بین المللی ورزشی حوادث آمار coronavirus اپیدمی


در اینجا یک لیست بین المللی, رویدادهای ورزشی و آمار شیوع کروناویروس:

بازی های المپیک

* جمعیت کوچکتر خواهد بود و پذیرایی شده اند اوراق در توکیو 2020 مشعل-نورپردازی مراسم باستانی المپیا یونان هفته آینده. لباس تمرین روز قبل برگزار خواهد شد بدون تماشاگر.

The Chinese women's soccer team has suffered quarantines and delays as well as being unable to play at home in their bid for Tokyo.

چینی ها در فوتبال زنان تیم دچار قرنطينه و تاخیر و همچنین به عنوان قادر به بازی در خانه در پیشنهاد خود را برای توکیو است. اعتبار:گتی

کمیته بین المللی المپیک به بیشتر حمایت صریح به این سال ها در ماه های ژوئیه و اوت ترغیب ورزشکاران به آماده سازی کامل “بخار” با وجود coronavirus تهدید.

تبلیغات

دو و میدانی

* جهان دو و میدانی داخل سالن قهرمانی, برنامه ریزی برای نانجینگ از مارس 13-15 شد و به تعویق افتاد تا سال آینده. جهانی دو و میدانی در حال همکاری با برگزارکنندگان در تاریخ به میزبان دو رویداد در سال 2021.

* مخلوط رله المپیک مسابقات سه گانه صلاحیت رویداد برگزار خواهد شد در شهرستان چینی چنگدو در مارس منتقل شد به والنسیا در کشور اسپانیا, بین المللی مسابقات سه گانه اتحادیه اروپا گفت.

سه جام حوادث یکی در تایوان و چین برنامه ریزی شده برای ماه مارس و آوریل به تعویق افتاد.

راگبی

* این Irish Rugby Football Union اتحاد به تعویق افتاد, کشور شش کشور ثابت برابر ایتالیا به دلیل شیوع ویروس در شمال ایتالیا. بازی برنامه ریزی شده بود را در دوبلین در مارس 7.

* * * * انگلستان نهایی شش کشور دیدار مقابل ایتالیا در رم در هفته آینده است که با توجه به توان بدون طرفداران در حال حاضر پس از یک دولت حکم به تعویق افتاده است.

فوتبال

* ایتالیا دستور داد تمام رویدادهای ورزشی مهم از جمله بالا پرواز سری بازی های فوتبال برگزار شود بدون طرفداران برای یک ماه در یک پیشنهاد برای جلوگیری از اروپا بدترین شیوع ویروس.

* * * * ده سری مسابقات شده اند به تعویق افتاد و همچنین دو Coppa ایتالیا در مرحله نیمه نهایی در روابط (یوونتوس v AC میلان و ناپولی v Inter Milan).

* تونس ممنوع اعلام کرده است طرفداران فوتبال خارجی از حضور در CAF لیگ قهرمانان بازی های مربوط به باشگاه محلی است. اسپرانس تونس v زمالک مصر و Etoile du Sahel v مراکش Wydad کازابلانکا تحت تاثیر قرار خواهد شد.

* سوئیس لیگ فوتبال شده است را در خود نگه دارد حداقل تا مارس 23 بعد از باشگاه را رد کرد و امکان بازی مسابقات بدون حضور تماشاگران.

* لیگ قهرمانان آسیا مسابقات مربوط چینی باشگاه گوانگژو Evergrande شانگهای شنهوا شانگهای و SIPG شد به تعویق افتاد.

گوانگژو و شانگهای باشگاه ملحق خواهد شد این مسابقه در ماه آوریل با گروه خود را منطبق با توجه به بازی های برگزار شده در ماه مه.

لیگ قهرمانان آسیا در دور حذفی منتقل شده اند از ماه مه تا ماه اوت به اجازه مختل گروه-مرحله مسابقات بازی های برگزار شده در ماه مه و ژوئن.

* چین 2022 مقدماتی جام جهانی برابر مالدیو در خانه و گوام دور در ماه مارس خواهد شد نقل مکان کرد به بو رای, تایلند. این بازی برگزار خواهد شد بدون حضور تماشاگران.

فیفا نیز با توجه به تعویق انداختن آسیایی, مسابقات مقدماتی جام جهانی با توجه به بازی های برگزار شده در این ماه. بیش از دو دوجین مسابقات در حال برنامه ریزی برای بازی های برگزار شده در سراسر این قاره بیش از دو روز مسابقه در مارس 26 و 31.

* چینی فدراسیون فوتبال گفت: در بازی های داخلی در تمام سطوح خواهد بود به تعویق افتاد.

* کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت: مقدماتی-مرحله مسابقات منطقه شرق آسیا جام 2020 شده بود به تعویق افتاد دو ماه به recommence در 7 آوریل به علت مسافرت محدودیت.

*المپیک زنان صلاحیت پلی آف بین چین و کره جنوبی به تعویق افتاده اند تا آوریل است.

