صنعت بیمه برنامه ای برای فروش بیشتر مدت محصولات جدید تحت ساختار مالیاتی

بیمه در طول تاریخ شده است “فشار محصول” و با وجود بهترین تلاش های تنظیم کننده و انواع بیمه عمر شرکت های, آن را شکست خورده به جلو از مشتریان. یکی از بزرگترین انگیزه برای خرید بیمه شده است معافیت های مالیاتی در بخش 80C از درآمد مالیاتی عمل می کنند. در اتحادیه بودجه سال 2020 وزیر دارایی معرفی جایگزین کاهش مالیات رژیم جایی که مالیات دهندگان می توانید نرخ مالیات پایین اما باید به چشم پوشی از بسیاری از کسر لذت بردن از آنها در زیر موجود نظام مالیاتی است.

این بحث دامن زد در صنعت بیمه زندگی. یک طرف معتقد است که حذف معافیت نمی خواهد که یک تاثیر مضر در کسب و کار بیمه به طور کلی به عنوان مشتری در طول سال تکامل یافته و می داند که بیمه عمر است که عمدتا به معنای حفاظت و نه به عنوان یک مالیات-صرفه جویی در گزینه.

طرف دیگر قرار می دهد جلو این استدلال که مشوق ها در قالب معافیت های مالیاتی کار کرده اند در رانندگی تا نفوذ سطوح و حذف آن خواهد شد که تاثیر بر مصرف کنندگان است. این است که به دلیل جذابیت یک سیاست بیمه عمر را تا حدودی رقیق می شود و دارندگان سیاست را باید تحصیل به آنها آگاهی از اهمیت حفاظت.

در این سناریو صنعت کارشناسان می گویند برخی از شرکت های بیمه عمر ممکن است به تغییر مدل های کسب و کار شامل حفاظت بیشتر محصولات (مانند مدت بیمه) در نمونه کارها خود را. بسیاری از شرکت های بیمه بوده است آگاهانه و این حرکت و در حال افزایش سهم حفاظت از محصولات خود را عرضه می کنند زیرا باعث می شود حاشیه های خود را جذاب. اما تا به امروز سهم پس انداز محصولات بیشتر از محصولات حفاظت در بسیاری از شرکت های بیمه عمر.

Insurance industry plans to sell more term products under new tax structure

R M Vishakha مدیر عامل و مدیر ارشد اجرایی Indiafirst بیمه عمر گفت: در کسب و کار استاندارد بیمه میزگرد 2020 که این شرکت را تشدید خواهد کرد و هر دو محصول خود را عرضه و فروش تلاش است.

“حفاظت از محصولات نسبتا ارزان با خطر بالا-نسبت پاداش و آن را یکی از ساده ترین محصولات مالی در بازار با یک انگیزه برای حفاظت از زندگی است. وجود دارد نمی تواند تاثیر زیادی داده شده و بودجه اعلام دلیل عوامل در حال حاضر نمی زمین برای صرفه جویی مالیاتی محصولات” گفت: Santosh Aggarwal, مدیر ارشد کسب و کار افسر PolicyBazaar.com. او افزود که پس انداز محصول را ببینید تاثیر. “ما می خواهیم مشتریان به خرید بیشتر مدت محصولات به دلیل وجود خواهد داشت افزایش قیمت پست مارس به دلیل بیمه اتکایی, فشار,” او گفت:.

بیمه نیز گرفته شده است نگه داشتن در ذهن صرفه جویی مالیاتی و کفایت از حفاظت را ارائه می دهد گفت: Adhil شتی مدیر عامل شرکت BankBazaar. “اگر اینها جدا از مالیات شانس هستند که مردم را به توجه بیشتر به محاسن و demerits از سرمایه گذاری یا بیمه, محصول,” او اضافه شده است.

در چند سال گذشته بیمه زندگی عمدتا خصوصی بازیکنان تحت فشار بوده اند حفاظت از محصولات خود را به بهبود حاشیه این برنامه های بلند مدت لذت بردن از یک حاشیه بالاتر. برای مثال برخی از بازیکنان ذکر شده – ICICI Prudential بیمه عمر و حداکثر خدمات مالی (holding company حداکثر زندگی) – گزارش بیش از 500 واحد پایه سال-در-سال توسعه در حفاظت مخلوط و یا به اشتراک گذاری از محصولات حفاظت در کسب و کار کلی در آوریل-دسامبر 2019.

“وجود خواهد داشت اما تاثیر آن نخواهد بود چراکه این صنعت به عنوان یک کل شده است به طور مداوم با تمرکز بر افزایش سهم محصولات حفاظت به مدت محصولات تهیه کردن به نیازهای هسته از مصرف کننده. و این ادامه خواهد داد به تمرکز صنعت صرف نظر از حذف معافیت” گفت: Subhrajit Mukhopadhyay رئیس actuary, Edelweiss توکیو بیمه عمر.

تحلیلگران بر این باورند جدید ساختار مالیاتی است که انتظار می رود برای augur خوبی برای حفاظت از محصولات. Avinash سینگ تحلیلگر در SBICAP اوراق بهادار گفت: “تصمیم دولت برای حذف معافیت های مالیاتی کمک خواهد کرد که بزرگ تر شدن حفاظت بخش vis-à-vis پس انداز.” اما ذهنیت مردم از نظر قیمت گذاری و بازده پس انداز می تواند برخی از تاثیر بر روی کسب و کار حفاظت از محصولات. هيات داوران از چه شرکت های بیمه مقابله با این مسئله به عنوان بیمه زندگی انتظار می رود به افزایش قیمت برای مدت محصولات توسط 10-30 درصد شروع آوریل سال 2020 است. اگر چه جدید در استراتژی فروش توسط شرکت های بیمه می تواند کمک به تغییر رفتار خرید مشتریان است.

علاوه بر این برخی از حمایت ماکرو باید کمک به رشد بخش حفاظت بدون تاثیر بسیار. با توجه به Macquarie Capital اوراق بهادار بسیاری از بیمه زندگی نمی بینم تقاضا صدمه دیده است بالاتر قیمت گذاری به عنوان نیاز به حفاظت در بالا باقی می ماند در بازار است که هنوز هم تا حد زیادی تحت بیمه شده و مدت بیمه پرمیا هنوز بسیار پایین تر در هندوستان در مقایسه با بسیاری از کشورهای دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>