در این هفته بین المللی تلویزیون مستند در یک dvd Netflix بکشد می رود به FLX خوبی در سوئد “اداره” انتخاب شده است به Canneseries, BBC4 تا سری جدید آن شب شنبه صف Endemol درخشش اعلام کرد یک “عشق برای همیشه” spinoff در اسپانیا و Conecta داستانی را بدست آورده افتخار از انتخاب این سال بین المللی امی فرم کوتاه نیمه نهایی.

Netflix کمیسیون سوم سوئدی اصلی “عشق و هرج و مرج”

ایجاد شده توسط سوئدی فیلمنامه لیزا Langseth (“خالص” “سرخوشی”), “عشق و هرج و مرج” اعلام شده است که Netflix سوم سری اصلی از سوئد. شرکت تولید FLX را تولید کند مارک تجدید همکاری با Netflix بکشد که زمانی شروع شد که این شرکت تولید شده روی پلت فرم اولین سوئدی اصلی “ریگ روان است.” “عشق و هرج و مرج” به شرح زیر سوفی, بازی های برگزار شده توسط “مردی به نام ه را” ایدا Engvoll حرفه ای رانده مشاور و مادر دو تخصیص داده شده برای نوسازی منسوخ انتشارات. به محض ورود یک لاسی رابطه لگد کردن با آن تکنولوژی Max تازه وارد Björn Mosten که چه شروع می شود به عنوان یک به ظاهر بی گناه هل دادن مرزهای سرعت چرخش خطرناک برای هر دو آنها را. الکس Haridi خواهد co-نوشتن با Langseth و مستقیم تمام هشت قسمت.

“دفتر” فصل 5 به Canneseries

Canneseries عادت کرده است به بیرون رفتن با صدای, با, برای مثال, برتر جهان از Russell T. Davies’ BBC-Canal Plus-HBO سریال “سال و ماه” است که به ارمغان آورد و خانه را در سال گذشته است. 2020 به نظر می رسد مانند بدون استثنا Canneseries بسته شدن با فصل 5 Canal Plus Création Originale “این اداره است.” چند فرانسوی سریال تا کنون برنده بزرگتر ستایش است. “این سری بهترین تا کنون ساخته شده در فرانسه” گفت: روزنامه فرانسوی لو فیگارو; نیویورک تایمز آن را به نام “باهوش ترین و معتبر ترین جاسوسی سری (…) در جهان است.” ایجاد شده توسط یکی از فرانسه چند واقعی showrunners Eric Rochant و ترکیب آمریکا در فرآیندهای توسعه و Rochant را مشخصه hyper-رئالیسم “اداره” کمان فصل 5 با چشمگیر منجر نویسنده صف – اریک Rochant و نخل طلا برنده جایزه Jacques Audiard و co-writer Thomas Bidegain (“Dheepan”). Rochant, Audiard, آنا Novion ساموئل Collardey و سری منجر Mathieu Kassovitz مستقیم. Louis Garrel, مانند Kassovitz محترم بازیگر فرانسوی (“خیال”) و مدیر (“وفادار مرد”) می پیوندد بازیگران اصلی.

Mathieu Kassovitz (Malotru)

اعتبار: Stéphanie Branchu

BBC4 میدارد, فرانسوی, تالار سری

اعتبار سنجی از یک وانت کمک به ایجاد یک بازار خارجی و به زبان غیر فارسی سری در سطح بین المللی در یک روند است که تغییر تلویزیون جهانی بازار. هنوز هم آن است که یک استاندارد بین المللی برای تعالی و آن BBC4 شنبه شب وارد زمین تبدیل به یک جای افتخار برای خارجی سری مانند “مارپیچ” (فرانسه) “کشتار” (دانمارک), “به دام افتاده” (ایسلند) و “Wisting,” (نروژ). آن روز جمعه اعلام کرد که دو سری جدید خواهد خود را به پیوستن به صفوف “آخرین موج” یک آمار در فرانسه 2 زمانی که آن را راه اندازی در اکتبر دلار استرالیا و دلار-noir درام “اسرار او را نگه می دارد.” دو پیوستن به سوئدی-دانمارکی سریال “تحقیقات” و نروژی درام دوره “دولت از شادی” در این بهار صف آن نیز خواهد شد در دسترس ساخته شده در شبکه BBC iPlayer جریان خدمات.

Endemol شاین قطر چرخش خاموش بالا, اسپانیایی, صابون را با “Luimela”

Endemol درخشش گروه اعلام کرده است یک سری جدید با عنوان “Luimela” از آن اسپانیایی شرکت تولید قطر به مقصد Atresmedia را SVOD پلت فرم Atresplayer حق بیمه. یک spinoff از اسپانیا در سال 1977-مجموعه شماره یک بعد از ظهر اسکریپت روزانه سریال “عشق برای همیشه” “Luimela” طول می کشد محل در سال 2020 و جلب تا با شخصیت های Luisita و آملیا یک زوج همجنسگرا هنوز هم چهار دهه بعد. با توجه به آزادی مطبوعات هشت قسمت سری از ویژگی های چند تخم مرغ عید پاک برای طرفداران اصلی در حالی که ارائه یک پلت فرم برای LGBTQ دید و مدرن روز فمینیسم به عنوان به خوبی به عنوان این اثر است که رسانه های اجتماعی در روابط در جهان معاصر.

Luimela

اعتبار: قطر

Conecta داستان به میزبان دور نیمه نهایی از فرم کوتاه نامزد امی

آکادمی بین المللی از تلویزیون هنر و علوم را به نوبه خود به داخل محتوا برای سازماندهی این سال یک دور نیمه نهایی بین المللی جایزه امی در فرم کوتاه سری دسته در Conecta داستان 2020. در 25 ژوئن در شهر پامپلونا ناوار و در زمینه Conecta داستان دیدار-mart, هیات داوران از متخصصان پیشرو بین المللی صنعت سمعی و بصری تشکیل خواهد شد و ارزیابی مقدماتی سری. این دسته باز است به هر دو داستانی و غیر داستانی اپیزودیک برنامه با قسمت کمتر از 30 دقیقه. نامزد خواهد بود ساخته شده در پاییز با برنده نهایی اعلام کرد در Intl. جایزه امی جشن در ماه نوامبر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im