هند اولین شب و روز آزمون در بهشت باغ بازدید 43 میلیون: Barc

اولین توپ صورتی آزمون در کشور بین هند و بنگلادش در ماه نوامبر گذشته مشاهده شد با 43 میلیون نفر و با سنجش زمان 2 میلیارد دقیقه مشاهده — که همچنین بالاترین بینندگان برای اولین بار بعد از هر آزمون مسابقه بیش از 2018-19 این BARC گفته است.

پس از Sourav Ganguly شد BCCI رئیس جمهور او را تضمین هند را به صورتی چالش توپ پس از مقاومت اولیه زمانی که این تیم حاضر به بازی D/N مسابقه در استرالیا.

دومین آزمون بین Virat Kohli هند و بنگلادش بازی بود زیر چراغ در باغ بهشت در میان بسیاری از اعتیاد به مواد مخدره و جمعیت بسته بندی شده. این مسابقه بخشی از ICC World آزمون قهرمانی رو بیش اوایل روز 3 با میزبان برنده توسط یک نوبت و 46 اجرا می شود برای قرار دادن سری 2-0.
 

آن را بدون مسابقه اما هیجان تماشای بازی کریکت زیر چراغ سفید flannels با SG توپ را دیدم بسیاری از چسب به تلویزیون خود را.

فراتر از کریکت, پربیننده ترین ورزش در سال 2019 بودند کبدی کشتی و فوتبال. با هم, آنها مصرف 85 درصد از دقیقه مشاهده غیر کریکت حوادث.

کانال های ورزشی شاهد رشد 17% (مشاهده ساعت) در طول سال 2018 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>