هند در مبارزه با Covid-19 واقعا مردم رانده می گوید PM مودی

به عنوان هند ثبت بیشترین افزایش روزانه از 1,975 coronavirus موارد نارندرا نخست وزیر روز یکشنبه گفت که این کشور در مبارزه با Covid-19 بود واقعا “مردم محور” و این “تنها راه” برای غلبه بر این بیماری همه گیر با راه پیش رو انتظار می رود رقم در آینده بحث و گفتگو با وزرای ارشد.

در میان نشانه هایی از خود دور سوم از ویدیو تعامل با وزرای ارشد در روز دوشنبه پس از Covid-19 شیوع همچنین می تواند تمرکز بر روی یک مدرج خروج از مستند مودی خواسته مردم را به اجتناب خوشنودی است که آنها نمی خواهد آلوده coronavirus به دلیل آن است که تا کنون تحت تاثیر مکان های که در آن زندگی می کنند و یا کار می کنند.

در ماهانه خود را Mann ki Baat , پخش مودی گفت که هند بود و در وسط یک yudh (جنگ) و تأکید کرد مردم باید همچنان مراقب باشید و احتیاط است. او تصریح کرد: مشاوره به مردم برای حفظ یک فاصله دو متری از یکدیگر است.

“آیا گز doori, bahut zaroori hai (حفظ یک فاصله دو متری و سالم نگه داشتن خود را).” با این کشور تحت یک مستند از مارس 24 نیمه شب ظ گفت هند مردم محور مبارزه با این بیماری همه گیر خواهد بود مورد بحث که جامعه جهانی بحث بحران بعد.

“هند در مبارزه با کروناویروس است مردم محور در حقیقی ترین حس واژه. همراه با مردم و دولت در حال مبارزه با آن را به عنوان به خوبی… این تنها راهی است که ما می توانید برنده بیش ویروس,” او گفت:.

در 30 دقیقه نشانی مودی همچنین با اشاره به محبوب هندی اصطلاح Sawdhani hati, durghatna ghati (حادثه اتفاق می افتد زمانی که احتیاط را کاهش داده است) را به نقطه خود را. “من مصرانه از شما برای گرفتن رای. شما باید خود را بیش از شور و شوق نمی کنم که اگر coronavirus هنوز نرسیده شما, شهر, روستا, خیابان یا محل کار آن است که نمی خواهید برای رسیدن به در حال حاضر. هرگز چنین اشتباه. تجربه جهانی به ما می گوید زیادی در این راستا” او گفت:.

India's fight against Covid-19 is truly people-driven, says PM Modi

India's fight against Covid-19 is truly people-driven, says PM Modi

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>