سرخپوستان ترک گوشی های تلفن همراه, AC, کنترل از راه دور دندان مصنوعی پشت: Uber

سرخپوستان پشت انواع اقلام در حال بارگذاری کابین در سال گذشته حق را از گوشی های تلفن همراه به AC از راه دور و حتی بنفش دندان مصنوعی با توجه به بارگذاری را از دست داد و هند شاخص.

بمبئی “بیشترین فراموشکار” شهر در نظر سواران پشت سر گذاشتن وسایل خود را پس از کلکته و Prayagraj.

“سال گذشته ما دیده ایم اشیاء از جمله گوشی های دوربین و کیسه های بالا لیستی از آیتم های سمت چپ در Ubers در سراسر هند به دنبال موارد سودمند مانند کیف پول و کلید و لباس و چتر در بالا 10 بیشترین فراموش شده مورد رده” Uber گفت.

علاوه بر ترک usuals پشت سرخپوستان نیز فراموش چیزهایی مانند اکریلیک دندان مصنوعی و انبه, پزشکی, نسخه, exam, یادداشت های آشپزخانه masirah خرس عروسکی و جاروب آن اضافه شده است.

جالب است که پنج شنبه ها و جمعه ها ظهور به عنوان روز هنگامی که سواران پشت وسایل خود را بیشتر در اتومبیل.

داده ها همچنین نشان داد که این حوادث رخ داده بیشتر در بعد از ظهر سواری (2 ساعت 3 ساعت و 1 ساعت).

“مردم به احتمال زیاد برای فراموش کردن یک گیتار در روزهای شنبه و یکشنبه دارنده کارت کسب و کار در روزهای دوشنبه و جمعه و ناهار خود را در سه شنبه, چهارشنبه و پنج شنبه ها” با توجه به داده ها. سواران می توانید گزارش خود را از دست داد مورد در حال بارگذاری برنامه با انتخاب ” گزارش یک موضوع را با این سفر در منو گزینه و سپس انتخاب ‘من از دست یک مورد’.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>