در این هفته بین المللی تلویزیون مستند در یک dvd وجود دارد معاملات یک مقدار زیادی است. ZDF Enterprises به فروش می رسد “از رمز و راز ملکه” در حالی که بتا را “عشق به ناچار” یک رأی آمار در هفته اول خود را قبل از فروش در فرانسه و سوئیس و برزیل اعلام شد. به تازگی برای اولین بار نهان کانادا سری “شیوع” آغاز فروش بین المللی برای Oble ساخته شده است که یک معامله با روسیه را شروع SVOD پلت فرم و Moonbug فروخته پنج بچه ها سری به SVOD غول Showmax. در ضمن آبی مورچه بین المللی استخدام سابق کشف Inc. exec Gerbrig Blanksma به عنوان معاون ارشد بین المللی فروش و مشارکت.

COVID-19 فاز دوم مصرف بازدید اوج در Movistar Plus

فاز دوم COVID-19 مصرف در لگد زدن حداقل برای اسپانیا پررونق Movistar به علاوه. اما بعید است که به یک تنهاست ، در مرحله اول لندن مشاوره اندرز تجزیه و تحلیل پیش بینی شده در آغاز بحران وجود دارد خواهد بود یک تغذیه تب اخبار. به عنوان مخاطبان تایر از بحران آنها را به نوبه خود تا کنون بیشتر به داستان و سرگرمی. در اسپانیا free-to-air رسانه های خبری هنوز تاب: تا 69 درصد در مورد مدیاست España, صبح, مجله, “El Programa de Ana Rosa.” پرداخت-TV داستان دیگری است. Movistar Plus نیز تاب consumership تا 51 درصد در آخرین هفت روز نسبت به قبل از COVID-19 هفته, اما مشاهده است در حال حاضر در حال رانده شده توسط یک بنر سری “La Linea نامرئی” و فیلم. یک تاریخچه از زمانی چگونه و چرا تحت فرانسیسکو فرانکو در رژیم جدایی طلب باسک org اتا را عبور از خط مقاومت خود در قتل “La Línea نامرئی” که متمایل در آوریل 10, ثابت شده است پربیننده ترین Movistar اصلی سری تا کنون با بیش از نیمی از خانواده ها مشاهده کل سری. در ضمن ساعت دیده می شود از فیلم سر به فلک کشید 67% در مقابل قبل از coronavirus سطوح. یک دلیل. Movistar به علاوه’ فروش آن Lite برنامه گزینه برنامه شامل تمام سری اصلی به پلت فرم های دیگر مشترکین فقط 9 دلار در ماه است. یکی دیگر: آن را بسیار آسان تر برای خانواده ها به تماشای یک فیلم با هم از یک سری. در این رای شماره برای زنده فوتبال, انتقال, زمانی که آنها بازگشت باید واقعا مواد منفجره.

ZDF Enterprises به فروش می رساند “از رمز و راز ملکه” در سطح بین المللی

آلمان ZDF Enterprises (ZDFE) به فروش می رسد بلوط تلویزیون را شش ساعته درام “از رمز و راز ملکه” به چندین شبکه از جمله آسمان آلمان, همه رسانه های بالتیک در لیتوانی, ITV کانال های بین المللی لتونی LTV, bTV در بلغارستان Megogo و Okko در روسیه و کشورهای مستقل مشترک المنافع ProSiebenSat1 در آلمان و چند VOD سیستم عامل های مانند آمازون و آیتونز و گوگل. راه اندازی شده توسط بلوط در رسانه شرکت از روباه حیله گر تولیدات و Ferncroft رسانه های این مجموعه ایجاد شده و نوشته شده توسط “دکتر مارتین” و “ترفندهای جدید” کاتب Julian Unthank. فصل 1 در حال حاضر برای اولین بار در آمریکای شمالی به عنوان یک تلویزیون بلوط اصلی و در ماتیلدا سنگ یک کارآگاه گروهبان و سه جرم نویسنده خاله که با هم کار کنند برای حل سنگ مورد.

