هندی, پزشکان بپرسید انگلستان PM به قراضه اضافه کردن آنها به عنوان مبارزه با کروناویروس

هندی, پزشکان مشغول به کار در انگلستان دولت-بودجه خدمات بهداشت ملی (NHS) نوشته اند, به انگلیسی, نخست وزیر بوریس جانسون به قراضه ناعادلانه و تبعیض آمیز اضافه تحمیل شده خارجی پزشکان بسیاری از آنها در حال کار دور ساعت برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس که بیش از آلوده 9,500 مردم در کشور است.

مهاجرت بهداشت اضافه (IHS) معرفی شده در آوریل 2015, تحمیل هر کسی در انگلستان در یک کار مطالعه و یا ویزا خانواده برای بیش از شش ماه به منظور جمع آوری کمک های اضافی برای بیمه خدمات درمانی.

در بودجه در اوایل این ماه, هندی-منبع بریتانیا صدراعظم Rishi Sunak اعلام کرد که این اتهام می تواند بیشتر پیاده از 400 پوند به 624 پوند در هر سال است.

ما باور داریم که این اضافه است تبعیض آمیز و ناعادلانه به خارج از کشور کارگران در حال حاضر پرداخت سهم خود را از ملی مشارکت بیمه بازنشستگی و مالیات بر درآمد می خواند و نامه را به جانسون در روز چهارشنبه با انگلیسی, انجمن پزشکان هندی تبار (BAPIO) است که لابی علیه IHS برای سال های بسیاری است.

ما درخواست شما را به خلاص شدن از سلامت اضافه با اثر فوری. بیمه خدمات درمانی شده است در یک بحران نیروی کار برای چندین سال اما در حال حاضر با COVID-19 همه گیر شده است وجود دارد هرگز یک زمان بدتر برای یک overstrained سرویس و ما نیاز به کمک ما می توانید برای دیدار با چالش های درخواست نامه امضا شده توسط BAPIO جمهور رامش مهتا صندلی J S Bamrah و استاد Parag Singhal.

آنها بر این باورند که سلامت اضافه نه تنها می افزاید: قابل توجه بار مالی بر تازه واردان اما همچنین باعث می شود آنها احساس “کم ارزش” و آن را ثابت می کند یک عامل بازدارنده به BAPIO را استخدام درایو ها از هند است.

با از بین بردن این دولت را نشان دادن اصالت خود مراقبت نگرش نسبت به خط مقدم کارکنان این نامه اشاره می کند.

از آن می آید فقط به عنوان هزاران نفر از بازنشسته هندی-منبع پزشکان و پرستاران آغاز شد, پاسخ دولت بریتانیا برای بازگشت به بیمه خدمات درمانی به عنوان سرویس های بهداشتی می آید قابل توجهی تحت فشار با بیش از 9,500 موارد مثبت COVID-19 کشور و مرگ و میر از این ویروس مرگبار در حال افزایش به 465.

اینها استثنایی و فوق العاده ای بار و ما در اینجا برای کمک به سرویس های بهداشتی به عنوان آنجا که ممکن است. ما در حال مشاوره ما به تازگی بازنشسته پزشکان به بازگشت به کار البته با این شرط که اگر هر یک از آنها مریض هستند و یا یک بیماری مزمن آنها باید به دنبال دولت مشاوره و خود منزوی گفت: مهتا.

انگلستان تخمین زده شده 60,000 پزشکان هندی-منبع کار در بیمه خدمات درمانی اغلب به عنوان ستون فقرات این کشور خدمات درمانی.

در میان به تازگی بازنشسته حداقل یک زن و شوهر از هزار به احتمال زیاد از هند منشاء بیشتر یک برآورد از 10 ، 000 در دراز مدت بازنشستگی که بسیج برای کمک به در هر ظرفیت ممکن است.

در طول جلسه هفتگی از 10 خیابان داونینگ در شب چهارشنبه Johnson صادر ویژه با تشکر از شما برای این بازگشت پزشکان و تقریبا 405,000 افرادی که داوطلب شده اند برای حمایت از بیمه خدمات درمانی.

به همه شما و همه سابق بیمه خدمات درمانی کارکنان که در حال آمدن به عقب در حال حاضر به خدمات من می گویند با تشکر از شما به نمایندگی از کل کشور,” او گفت:.

تلاش او نیز مورد تحسین قرار گرفته توسط نمایندگان مجلس در مجلس عوام قبل از مجلس بسته جلسه آن در روز چهارشنبه زودتر از برنامه ریزی برای عید پاک خود شکستن مطابق با سخت اجتماعی فاصله قوانین در میان نزدیکی مستند و ماندن در خانه دولت منظور در تلاش امتحان کنید و شاهد گسترش سریع این بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>