Intl. تلویزیون مستند در یک dvd: COVID-19 توقف تولید HBO به تایلند, Globo سازگار

در این هفته بین المللی تلویزیون مستند در یک dvd: COVID-19 مستندات توقف اسپانیایی پس از تولید; HBO می یابد یک خانه در تایلند; Globo تغییرات آن پخش اولويت; ساندنس شرکت جدید از اروپا, هیجان انگیز; ZED فروش دو به تازگی به پایان رسید سری; و اسپانیا “Élite” در صدر جهانی شراب خواری لیست به عنوان مخاطبان خود جدا.

Coronavirus توقف HBO پس از تولید “Patria”

فیلم و تلویزیون شاخه های لغو شده در سراسر اروپا و جهان در پی COVID-19 سریع گسترش یافت و در حال حاضر با سختگیرانه تر قرنطينه بودن به محل قرار در سخت ضربه کشورها خدمات پس از تولید مصرف مشابه رسید. امروز اعلام شد که انتشار HBO در اروپا بسیار پیش بینی اسپانیایی سری “Patria” رانده شده و در تلاش برای کاهش خطر ابتلا به سلامت از آن هنوز هم کار بر روی به پایان رساندن این مجموعه است.

“ما واقعا می خواستم به انتشار و به اشتراک گذاری #PatriaHBO با شما اما با توجه به شرایطی که ما نمی توانیم کنترل و تضمین ایمنی پست-تیم تولید ما مجبور به تعویق انداختن تاریخ انتشار” HBO España گفت: در آن حساب رسمی توییتر.

در روز قبل از خود-جداسازی بسیاری از کارگران هنوز از رفتن به اتاق در حالی که برخی تصمیم گرفتند به کار از خانه. در دفتر کار متوقف شده است اما ساخت آن غیر ممکن است برای ارائه سری های اصلی تاریخ انتشار مارس 17. هیچ تاریخ جدید اعلام شده است اما یک بیانیه از HBO گفت که یکی به اشتراک گذاشته خواهد شد “را به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

HBO کشور اسپانیا همچنین اعلام کرد از آن خواهد شد توقف همه صدای دوبله خدمات و هر گونه محتوای جدید در شبکه ای که نه در حال حاضر لقب نخواهد بود حداقل برای دو هفته آینده.

به تعویق افتادن حتی سری که موفق شده اند به این نتیجه تیراندازی را افزایش می دهد سوال بیشتر به صورت یک صنعت در حال حاضر در بحران است. اگر چه اسپانیا دیده است رکورد مخاطبان تلویزیون تحت آن در حال حاضر به شدت اجرا قرنطینه وجود دارد یک سوال در مورد که در آن مطالب جدید خواهد آمد و زمانی که تولیدات خواهد بود قادر به بازگشت به کار.

HBO سر به 3BB در تایلند

HBO یک خانه جدید در تایلند در سه گانه T پهنای باند را 3BB, سرویس, شروع, مارس 30. 3BB مشترکین را های مختلف گزینه های بسته که شامل دسترسی به هر دو کانال HBO و HBO Go app. HBO Go مستقل خدمات نیز در دسترس خواهد بود جداجدا سفارش داده شده از طریق free-to-دانلود نرم افزار برای Bt149 ($4.72) در هر ماه. این نرم افزار همچنین پشتیبانی از تلویزیون های تابع جریان شش WarnerMedia سرگرمی, شبکه کانال های آن را نیز به نظر می رسد در 3BB را IPTV سرویس برای راه اندازی شد بعد از این سال. HBO همچنان فشار خود را به بازار که در آن HBO Go در حال حاضر در دسترس در هنگ کنگ و اندونزی و فیلیپین و مالزی و سنگاپور و ویتنام است.

Euphoria

Globo شیفت به Covid-19 پوشش

آمریکای لاتین, بزرگترین شبکه, Globo اعلام کرده است برنامه ریزی خود را تغییر سوخت این COVID-19 بحران است. تصدیق کرد که بسیاری از مخاطبان خود را در داخل خانه باشد و مصرف بیشتر تلویزیون از شبکه گرفته است گام برای افزایش پوشش روزنامه نگاری از این بیماری را گسترش و چگونه آن را تحت تاثیر قرار بینندگان و همچنین ارائه مطالب بیشتر برای کمک به کاهش استرس از انزوا. به عنوان انجام شده در برزیل, شبکه کانال در آمریکا و اروپا و آفریقا را از دید یک افزایش در روزنامه نگاری پوشش تمام COVID-19 اخبار مرتبط. در ایالات متحده Globonews در دسترس ساخته شده به غیر مشترکین برای کمک به گسترش اطلاعات مفید. تمام درام تولید در Globo در برزیل متوقف شده است و همچنین با برنامه های خبری به کارگیری دقیق شیوه های بهداشت در استودیو برای حفاظت از کارکنان خود را.

