IndusInd بانک می گوید آن را به خوبی سرمایه گذاری شده و سود آور’ پس از بازار شایعات

وام دهنده خصوصی IndusInd بانک گفته است که از نظر مالی قوی برای سرکوب بازار شایعات در مورد سلامت خود بعد از بله بانک قرار داده بود تحت توقف در 5 مارس.

“در پی به طور قابل توجهی بالاتر از سطح بازار شایعات و گمانه زنی در اطراف IndusInd بانک سهام, ما می خواهم به تکرار است که این بانک از نظر مالی قوی و خوب سرمایه گذاری شده سود و رو به رشد نهاد با حکومت” IndusInd گفت: در اواخر شب در بیانیه ای در روز سه شنبه.

این بانک سهام به پایان رسید نزدیک به 9 درصد در Rs 604.30 در BSE در روز سه شنبه.

وام دهنده گفت ناخالص دارایی های غیر نمایشی (NPAs) در سه ماهه دسامبر 2019 بود در 2.18 درصد—بالاترین در میان بزرگ بخش خصوصی بانک ها.

“ما انتظار داریم در سه ماهه جاری ناخالص NPA به توان بسیار زیادی را در خط با آخرین سه ماهه. ما انتظار داریم ما خالص NPA از 1.05 درصد در سه ماهه گذشته سقوط به زیر 1 درصد در هر خط با جاه طلبی ما را به ارائه پوشش فراتر از 60 درصد” آن را در بیانیه ای گفت:.

با استناد به گزارش اقدامات امداد به مخابرات بخش IndusInd بانک گفت: این مهم گام مثبت و بانک در انتظار اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع.

این بانک اشاره کرد که آخرین آن ناخالص NPA شکل که در پایان ماه فوریه سال 2020 صفر بود با توجه به توسعه املاک و مستغلات (تجاری و مسکونی); سنگهای قیمتی و جواهرات تامین مالی است.

وسیله نقلیه تجاری و وام های خرد اوراق بهادار ثابت باقی می ماند و طیف محدود آن اضافه شده است.

“بازار شایعات در مورد فردی مواجهه انجام دور هستند پف کرده و عجیب و غریب و ابدا حقیقت است. بانک باعث آشکار کامل هر سه ماهه در آن وام کتاب مشخصات.”

بر نقدینگی آن گفت: این بانک حفظ نقدینگی و بالاتر از 100 درصد از رفتن به 120 درصد به صورت روزانه.

سپرده کسب و کار بانک در هر دو خرده فروشی و شرکت های بزرگ بخش های ثابت است.

“با این حال یک زن و شوهر از دولت و نهادهای دولتی ساخته شده اند برداشت به مقدار کمتر از 2 درصد از کل ما سپرده است. ما در حال تعامل با آنها را به تکرار این موضع تنظیم کننده است که دولت سپرده ها در تمام بخش خصوصی بانک امن است” این بانک گفت.

این بانک بوده یک وام دهنده در بازار بین بانکی در هفته گذشته و در 15.43 درصد CRAR –سرمایه به خطر وزن دارایی نسبت — (از جمله 9 ماه سود) به بانک نیست و نیاز به سرمایه برای 2 سال.

“همه بانکی ما با سایر بانک ها و پیمانکاران است ‘کسب و کار به عنوان معمول’. ما همچنان به لذت بردن از خطوط بین بانکی / محدودیت و بدون وقفه گفت:” وام دهنده.

همچنین بانک پروموتر در پی بانک مرکزی هند را تصویب افزایش سهام به 26 درصد و راهنمایی بیشتر از تنظیم کننده است که در انتظار.

پروموتر در حال حاضر اطلاع ارز مورد انتشار همزمان از عدم دفع تعهد با ایجاد تعهد در رابطه با 23.8 میلیون سهم از بانک.

بدون استقراض جدید انجام شد و صرفا یک formalisation از سه سال, آرایش. پول در ابتدا مطرح شده را به خارج از کشور کسب آن نیست بارور ساختن – تعهد است بخش کوچکی از پروموتر برگزاری در بانک آن را گفت.

“مختلف بازار شایعات و گمانه زنی های نادرست منعکس کننده مالی این بانک سلامت و کاملا نابجا و انگیزه و نه بر اساس حقایق” وام دهنده گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>