* کره جنوبی فوتبال حرفه ای لیگ برتر به تعویق انداخته است شروع آن در فصل جدید است. لیگ نیز خواسته آن چهار تیم در لیگ قهرمانان آسیا برای برگزاری بازی بدون حضور تماشاگران.

* ژاپن جی لیگ به تعویق افتاد هفت Levian مسابقات جام جهانی برای برنامه ریزی Feb. 26 و تمام بازی های داخلی تا نیمه اول ماه مارس.

* هند U-16 تیم ملی را در بازی های دوستانه برنامه ریزی شده در ماه مارس در تاجیکستان لغو شد پس از دولت تاجیکستان ممنوع شهروندان از 35 کشورها از جمله هند از ورود به کشور.

* درهم فدراسیون فوتبال گفت: همه بازی ها در شمال کشور آفریقایی خواهد بود که بازی بدون طرفداران از 5 مارس پس از آن اولین مورد گزارش شده است.

* اسرائیل و مسابقات برنامه ریزی شده در این هفته مربوط به بخش بالا تیم شده اند به تعویق افتاد تا هفته آینده.

فرمول یک

* این جایزه بزرگ چین در شانگهای برای ماه آوریل 19 به تعویق افتاده است توسط بدن حاکم FIA و فرمول یک است. مقامات در نظر بگیرند جایگزین بعد از آن تاریخ در سال است.

* ملبورن رویدادهای مهم رئیس مارتین Pakula است با اعتماد به نفس به استرالیا جایزه بزرگ پیش خواهد رفت به عنوان برنامه ریزی شده در مارس 15, اما گفت که او می تواند ارائه تضمین شرکت به دلیل ماهیت پویا از این بیماری همه گیر.

فرمول E

* تمام الکتریکی فرمول E مسابقات موتور سری برنامه های رها شده برای یک مسابقه در سانیا در چین در جزیره هاینان در 21 مارس.

MOTOGP

* افتتاح دو دوره از این فصل در قطر (8 مارس) و تایلند (مارس 22) نمی خواهد بروید به عنوان برنامه ریزی شده.

فوتبال استرالیایی

* استرالیا در لیگ فوتبال گفت: بازی بین سنت کیلدا پرستاران و Port Adelaide قدرت برنامه ریزی شده برای 31 مه در چین شده بود نقل مکان کرد و در خارج از کشور است.

تنیس

* فدراسیون بین المللی تنیس منتقل تغذیه جام آسیا/اقیانوسیه گروه رویداد های چین و تایوان و اندونزی و کره جنوبی و ازبکستان از چینی ها شهر Dongguan به نورسلطان (که قبلا آستانه) در قزاقستان است.

اما Feb 4-8 رویداد بود و بعد از آن به تعویق افتاد و پس از قزاقستان کاهش یافته است به عنوان جایگزین میزبان.

* چین ضبط یک جام دیویس کراوات به دلیل آن مردان تیم قادر به سفر به رومانی برای مارس 6-7 حذفی.

* این WTA لغو خین باز (مارس 13-19) و کونمینگ باز (27 آوریل-مه 3) در چین است. بدن حاکم از زنان تنیس گفت: این امر وضعیت را با چندین رویداد برنامه ریزی شده را در کشور بعد از این فصل است.

* دو جام دیویس مقدماتی – ایتالیا v کره جنوبی در کالیاری و ژاپن v اکوادور در Miki – برگزار خواهد شد بدون تماشاگر در آن حضور داشتند.

تنیس روی میز

* مسابقات قهرمانی جهان برگزار می شود در بوسان کره جنوبی از ماه مارس 22-29 رانده شده اند بازگشت موقت به ژوئن 21 تا 28.

بدمینتون

* 2020, آلمانی باز بود که برگزار شد در Muelheim an der Ruhr از مارس 3-8 و المپیک است که مقدماتی است لغو شده و بدمینتون فدراسیون جهانی گفت.

2020 لهستانی باز یکی دیگر از مقدماتی المپیک برنامه ریزی شده برگزار می شود در کراکوف از مارس 26 به 29 به تعویق افتاده است و در حال حاضر سقوط در خارج از المپیک تحصیلی دوره لهستانی بدمینتون انجمن گفت.

پرتغالی مسابقات قهرمانی بین المللی شروع به برنامه ریزی شده در مارس 5 نمی خواهد بروید. این BWF گفت: هیچ تصمیمی گرفته شد که آیا مقدماتی المپیک رویداد برگزار خواهد شد در آینده.

* ویتنام بین المللی چالش شده است قرار داده و از مارس تا ژوئن و دیگر نمی خواهد به عنوان یك رویداد برای بازی های المپیک توکیو. این مسابقات بود و با توجه به محل از مارس 24 تا 29.

* بدمینتون قهرمانی آسیا در اصل برنامه ریزی شده در ووهان از مارس 21-26 پیش خواهد رفت برنامه ریزی شده در تاریخ پس از آن که معطوف به فیلیپین.

هاکی روی یخ

* بین المللی هاکی روی یخ فدراسیون لغو شش قهرمانی جهان مسابقات در ماه مارس و آوریل در بخش پایین تر در استونی, بلغارستان, ترکیه, لوکزامبورگ لهستان و اسپانیا در مشاوره بدن حاکم را به کمیته پزشکی.

