathrani گفت WeWork بود “دوباره تعریف چگونه افراد و شرکت ها روش کار با نوآورانه پلت فرم فوق العاده تیم با استعداد و پتانسیل قابل توجهی اگر ما چوب به ما ارزش های مشترک و حفظ اعضای ما-اولین تمرکز”است.

انتصاب Mathrani که تنظیم شده است برای شروع در فوریه 18, می تواند بخش مهمی از WeWork تلاش برای ساخت یک کسب و کار است که می تواند حفظ خود را در سریع در حال رشد است اما بازار رقابتی بسیار انعطاف پذیر برای فضای اداری.

Mathrani شده است مدیر اجرایی بروکفیلد را در بخش خرده فروشی از ماه اوت سال 2018 با توجه به صفحه مربوط به.

نامگذاری با تجربه املاک و مستغلات اجرایی نشانه ای روشن است که WeWork که در حال حرکت از نویمان استراتژی ساختمان وسیع شرکت با هدف رفیع است که شامل تبدیل مردم چگونه کار می کنند و با هم زندگی می کنند.

او تا به حال ترویج WeWork که اگر آن را یک پیشگامانه فن آوری شرکت در مجموعه upending آن میباشد. این شرکت تا به حال نیز شاخه فراتر از فضای اداری, ایجاد, براق, خوابگاه برای کار حرفه ای و حتی یک مدرسه خصوصی در منهتن.

WeWork انصراف خود را بسیار پیش بینی اولیه ارائه عمومی در ماه سپتامبر. SoftBank, WeWork بزرگترین خارج از سهامداران توافق در ماه اکتبر به قید وثیقه از شرکت. Marcelo Claure ارشد SoftBank اجرایی شد WeWork رئیس اجرایی شده است و نظارت بر این شرکت تعمیرات اساسی که شامل عقب کشیدن از برخی بازارهای فروش noncore کسب و کار و پیدا کردن راه های جدید برای تامین مالی عملیات خود را. Claure ادامه خواهد داد به عنوان رئیس اجرایی.

Mathrani که آیا پاسخ به یک درخواست برای نظر چهره برخی از چالش های دلهره آور نه مبارزه برای پر کردن تمام مکان های جدید که WeWork انتظار برای باز کردن در سال 2020 است. این شرکت گفته است که این می تواند باز کردن 600 فضاهای این سال تقریبا دو برابر اندازه آن شبکه.

تجاری املاک و مستغلات مدیران گفت: Mathrani احتمالا تا به حال روابط قوی با صاحبخانه که ممکن است اثبات مفید به عنوان WeWork می رود از طریق بازسازی آن.

در مصاحبه ای در ماه دسامبر با نیویورک تایمز Claure گفت WeWork ممکن است به دنبال مذاکره مجدد اجاره با صاحبان ساختمان در برخی از نقاط. “ما شده است بسیار مستقیم با صاحبخانه و گفت: نگاه این است که خود را مستقل کسب و کار “و اگر همه چیز کار نمی کند, مطمئن, ما باید گفتگو با صاحبخانه” Claure گفت. “وجود خواهد داشت برخی از این که شروع به زودی.”

تجاری املاک و مستغلات مدیران همچنین گفت که Mathrani تجربه در خرده فروشی می تواند ثابت کند به خصوص با ارزش است. در خرده فروشی هدف این است که برای ایجاد مکان های که مشتریان می خواهید به نگه داشتن به آینده را به. WeWork بهره مند خواهد بود اگر مشتریان خود را در آنجا ماند و در مکان های دیگر. یک ضعف بزرگ در این شرکت مدل است که آن را اجاره فضا از صاحبخانه برای بسیار طولانی تر از مشتریان خود اجاره فضا در WeWork مکان.

WeWork اجاره فضای اداری refurbishes آن و سپس اجاره آن به افراد و شرکت ها. این نوع از املاک و مستغلات کسب و کار رشد کرده است به سرعت به دلیل آن اجازه می دهد تا مشتریان برای اجاره برای دوره های کوتاه تر در دسترس خواهد بود تحت سنتی اجاره. نویمان سعی کرده بود به کسب و کار ویژه جذبه و گفت آن را به افزایش به یک حس اجتماعی در محل کار که درایو خلاقیت و آن را به معنی به زندگی مردم.

SoftBank به توافق شخم بیش از 6 میلیارد دلار از پول جدید به WeWork با این امید که تامین مالی را به شرکت فضای تنفس برای ساخت یک کسب و کار پایدار. WeWork مورد نیاز سرمایه گذاری به دلیل آن بود که هزینه های به مراتب بیشتر از آن بود که مصرف در آن را به عنوان به سرعت گسترش یافت. در ماه ژانویه WeWork در گفت و گو با فروش آن سهام اقلیت در بال یک مجموعه از کار و جامعه فضاهای برای زنان به یک گروه جدید و سرمایه گذاران موجود در بال.


©2020 نیویورک تایمز سرویس جدید

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im