Globoplay

اعتبار: Globoplay

نوردیک, هیجان انگیز “محراب” توسط ساندنس در حال حاضر

AMC شبکه جریان پلت فرم ساندنس در حال حاضر برداشت در ایالات متحده و کانادا حقوق به Studiocanal را “محراب” بر اساس تریلر روانی رمان “شیطان محراب” توسط ماری Hermanson. مجموعه قفل-کردن درمانگاه که در آن هیچ چیز کاملا آن چه به نظر می رسد “پناهگاه” است که یک داستان بقا هل که شخصیت های آن را محدود می کند. “وایکینگ ها” و “دختری با خالکوبی اژدها” بازیگر Josefin Asplund ستاره در کنار “غریبه همه چیز” و “غلاف تمام فلزی” ستاره Mathew Modine. نیکولا و مارکو دی آنجلیس ” ایتالیایی تولید خانه Fabula تصاویر و پرنده زرد از سوئد تولید این سری ایجاد شده توسط “سیم در خون است” چارلی فلچر و “EastEnders” راشل bruce van horn.

Sanctuary

اعتبار: حسن نیت ارائه میدهد از Yellowbird

ZED راه اندازی دو مجموعه اعلام کرد فروش

پاریس-بر اساس تولید کننده-توزیع کننده ZED اعلام کرده است تکمیل دو وبگاه محصولات متمرکز بر محیط زیست و مسائل علمی و قایق از فروش برای هر دو. “ماقبل تاریخ جهان” به بررسی انقراض از معاصر نقطه نظر و مکان انسان در بیشتر عکس از سیاره ما تاریخ است. Co-produced by ZED و CuriosityStream برای فرانسه 5 و NHK این سری است که به کارگردانی الکسیس د Favitski. آن از قبل فروخته شده به ZDFinfo, ServusTV, هفت روز در این سیاره+, Axess تلویزیون AMC شبکه ITI Neovision و فشن پریما. “سونامی: در مواجهه با یک تهدید جهانی” به نظر می رسد در اثر تغییر آب و هوا در بلایای طبیعی است. به کارگردانی پاسکال Guérin و همکاری تولید شده توسط ZED, Arte و CuriosityStream سری فروخته است به چند سرزمین از جمله استرالیا و سوئد و اسپانیا و لهستان ایرلند, جمهوری چک و ایتالیایی زبان سوئیس.

PREHISTORIC-WORLDS-ZED

اعتبار: Zed

‘نخبگان’ تاپ های تلویزیون زمان Binge گزارش

با توجه به فرانسه تلویزیون زمان که نرم افزار فراهم می کند کاربر جهانی-گزارش اطلاعات در مورد تلویزیون و فیلم نامزدی در سراسر جهان “Élite” ایستاده بود به تنهایی به عنوان ترین binged سری از هفته دوم مارس به عنوان آن بومی اسپانیا شروع مراحل اولیه خود انزوا قبل از این هفته کامل مستند. بین ماه های مارس 9 و 15 و “نخبگان” اختصاص 12.27 درصد از تلویزیون زمان اعضای binging بالاترین سهم پس از “آموزش جنسی” کاهش یافته و در ماه ژانویه – به خصوص impressivee از سری تنها برای اولین بار در مارس 13. “Élite” آواره خود را به عنوان اخیر به زبان غیر فارسی سری برای نگه داشتن زمان تلویزیون را نقطه بالا. این هفته از سپتامبر 9-15, 2019 را دیدم “Élite” کشیدن یک 10.06 درصد سهم در مدت کوتاهی پس از آزادی از فصل 2. انواع مختلفی صحبت کرد با سری co-creator داریو Madrona در اوایل این ماه در مورد سری تم های جدید و جدید قتل است.

ELITE 3

اعتبار: مانوئل فرناندز-والدس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>