صادر شده در: بروز رسانی:

نخست وزیر هند نارندرا حزب ناسیونالیست هندو مواجه شد خیره کننده با شکست یک حزب منطقه ای روز سه شنبه در انتخابات در سرمایه های ملی است که دیده می شود به عنوان یک همه پرسی در مودی سیاست های چنین به عنوان یک ملی جدید قانون تابعیت که مانع مسلمانان است.

تبلیغات

روز شنبه در دهلی نو انتخابات مجلس گودال مودی Bharatiya Janata Party برابر وقت Aam Aadmi Party یا “انسان معمولی” حزب که طرفدار سیاست های ضعیف متمرکز بر رفع دولتی مدارس و ارائه برق ارزان رایگان مراقبت های بهداشتی و حمل و نقل اتوبوس برای زنان در طول آن پنج سال در قدرت است.

نخستوزیر و وزیر آمیت شاه به دادگاه تجدید نظر به اکثریت یهودیان با تمرکز بر مسائل ملی مانند قانون تابعیت که باعث اعتراضات گسترده در هزینه از مشکلات پایتخت را به میلیون ها نفر از ساکنان.

با بیش از 75 درصد از آرای شمارش Aam Admi یا AAP بود پیشرو در 63 از 70 حوزه و BJP در هفت کمیسیون انتخابات گفت. حزب کنگره به رهبری سونیا گاندی بود و بعید است به نفع هر صندلی.

نتایج کامل شد انتظار می رود بعد از سه شنبه.

یک شکست و یک شکست به مودی اعتبار در آینده کمتر از هشت ماه بعد از او به رهبری BJP به یک پیروزی چشمگیر در انتخابات ملی. حزب برنده تمام هفت پایتخت کرسی های پارلمانی در این نظر سنجی.

پیروزی خواهد بود یک افزایش عمده برای AAP رئیس, Arvind Kejriwal, 51 سال وقت دهلی نو وزیر و مبارزه با فساد صلیبی.

Kejriwal پیوست صدها نفر از هواداران خود در جشن, حزب, عملکرد. در کوتاه بیان. او گفت که این انتخابات “شده است که به یک نام تجاری جدید از سیاست — سیاست توسعه” ملاقات با مردم نیازهای اساسی.

هیچ واکنش فوری از بی جی پی به رهبری.

Kejriwal راه اندازی حزب او در سال 2012 و مبارزه برای خلاص شدن از شر هندی نظام سیاسی و دولت از فساد و ناکارآمدی.

حزب نماد — جارو— و وعده خود را رفت و برگشت به اداره پيوند زده وتر با دهلی نو را نزدیک به 20 میلیون نفر است.

در سال 2015 انتخابات Kejriwal حزب برنده 67 کرسی و بی جی پی ،

نخستوزیر و وزیر شاه مبارزه کرد و شور و نشاط در تلاش برای سرنگون کردن AAP و تصرف قدرت در دهلی نو. بی جی پی آخرین حکومت دهلی نو در 1990s.

(AP)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de