اسکیت سرعت

* بین المللی اسکیت اتحادیه به تعویق افتاد مارس 13-15 مسیر کوتاه اسکیت سرعت قهرمانی جهان در سئول کره جنوبی و این رویداد را برگزار نمی شود قبل از اکتبر.

بوکس

* کمیته بین المللی المپیک اعلام کرد اردن به عنوان میزبان مسابقات انتخابی بوکس آسیا و اقیانوسیه پس از یک رویداد در ووهان لغو شد. آنها در حال حاضر را در امان از 3 مارس تا 11.

گلف

* زنان LPGA تور گلف لغو مارس 5-8 آبی خلیج مسابقات برگزار شود Hainan.

این سفر نیز لغو هوندا LPGA تایلند رویداد در پاتایا و HSBC زنان در مسابقات قهرمانی جهان در سنگاپور است.

* زنان آماتور آسیا-اقیانوس آرام قهرمانی در پاتایا, تایلند موکول شده است برای اکتبر. 7-10.

* PGA Tour سری-چین به تعویق افتاد دو مرحله مقدماتی حوادث و تاخیر در شروع آن سال 2020 کمپین دو ماه و برش و تعداد به طور منظم فصل حوادث به 10 از 14.

* تور اروپایی گفت: Maybank قهرمانی (مارس 16-19 در کوالا لامپور) و ولوو چین باز (مارس 23-26 در Shenzhen) شده بود به تعویق افتاد.

* تور آسیایی گفت: سلطنتی جام 2020 برنامه ریزی برای 12-15 مارس در تایلند شده است به طور نامحدود به تعویق افتاد.

هاکی

* لیگ برتر مسابقات بین چین و استرالیا برای ماه مارس برنامه ریزی 14-15 در Changzhou نخواهم بود.

RUGBY SEVENS

* ژاپنی ها راگبی اتحادیه فوتبال گفت: آوریل 25-26 آسیا Sevens دعوتی که دو برابر به عنوان یک تست رویداد برای rugby sevens در سال 2020 المپیک لغو شده بود.

* سنگاپور و هنگ کنگ, پاهای, جهان Rugby Sevens Series شده اند به تعویق افتاد از آوریل تا اکتبر.

والیبال

* مسابقات والیبال ساحلی به دلیل برگزار می شود از مارس 22 تا 26 یانگژو شده است به تعویق افتاد تا پس از بازی های المپیک است.

وزنه برداری

* آوریل 16-25 آسیایی وزنه برداری قهرمانی منتقل شده است از قزاقستان به ازبکستان.

دوچرخه سواری

* نهایی دو مرحله از امارات متحده عربی تور لغو شد پس از دو ایتالیایی شرکت کنندگان در آزمایش مثبت برای کوروناویروس. آزمون در 167 نفر در این رویداد ثابت منفی برای coronavirus پس از آنها می ترسید شده اند در معرض آلوده موارد است.

* چهار تیم از جمله بریتانیا Ineos را بیرون کشیده و از چندین مسابقات دوچرخه سواری در ایتالیا.

* مسابقه دهندگان در ایتالیا و اروپا را تحت تاثیر قرار کشور شیوع لغو شنبه Strade Bianche یک روز مسابقه پس از رم تصمیم به برگزاری رویدادها بدون فن.

مسابقات سه گانه

* باز گرد جهان سری مسابقات سه گانه برنامه ریزی شده برگزار می شود در ابوظبی از مارس 5-7 به تعویق افتاده است.

بیس بال

* جهان بیس بال و سافتبال کنفدراسیون به تعویق افتاد آن صلاحیت نهایی مسابقات بازی های المپیک است. شش-تیم رویداد در اصل برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 1-5 در تایوان شرکت محل را از ماه ژوئن 17-21.

بیاتلون

* جمهوری چک وزارت امور خارجه شورای امنیت تصمیم گرفت کشور را میزبان جام جهانی بیاتلون رویداد در Nove Mesto در مارس 5-8 بدون تماشاگر.

بسکتبال

* اول فصل NBA بسکتبال آفریقا لیگ که برنامه ریزی شده بود به نکته در داکار, سنگال, در تاریخ 13 مارس به تعویق افتاده است.

این FIBA 3×3 المپیک صلاحیت مسابقات بود که به جای برنامه ریزی شده در بنگلور هند از ماه مارس 18-22 به تعویق افتاده است.

اسنوبورد

* رویداد نهایی اسنوبرد slopestyle جام جهانی بود که برای ماه مارس برنامه ریزی 17-22 در muehle رفت و آمد مکرر در جمهوری چک لغو شده است. حدود 12000 تماشاگر به انتظار برای تماشای 100 سواران به رقابت بپردازند.

کریکت

* ICC به تعویق انداخته است مردان جام جهانی کریکت چالش لیگ یک بود که شروع به تنظیم شده در مارس 16 در مالزی. کانادا, دانمارک, مالزی, قطر و سنگاپور و کامبوج شد تا به بخشی از.

ایسنا

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>