صنعت خواستار FM Nirmala Sitharaman به تغییر مالیات بر حل و فصل طرح

صنعت در دوشنبه پرسید وزیر دارایی Nirmala Sitharaman به نیشگون گرفتن و کشیدن این لایحه در حل و فصل مستقیم اختلافات مالیاتی با کاهش میزان مالیات تحت این طرح در خطوط مشابه به صورت غیر مستقیم مالیات اعلام کرد در بودجه قبلی.

Sitharaman در روز دوشنبه ملاقات صنعت نمایندگان در این طرح که فراهم می کند فرصت را به مالیات دهندگان به پرداخت مالیات فوق العاده و چشم پوشی از منافع و مجازات است.

منابع در فدراسیون هندی, اتاق های بازرگانی و صنعت (Ficci) گفت: اصلی lacuna از این طرح این بود که 100 درصد از اختلاف مالیاتی مجبور به پرداخت می شود.

از سوی دیگر یک طرح مشابه به حل و فصل قبل از مالیات GST و خدمات مالیاتی اختلاف تا به حال ارائه به کاهش بدهی مالیاتی نصف.

اتاق توصیه می شود که کاهش مالیات نیز باید ارائه شده در زیر مالیات مستقیم طرح.

مستقیم مالیات Vivad se Vishwas لایحه ارائه می دهد چشم پوشی از منافع مجازات و پیگرد قانونی برای حل و فصل این اختلافات در انتظار قبل از کمیساریای (تجدید نظر) مالیات بر درآمد استیناف دادگاه (ITATs) بالا دادگاه یا دیوان عالی کشور به عنوان ژانویه 31.

در حالی که کامل چشم پوشی از منافع و مجازات داده خواهد شد و در مورد پرداخت های ساخته شده توسط مارس 31 اضافی 10 درصد از مقدار اختلاف را مجبور به پرداخت می شود پس از آن.

به طور جداگانه دکترا اتاق بازرگانی رئیس جمهور D K Aggarwal در بیانیه ای گفت که آخرین تاریخ برای این طرح باید تمدید یک ماه تا تاریخ 30 آوریل.

طرح “بهره مند خواهد شد بسیاری از مالیات دهندگان و می تواند تولید بیش از Rs 2 تریلیون دلار برای دولت در زمان های آینده آن است که اگر گسترش و محرومیت هستند حداقل در این طرح گفت:” Aggarwal.

منابع در Ficci گفت: آخرین مهلت برای پر کردن اظهارنامه باید 31 مارس به جای پرداخت مالیات.

آنها گفت: این طرح نیز باید پوشش آن دسته از مالیات دهندگان که با نزدیک شدن به حل اختلاف پنل اما نه در زمینه تجدید نظر قبل از کمیسر مالیات بر درآمد (تجدید نظر).

حدود 500.000 موارد مربوط به Rs 9 تریلیون دلار مالیات مستقیم در حال قفل کردن در دادخواهی. این طرح نمی تواند availed در مورد که در آن محاکمه شده است نهاد یا جایی که بدهی مالیاتی مربوط به نامعلومی خارجی درآمد یا دارایی.

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>