مدرسه بین المللی سفر بان کی مون برای WA دانش آموزان شامل ایالات متحده آمریکا و کانادا


غرب استرالیا به دانش آموزان و کارکنان را مجبور به انصراف از هر مدرسه-برنامه ریزی سفر به کانادا و ایالات متحده آمریکا پس از وزیر آموزش و پرورش شکایت Ellery تمدید ممنوعیت سفر با توجه به شیوع کروناویروس.

اعلام روز دوشنبه به عنوان دولت ثبت ششمین مورد از این بیماری بالقوه کشنده و کمتر از یک هفته پس از این وزیر ممنوع در خارج از کشور مدرسه گشت و گذار به “همه کشورها به جز ایالات متحده آمریکا و نیوزیلند و کانادا”.

The travel ban for schools now includes the United States and Canada.

ممنوعیت سفر برای مدارس در حال حاضر شامل ایالات متحده و کانادا است. اعتبار:Quentin جونز

Ms Ellery گفت: این تصمیم به تمدید این ممنوعیت شامل کشورهای اضافی ساخته شده بود از مشاوره ارشد بهداشت افسر اندرو رابرتسون.

“ما یک وظیفه مراقبت به دانش آموزان و کارکنان با هدف کاهش امکان از قرار گرفتن در معرض به کروناویروس در حالی که در خارج از کشور,” او گفت:.

تبلیغات

“من ادامه خواهد داد به دنبال مشاوره از رئیس افسر بهداشت برای اطمینان از مدارس آخرین اطلاعات به نگه داشتن دانش آموزان و کارکنان امن است.”

سفر بان کی مون فرمت آمد و پس از گسترش COVID-19 سراسر ایالات متحده و اعمال به تمام دانش آموزان و کارکنان در عمومی و خصوصی و مدارس کاتولیک.

این مرز مشترک بین آمریکا و کانادا منجر به گنجاندن کانادا در سفر بان کی مون.

نیوزیلند در حال حاضر تنها کشوری که در آن مسافرت های بین المللی توسط WA مدرسه گروه در نظر گرفته خواهد شد.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>