مهاجم است ‘روبیک مونا لیزا” خرد برآورد در پاریس حراج هنر مدرن

صادر شده در: اصلاح شده با:

یک هنرمند خیابانی تفسیر مونالیزا ساخته شده از 330 روبیک مکعب به فروش می رسد برای 480,200 یورو ($520,680) روز یکشنبه در یک حراج هنر مدرن در پاریس و بالاتر از پیش فروشی تخمین می زند تا 150.000 یورو برگزارکنندگان Artcurial گفت.

تبلیغات

2005 آثار هنری توسط ناشناس هنرمند خیابانی مهاجم با استفاده از پلاستیک پازل’ مربع برای ایجاد یک موزاییک از مونا لیزا و معروف لبخند در شعله ور رنگ.

فروش همزمان با بسته شدن فیلمهای Leonardo da Vinci, نمایشگاه, در نزدیکی موزه لوور, خانه واقعی مونا لیزا. که نشان می دهد مشخص شده 500 سالگرد مرگ رنسانس استاد.

مهاجم خود را شناخته شده است mosaic tile آثار شامل pixelated نسخه از 1978, مهاجمان فضا بازی ویدیویی شخصیت های که به “حمله” شهرستانها در سراسر جهان.

این روبیک مونا لیزا ایجاد شد در سال 2005 و برای اولین بار در مهاجم است “Rubikcubism” سری که در آن او بازسازی شناخته شده قدیمی استاد کار می کند.

مهاجم که خود را در تعریف خود به عنوان یک اوفا ناشناس رایگان, هنرمند می پوشد یک ماسک و اصرار دارد در صورت نامتعادل بودن برای خود نادر حضور در دوربین.

او زیر زیادی از طرفداران که استفاده از گوشی های هوشمند و نرم افزار “فلش مهاجمان” به ضربه محکم و ناگهانی عکس خود را موزاییک اگر آنها اصیل خود را دندانه دار کردن تا امتیاز و رقابت با دیگر بازیکنان.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>