علاقه edtech موج به عنوان coronavirus نیروهای دانش آموزان برای یادگیری آنلاین


تقاضا برای آموزش فن آوری ده برابر افزایش یافته است برای برخی از سیستم عامل به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس نیروهای دانش آموزان به کار آنلاین است که کارشناسان صنعت امید را رانندگی طولانی مدت نوآوری و تعامل با این بخش است.

تعداد استرالیا edtech شرکت های بزرگ از 350 به 600 بين 2017 و 2019 اما آمار منتشر شده در این ماه توسط شرکت Deloitte و صنعت hub EduGrowth یافت که “برای رقابت در سطح جهانی [این] بخش نیاز به حفظ حرکت و نوآوری داشته و به دست آوردن کشش در بازارهای خارج از کشور”.

Maths and science teacher Mahezabeen Tariq teaches year 10 maths students at Aurora College in Sydney's north via a virtual classroom.

ریاضی و علوم, معلم, Mahezabeen Tariq می آموزد سال و 10 ریاضی دانش آموزان در شفق قطبی در سیدنی شمالی از طریق یک کلاس درس مجازی.اعتبار:کیت Geraghty

بسیاری از ارائه دهندگان می گویند coronavirus بیماری همه گیر در حال حاضر راه اندازی گسترده تعامل بخش نیاز دارد که شرکت ها به سرعت در حال تغییر راه حل های فناوری و پاسخگویی به افزایش تقاضا با توجه به پیش بینی تعطیلی مدارس.

“اگر شما می خواهید به فکر می کنم در مورد وقت خود را در آفتاب ما باید این مسئله جهانی گفت: ما نیاز به دیجیتال تحویل” EduGrowth مدیر عامل دیوید Linke گفت. “این یک تحول خوب edtech ارائه دهندگان مشغول به کار برای یک دوره از زمان. آنها فقط باید برای سرعت بخشیدن به این برنامه در حال حاضر.”

تبلیغات

آقای Linke شده است مشاوره فدرال وزیر آموزش و پرورش دن Tehan جهانی شهرت گروه ضربت, توصیه edtech شرکت با محصولات آماده به اعزام به هزاران نفر از مدارس در صورت گسترده مدرسه آتن.

“من فکر می کنم شرکت وجود دارد که به راحتی می توانید مقیاس, اما من فکر نمی کنم آن می تواند هر یک از آنها. از آن خواهد شد یک محدوده محلی و بین المللی ارائه دهندگان خدمات. و من فکر می کنم شما ببینید مردم مشارکت نزدیک به عنوان به خوبی,” او گفت:.

دنی Ritterman از بنیانگذاران آنلاین برنامه درسی و آموزش حرفه ای پلت فرم MAPPEN گفت: edtech بود “منحصر به فرد واقع شده قادر به کمک در موقعیت های شبیه به این”.

MAPPEN در حال حاضر فراهم می کند و دیجیتال طرح درس برای معلمان در 350 استرالیا مدارس ابتدایی اما محتوای آن و تیم های توسعه در حال حاضر به فوریت اصلاح ارائه آنها به ایجاد منابع است که دانش آموزان ابتدایی می توانید دسترسی مستقیم تا پایان این هفته است.

“ما شروع خواهد شد با زیر مجموعه محدودی از محتوای آن اصلاح شده است و اگر مردم در حال پیدا کردن آن مفید است ادامه خواهیم داد” آقای Ritterman گفت. “این می تواند یک تغییر پارادایم در شرایط راه معلمان و دانش آموزان فکر می کنم در مورد استفاده از فن آوری در مدرسه است.”

استرالیا آموزش آنلاین ابزار آموزش کامل به طور معمول دریافت 100 سوالات یک هفته اما دریافت کرده 1600 در طول دو روز گذشته به تنهایی.

آن را ارائه پلت فرم خود را که اجازه می دهد تا مدارس به کار یک کلاس درس از راه دور رایگان برای همه مدارس برای دو ماه آینده به عنوان چهره به چهره آموزش مختل coronavirus بیماری همه گیر.

گلن Poswell از بنیانگذاران پلت فرم آنلاین TutorTime گفت: رشد بود “شده است خاموش نمودار” به عنوان مدرسه تعطیل شد “اجتناب ناپذیر”.

“از آنجا که ما تا به حال دانش آموزان منزوی در استرالیا رشد است نه به 10 بار در هفته در هفته,” او گفت:.

“شده است وجود دارد افزایش قابل توجه نه تنها در بهره اما تعامل است. چالش ما شده است به اندازه کافی واجد شرایط مناسب در سطح جهانی مربیان در هیئت مدیره است.”

تدریس خصوصی آنلاین ارائه دهنده زرشکی همچنین گزارش داد یک افزایش شدید در علاقه بیش از دو هفته گذشته. یک آموزش آنلاین وبینار در مورد پیامدهای شیوع ویروس تا به حال 300 درصد شرکت کنندگان بیشتر از جلسات قبلی در حالی که وب سایت پرس و جو از استرالیا در این ماه بیش از دو برابر تعداد آنها در این زمان در سال گذشته است.

“منافع ما در حال دریافت است بسیار درسی خاص. برای NSW آن HSC و IB [بین المللی کارشناسی],” این شرکت اعلام کرد. “بنابراین ما در حال ساختمان خاص برنامه های آنلاین در یک ماه-توسط-اساس ماه.”

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>