هند رشد تولید ناخالص داخلی در 4.7% در Dec سه ماهه حاشیه ای بهبود بیش از Q2

هند تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) در ماه های اکتبر تا دسامبر چهارم 2019 (Q3 از FY20) بود در 4.7 درصد نشان داد اطلاعات رسمی منتشر شده توسط مرکز آمار دفتر (CSO) در روز جمعه. داده ها همچنین نشان داد که پیش بینی برای رشد اقتصادی در کامل FY20 تا به حال حفظ شده است و در 5 درصد در دوم پیشرفت تخمین می زند.

نرخ رشد اقتصادی این کشور بود در شش سال گذشته 4.5 درصد در سه ماهه قبلی (Q2) و 6.6 درصد در سه ماهه مشابه سال قبل (Q3 از FY19). هند رشد تولید ناخالص داخلی در کامل FY19 بود در 6.8 درصد است.

یکی دیگر از مجموعه ای از داده های مهم منتشر شده در روز جمعه نشان داد که این کشور کسری مالی در 10 ماه اول FY20 (آوریل 2019-ژانویه 2020) در Rs 9.85 تریلیون دلار بود در 128.5 درصد از دولت تجدید نظر کامل در سال هدف از Rs 7.66 تریلیون.

نرخ پایین توسعه در اقتصاد دیده می شود در سه ماهه دسامبر بود که عمدتا پسوند از ضعیف تولید و کاهش صادرات و مصرف کننده ضعیف تقاضا و سرمایه گذاری بخش خصوصی شاهد در سه ماهه قبلی در مقابل افت رشد اقتصاد جهانی.

ناخالص ارزش افزوده (GVA) رشد در طول سه ماهه سوم بود در 4.5 درصد در برابر 4.3 درصد در ماه جولای-سپتامبر چهارم این سال و 6.3 درصد در سه ماهه دسامبر از FY19.

شماره امروز منتشر شد و به طور گسترده در خط با انتظارات. اکثر کارشناسان تا به حال ثابت رشد در Q3 از FY20 در نزدیک به 5 درصد با وجود کشت و اقدامات اعلام شده توسط دولت در چند ماه گذشته برای کمک به احیای رشد اقتصادی است.

یک همشهری نظرسنجی بود در روز پنج شنبه پیشنهاد کرد که اقتصاد هند ممکن است شانس کمی بهتر در Q3 از سه ماهه قبلی است. اما این هشدار داده بود که وجود دارد می تواند به کاهش بیشتر در سه ماهه آخر سال مالی با توجه به تاثیر از شیوع کروناویروس در سطح جهان است.

در ميانه پیش بینی رویترز در نظرسنجی از اقتصاددانان در هند سالانه رشد اقتصادی بود و 4.7 درصد در ماه دسامبر سه ماهه حاشیه بالاتر از 4.5 درصد در سه ماهه قبلی به لطف یک جهش در روستایی تقاضای مصرف خصوصی و مخارج دولت است.

بانک مرکزی هند (RBI) بود و در اوایل این ماه هشدار داد که خطرات حرکت نزولی به رشد اقتصاد جهانی افزایش یافته بود به عنوان یک نتیجه از بیماری کروناویروسکامل اثرات آن هنوز نامشخص است و اتفاق می افتند.

Soumya كانتى Ghosh اقتصاددان ارشد در بانک دولتی هند گفته بود “اگر چه وجود دارد کمتر از موارد COVID-19 (Coronavirus) در هند تاثیر اقتصادی است که انتظار می رود به افزوده شدن از زنجیره عرضه خطرات” با استناد به مشکلات موجود در تامین مواد اولیه از چین برای داروسازی و دیگر صادرات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>