سرخپوستان استفاده بیش از حد بزرگ اتومبیل به حرکت فرد مجرد: M&M را Pawan درک

سرخپوستان استفاده بیش از حد بزرگ ماشین با اندازه حرکت یک فرد و سرنوشت ملاقات با تاتا نانو مایه تاسف ماهیندرا و ماهیندرا MD Pawan درک در روز شنبه است.

او همچنین اذعان کرد که صنعت خودرو اضافه می کند به آلودگی و تن به تن برای اتخاذ تمام معنی به آن را کاهش دهد.

این را می توان اشاره کرد که تاتا باید قطع نانو پس از فقیر پاسخ به 600 cc تومان 1 لاخ ، بسیاری از کارشناسان را سرزنش محصول فایده محصول زمین در یک کشور که در آن داشتن یک ماشین دیده می شود به عنوان یک شیوه زندگی ضرورت به عنوان یک دلیل برای شکست.

“این بسیار مایه تاسف است که نانو انجام نمی بسیار خوب” درک گفت: صحبت کردن در یک فارغ التحصیلان رویداد سازمان یافته توسط مادر آلما IIT-کانپور در اینجا.

او گفت: سرخپوستان وزن 65-70 کیلوگرم با استفاده از یک کل 1500 کیلوگرم ماشین به سفر به صورت جداگانه اشاره به اتلاف منابع است که به ساخت ماشین بزرگ حرکت می کند.

“ما نیاز به حمل و نقل شخصی است که بیشتر گوش به حرکت یک فرد مجرد,” او گفت:.

نگه داشتن همان نیاز در ذهن درک گفت: شرکت خود را راه اندازی کرده است یک ماشین کوچکتر که باید به هدف قرار دادن بازار به زودی.

او همچنین اذعان کرد که خودرو در حال حاضر کمک 7 درصد از دی اکسید کربن و یک پنجم از ذرات PM 2.5 و هر تلاش باید برای کاهش تاثیر به جای نصب و تلاش برای آن است که می گویند تنها به این حد از تاثیر.

هند می تواند منجر به مسابقه بر روی خودرو متصل مقابل به دلیل دلاوری در فناوری اطلاعات در مقابل درک گفت.

وجود دارد مقدار زیادی از کار می افتد در وسایل نقلیه الکتریکی و همچنین با راه اندازی تقدیم به تو رفتگی در دیوار مناطق مانند باتری, شارژ دو چرخ و سه چرخ قارچ, او گفت:.

هند در حال حاضر پنج سال پس از چین می آید به EVs اما می تواند منجر جهان در تحقیقات و توسعه و همچنین تولید مقابل, او اشاره کرد.

در حال حاضر هند انتهایی جهان به عنوان یک مصرف کننده از EVs, او گفت:, و اضافه کرد که تنها 1,400 ماشین خریداری شد و در سال 2019 است که درصد بسیار کمی از تقاضای جهانی. در بخش خودرو باید به بازی نقش مهمی در به طور کلی توسعه اقتصادی کشور است.

درک گفت: بخش تولید به کمک $1 تریلیون اگر اقتصاد شد و به $5 تریلیون دلار تولید ناخالص داخلی و بخش خودرو را به رشد در ترکیب نرخ رشد سالانه 14 درصد برای پنج سال.

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>