بتا اعلام عمده معاملات به صورت “عشق به ناچار”

حمایت بتا فیلم مدیاست ایتالیا و مدیاست اسپانیا در زمین شکستن, همکاری, بتا, فیلم, فروخته, اسپانیایی-ایتالیایی رام-com “عشق به ناچار” ثابت شده یک رتبه بندی آمار برای مدیاست España اصلی کانال Telecinco برای آنها برنامه برنده عضلانی 14.6 درصد از سهم بازار (و 2.5 میلیون بیننده) با آن آخر هفته عید پاک برتر در آوریل 7t. به دنبال سری تعظیم چشمگیر, بتا اعلام کرد فروش این سری به TF1 فرانسه RTS در سوئیس و تلوزیون در برزیل و همچنین به عنوان یک معامله در حال حاضر در در نهایی مذاکرات است. تولید شده توسط صلیب محصولات بتا تابعه این مجموعه به شرح زیر است دو غریبه از سویل و رم که برای اولین بار با عبور از مسیرهای در پراگ قبل از یک سری از شانس بیشتری برخورد کشیدن آنها را به هم نزدیک در حالی که هر یک مبارزه با مسائل مربوط به بازگشت به خانه.

Lazy loaded image

عشق به ناچار بتا

Oble بسته برخورد اول در “شیوع”

اخباری کانادا سری “شیوع” یک داستان تخیلی از انتشار یک عفونت کروناویروس در شهر مونترال آغاز فروش بین المللی برای پاریس مبتنی بر تلویزیون و محتوای دیجیتال شرکت توزیع Oble. روسی SVOD, سرویس, شروع, بخشی از زرد و سیاه و سفید اولین خریدار نشان می دهد که راه اندازی نسخه دوبله شده در آوریل 15. به موقع سری تولید شده توسط Sphère رسانه ای است که داستان Anne-Marie لکلرک مدیر اضطراری بهداشت عمومی آزمایشگاهی از مونترال وظیفه شناسایی علل بالقوه سلامت عمومی در شرایط اضطراری است که در مواجهه با یک اپیدمی ویروسی و سرکش نر پزشکان.

Lazy loaded image

شیوع Oble

آبی مورچه بین المللی استخدام Gerbrig Blanksma

مستقر در لندن آبی مورچه های بین المللی اعلام کرده اند انتصاب Gerbrig Blanksma به عنوان ارشد VP, فروش بین المللی و مشارکت. Blanksma خواهد بود مسئول برای نظارت بر شرکت های بین المللی فروش در سراسر انگلستان و ایتالیا و وظیفه جدید با اضافه کردن محتوای شخص ثالث به بخش فروشگاه. او نیز سر فروش و فرصت های همکاری برای پان-منطقه خریداران مستقر در انگلستان در تمام سیستم عامل. گزارش به معاون اجرایی رئیس جمهور Solange Attwood, Blanksma کار می کنند از شرکت های لندن دفاتر. با بیش از 13 سال از توزیع بین المللی تجربه Blanksma شد اخیرا مدیر فروش بین المللی و صدور مجوز برای انگلستان و EMEA در کشف Inc. و Scripps قبل از آن.

Lazy loaded image

Gerbrig Blanksma آبی مورچه های بین المللی

Moonbug, Showmax شریک در ابتکار جهانی

توسعه جهانی و شرکت توزیع Moonbug همکاری با پان-آفریقایی SVOD پلت فرم Showmax. روز چهارشنبه پنج Moonbug سری ساخته شد در 56 بازار در سراسر آفریقا: “Little Baby Bum” “Morphle,” “مارمولک را, گاراژ,” “The Sharksons” و “سوپا Strikas: Seasons 1-5.” با تمرکز بر ارزش های مبتنی بر محتوا برای بچه مخاطبان Moonbug محتوا است که به منظور حمایت از کودکان, رشد شناختی و عاطفی و فیزیکی مهارت های زندگی بدون در نظر گرفتن جغرافیا و یا پس زمینه آن را ایده آل برای توزیع بین المللی. Moonbug سری در دسترس هستند تا به 15 زبان در سیستم عامل در سراسر جهان از جمله آمازون نخست تصویری, شبکه کارتون, DisneyXD Hulu, Netflix و یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im