صدمات نیروی Waratahs به سمت میدان پر از جوانان در برابر لیورپول


تعدادی از آسیب به بازیکنان کلیدی با استفاده از آزمون تجربه خواهد نیروی Waratahs به زمینه تا حد زیادی بی تجربه تیم با یک تعداد انگشت شماری از debutants روز جمعه در برابر کوئینزلند لیورپول در سوپر راگبی AU, درب بازکن, در بریزبن.

این Waratahs نمی خواهد رسما اعلام کرد تیم خود را تا صبح روز چهارشنبه اما یک هافبک داخل-مرکز سرپا نگه داشتن و ابزار پس از آسیب به جیک گوردون (همسترینگ), Karmichael شکار (همسترینگ), تام رابرتسون (به عقب) و Lalakai Foketi (همسترینگ).

Karmichael Hunt is one of four Waratahs set to miss the first Super Rugby Au match through injury.

Karmichael شکار یکی از چهار Waratahs مجموعه به دست اول فوق العاده راگبی Au مسابقه از طریق آسیب است.اعتبار:AAP

این طرف نیز نمی تواند بدون Kurtley Beale که خواسته برای آزادی خود قرارداد و نمی خواهد شرکت در آینده 10 هفته خانه و فصل و بازنشسته, فاحشه عالی, Damien Fitzpatrick.

صدمات شده اند شناخته شده برای چند هفته و نه از عمده نگرانی اما یک محصول جدید از Waratahs استعداد را فرصتی به عنوان یک نتیجه.

تبلیغات

دستیار مربی کریس Whitaker شناور چند نام است که می تواند Waratahs آغاز بکار با مرکز Joey والتون و بازیساز بن دونالدسون در میان کسانی که نام برد.

والتون, 20, می تواند در اطراف دوباره در این سال برای تاریخ و قهرمانی پس از شامل در سال گذشته تحت-20s در مسابقات قهرمانی جهان در حالی که دونالدسون همه کاره رندویکک junior بیشتر احتمال دارد به نیمکت پس از تحت تاثیر قرار دادن این سال است.

به طور منظم شماره 10 را Harrison جناح علامت Nawaqanitawase سرپا نگه داشتن آنگوس بل عقب پاروزنان پت Tafa و کارلو Tizzano و همچنین به عنوان هافبک مایکل مک دونالد تمام برجسته برای کاربر قهرمانی سال گذشته زمانی که آنها ساخته شده نهایی در آرژانتین و عرضه برای NSW در سال 2020 قبل از سوپر راگبی بود و تعطیل.

به شدت به عقب پارو زن خواهد هریس نیز فشار قوی ادعا می کنند برای همین یک آسمان آبی نیوجرسی برای اولین بار.

ویتاکر گفت: وجود واقعی انرژی که از تعدادی از rookies که مایل به خود را اثبات کند.

“شما قطعا می توانید ببینید که آسانسور در شور و شوق هنگامی که بچه ها جوان هستند و در اجرا و در تیم” ویتاکر گفت. “آنها قطعا کردم شور و شوق [اما] من نمی خواهد می گویند که آنها در حال رای. آنها کاملا صادقانه در این مناطق آنها نیاز به بهبود به عنوان به خوبی به طوری که آنها در حال رفتن به بازی تقریبا بیش از حد از خود راضی. آنها فقط باید تعداد زیادی از شور و شوق که در آن آنها فقط می خواهم به رقابت بپردازند و آنها می خواهند به نفع خود.

Joey Walton could debut for the Waratahs this week.

جوی والتون می تواند اولین Waratahs این هفته است. اعتبار:Julius Dimataga/NSW راگبی

“هنگامی که شما آنها را ببینید و آنها فقط کسانی که در ترکیب با هم. شما رو بچه ها مثل بن دونالدسون و هریسون که بزرگ شده اند تا با هم و با یکدیگر از آنها هفت سال است. این باعث می شود یک تفاوت بزرگ است.”

این Waratahs می خواهید به کفاره وحشتناک شروع به سوپر راگبی که دیدم راب سیمونز’ مردان ثبت یک پیروزی از شش شروع می شود. آنها کوبید 51-14 توسط ستاد و 47-14 توسط Brumbies در دو بازی آخر قبل از COVID-19 همه گیر تعطیل شود.

“این احتمالا بهره مند ما را به یک استراحت بیش از هر کسی” ویتاکر گفت. “شما نمی دانید [که آیا این تیم آماده است] تا زمانی که شما بیرون بروید و بازی یک بازی کامل.

“وجود دارد یک بیت از عصبانیت اما در همان زمان پسران بسیار هیجان زده است. هر روز انرژی برداشته است. بیا جمعه پسران آماده خواهد شد.

“بازگشت در روز من این بود که در کوئینزلند بزرگترین بازی سال. هر سال آنها می آیند و آتش و بیا و باش ما. ما نه احمقانه ما متوجه آن است.”

ند Hanigan در دسترس خواهد بود برای انتخاب پس از از دست رفته باز بخشی از این فصل با جریان ضربه مغزی علائم.

ویتاکر گفت: میچ کوتاه بود به احتمال زیاد به لبه مک دونالد برای شروع هافبک نقطه در Gordon نبود.

جک Maddocks را پوشش Beale در شماره 15 خود نرم افزار در بیمارستان برای Waratahs پس از چهار شروع حضور در بال.

این Waratahs و قرمز می خواهد همه چیز لگد کردن در روز جمعه قبل از Brumbies میزبان شورشیان در کانبرا در شنبه شب.

هفته بعد غرب نیروی خود را دریافت کنید در جریان مبارزات انتخاباتی با یک برخورد در برابر Waratahs در SCG. یک جمعه و یک شنبه بازی برگزار خواهد شد در هر هفته.

تیم بازی خواهد کرد و هشت فصل به طور منظم قبل از مسابقات مقدماتی نهایی (دوم برابر سوم) در 12 سپتامبر به دنبال یک جام در سپتامبر 19.

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>