هنرمند در زمان COVID-19 – سارا Borg

سارا Borg می شود. بیشتر به طور خاص, Bangin Hangins او صفر-زباله های فوق العاده رنگارنگ streamer, تاسیسات jazzed تا حوادث در سراسر ویکتوریا. “ما به تازگی انجام شده زنان T20 cricket جشن در تغذیه مربع یک Midsumma جشنواره از ویژگی های و بچه ها در استرالیا می گوید:” شامپانی Borg.

در ماه فوریه او خواسته بود به “جاز کردن, زیبا و دلفریب, پیر تاون هال در نارنجی, NSW, برای اجتماع افراد یک تیم در یک بازی سرگرم کننده در کنفرانس برای زنان در کسب و کار است.”

Sarah Borg spreads the colour with Bangin Hangins.

سارا Borg گسترش رنگ با Bangin Hangins.

در حال حاضر nada. “طبعا هیچ کس می خواهد به صرف پول در کوچک احزاب بنابراین مباحث لغو,” او می گوید. گلهای صورتی و قرمز streamers در پنج فرد عروسی احساس کمی نامتجانس.

تبلیغات

بورگ سرگرمی به نگه داشتن رفتن. “باغبانی, سرامیک, دوخت و گربه-نوازش تمام شناور قایق من. من می توانم این در راحتی از خانه خود من.”

وجود دارد یک ادراک است که برونگرا هستند که با داشتن یک زمان سخت با مستند. نه او می گوید. “اگر چه من می تواند با صدای بلند و خروجی من اعتراف دارم homebody. وجود دارد بسیار نازک طلاکاری نقره پوشش به این بیماری همه گیر و یک اجرا خانه تعطیلات. آن را به من داده فضای ذهنی خلاق و دوباره.”

“همانطور که با بسیاری از صاحبان کسب و کار کوچک من پوشیدن بسیاری از کلاه و سرگرم کننده خلاق نقش اغلب می شود تحت فشار قرار دادند کنار گذاشته برای مقابله با عملیات روزمره.”

Bangin Hangins’ HQ در حال حاضر ساخت DIY کودکان و نوجوانان فعالیت بسته برای خانه نشین خانواده. او برخی از مشاوره: “ایمن بمانید و اجازه دهید ما به شما کمک کند پرتاب عظیم حزب بزرگ هنگامی که ما رسیدن به طرف دیگر از این.”

چگونه شما می تواند کمک: دنبال Bangin Hangins برای آخرین پروژه ها و ارائه www.instagram/banginhangins

بیشترین بازدید فیلم ها در فرهنگ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net