این هفته Intl. تلویزیون مستند در یک dvd تجزیه و تحلیل یک موج جدید استودیو پیچیده اطلاعیه ها; HBO را “اجرا” انتخاب شده است به ماه آینده سریال شیدایی, تلاش و نخبگان ثبت نام مکزیک سباستین Hofmann; و اسکاندیناوی سری گیر قابل توجه حضور در Canneseries و سریال شیدایی.

Moviebox, Lansdowne اعلام پرتغالی پیچیده به استودیو برنامه های تکثیر

MovieBox برتر و لنسدون شرکای اعلام کرده اند €60million ($66 میلیون دلار) سرمایه گذاری در توسعه یک دولت از هنر فیلم و رسانه ای پیچیده در منطقه Algarve از جنوب پرتغال به رهبری سابق پاینوود مدیر دیو گادفری. مستقر در شهرداری لول های “گسترده و پیچیده” برگزار خواهد شد جریان پلت فرم Moviebox برتر خود را و در “سطح جهانی امکانات تولید” Moviebox جمعه اعلام کرد.

در positing چه آن را توصیف به عنوان “گسترده و پیچیده” Moviebox برتر است که به سختی تنهایی. یک برلیناله روند در سال جاری تشدید در استودیو های بزرگ و اطلاعیه ها. دلایل قطع راه های مختلف.

مشوق نشو و نما داده “رشد شناخت در میان دولت های ارزشمند اثر که فیلم و high-end درام تلویزیونی تولید می تواند” لئون فورد نوشت: در السبرگ-SPI نوامبر 2019 جهانی مشوق های شاخص که جزئیات 98 طرح در سراسر جهان است.

در این زمینه اما “برخی از بازارهای در حال گران شدن تولید در که شامل ایالات متحده و به میزان کمتر انگلستان می گوید:” مرد Bisson در آمپر تجزیه و تحلیل. “بین المللی محصولات باعث می شود بسیاری از حس. شما می توانید با کیفیت بالا, درام, برای, بسیار, بسیار پایین بودجه است.”

بنابراین نسبتا مقرون به صرفه کشورها در حال تلاش برای پول نقد در هر ساختمان و یا گسترش تجهیزات استودیو (مادرید محتوای شهرستان ایتالیا آپولیا Studios, مجارستان Mafilm) و یا سرمایه گذاری به طور مستقیم در تولید محتوا (MediaNet شرکای پشتوانه El Estudio).

فقط چگونه بسیاری از پروژه های استودیو در سراسر خط پایان s یکی دیگر از سوال است. بین المللی, استودیو, افزایش, اما, قطعا بازی در.

HBO را “اجرا” به سریال شیدایی

“اجرا” جدید HBO نیم ساعت سریال کمدی را برتر جهان در سریال شیدایی, که در آن انتخاب شده است به عنوان 2020 سریال شیدایی جشنواره پایانی شب سری. “اجرای” نویسنده و تهیه کننده اجرایی ویکی جونز حضور خواهد غربالگری از دو قسمت و در یک Q & A قبل از آن در مارس 28. “ما نیز با خوشحالی به جشن استعداد خود خالق ویکی جونز که کار ما را تحسین پس از Fleabag و کشتار حواو کسی که ثابت می کند, در صورت نیاز, که, کمدی یک نوع که در آن زنان با استعداد با ارزش است. اجراهمراه با ویکی را لمس نهایی به خصوص زن-الهام 2020 نسخه از سری شیدایی و ما خوشحال هستند.” “اجرا” در ادامه یک عنوان با عنوان ارتباط سریال کامپیوتر و HBO که دیدم itv برتر جهان در فصل 1 از “جانشینی” به عنوان افتتاح آن سری در سال 2018 و در آن سال 2017 نسخه باز برتر جهان از Ep. 1 و 2 از بخش سوم و نهایی فصل از “باقی مانده” با Damon Lindelof در حضور.

تبعید تلاش ثبت نام سباستین هافمن

مسابقه به پایین بالا آمریکای لاتین استعداد همچنان ادامه دارد. پس از ویاکام Intl. Studios اعلام کرد اولین نگاه معاملات در یا پس از Natpe با آرژانتین آریل Winograd و تولید فریدا Torresblanco و بی نهایت Hill “ال Chapo” تولید کننده تبعید محتوا استودیو و تلاش محتوا که پایین نگه داشتن یک توسعه-تولید داد برای آمریکای لاتین و اسپانیا امضا کرده اند مکزیکی نویسنده-مدیر سیبری هافمن که ساندنس-ویژگی انتخاب اولین “هالی” یک hauntingly دلسوز رکورد از یک مرد فیزیکی پوسیدگی مشخص شده او را به عنوان یک استعداد برای پیگیری. نوشته شده با همکار پیانو شریک خولیو Chavezmontes “زمان به اشتراک گذاری” مشخص شده حرکت به سمت جریان اصلی یک پژمرده “جدی کمدی” شات بالا-سبک و وحشت بیت در آنچه که او به نام “لایه دیگری از جهانی شدن” – کسب و کار تفریحی. برای اولین بار برای هافمن تحت معامله هوشمند سری ترسناک “Jabalí” مجموعه ای در وسط از هیچ جا مکزیک.

قدرت بسیار معروف جنسیت آشپزخانه

چه نوردیک, درام, سریال معماران و طراحان برای صبحانه خوردن? قطعا چیزی که غنایم توانایی خود را برای ایجاد تلویزیون جشنواره پسند عناوین., به عنوان اخیر 2020 Canneseries و سریال شیدایی صف اطلاعیه تأکید کرد.

قابل ملاحظه ای از Canneseries’ 10 رقابت رقیب تگرگ از اسکاندیناوی; با پنج بیشتر عناوین در رقابت و یا بین المللی پانوراما, پس از انگلستان و اسکاندیناوی نیز بزرگترین حضور در این سال سریال شیدایی.

به همین دلیل است که دیگر از سوال است. برخی از نوردیک سری پوسته پوسته شدن led در Canneseries توسط “اطلس عبور” با بازی سوفی Helin (“پل”) و Kyle MacLachlan به عنوان تاج و تخت شاهزاده خانم Märtha نروژ و رئیس جمهور آمریکا فرانکلین D. روزولت.

نویسندگان اسکاندیناوی کلاسیک مدرن داده اند و نه روح. “DNA” یکی دیگر از Canneseries رقیب ایجاد شده است نوشته شده و اجرایی تولید شده توسط “The Killing” در Torleif Hoppe; Veronica Zacco (“پل” فصل 4) به عنوان سر نویسنده در بالا “سگ” نیز در رقابت است.

عناوین رسیدگی به مسائل داغ دکمه; سریال شیدایی رقابت مطلب “گریه گرگ” در (ادعا) استفاده داخلی; در سریال شیدایی بین المللی پانوراما عنوان “یخ نازک” از فنلاند مستقر در لندن vigilante تیم ملی مبارزه خشونت جنسیتی.

آنها همچنین به شدت حمایت بین المللی توزیع بخش اضافه کردن منابع و افزایش پتانسیل جشنواره انتخاب شده است. بتا فیلم Newen توزیع ZDFE فدراسیون سرگرمی, در مورد حق بیمه, مطالب Banijay حقوق Lionsgate و Cineflix رسیدگی به حقوق بین المللی حقوق توزیع به ترتيب “اطلس عبور از “DNA” بالا “سگ” “حزبی” “مرد در اتاق 301” در Canneseries و “یخ نازک” “سرد شجاعت” و “وزیر” در سریال شیدایی.

(در تصویر: “اجرا”)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im