بررسی کشف توطئه دو نیویورک پست واقعی جرم و جنایت پروژه های

نیویورک پست اغلب اجرا می شود داستان های پر شده با شن رنگی و ملودرام – فقط نوع از مسائل که به نظر می رسد مناسب برای تلویزیون. در حال حاضر برخی از کسانی که داستان را پیدا کردن راه خود را به یک شبکه تلویزیون.

بررسی کشف, این کشف متعلق به واقعی جرم و جنایت تلویزیون شبکه همکاری را با اخبار Corp. نیویورک پست در دو پروژه های جدید است. “پاره از سرفصل های: نیویورک پست گزارش” را به بینندگان پشت عناوین برخی از شهر نیویورک تاریک ترین جنایات. “نیویورک پست گزارش: Off The Record” را بیشتر تمرکز بر جنایات اخیر و رسوایی و به نظر می رسد در IDGO شبکه تلفن همراه برنامه. از آن خواهد شد توسط صفحه شش را کارلوس گریر.

“پاره از سرفصل” را اولین در Investigation Discovery در دوشنبه 16 مارس 10 p. m. شرقی. “محرمانه” در دسترس خواهد بود در IDGO در مارس 30.

“هنگامی که شما فکر می کنم نیویورک وجود دارد فوق العاده است, پیتزا برادوی و … نیویورک پست. عناوین آنها در حال بدنام و گزارش جرم چیزی است که گزارش های تحقیقی مورد تمام شده است. ما هیجان زده است که ما می تواند بینندگان را به اتاق خبر و پشت صحنه این جنایات را لرزاند که بزرگ اپل به هسته ی اصلی آن” هنری گفت: Schleiff گروه جمهور Investigation Discovery Travel Channel, American قهرمانان کانال و مقصد امریکا در یک بیانیه آماده.

هر یک ساعته از قسمت “عناوین”خواهد بینندگان به شش تن از بدنام ترین جنایات وقایع در این پست. بیننده را دیدار با خبرنگاران از اصلی جنایت تیم به رهبری توسط لری Celona به نیویورک پست دیجیتال Editor-in-Chief میشل Gotthelf و ببینید که چگونه پست newsroom تحت پوشش باج مورد “لباس مخصوص مهمانی رسمی پادشاه” و یا داستان رها نوزاد “عزیزم امید.” اخبار آرشیوی فیلم مصاحبه از بازماندگان و اعضای خانواده و هرگز قبل دیده می شود شواهد نشان داد.

هر هشت دقیقه قسمت از “محرمانه” ویژگی های یک زمان جرم و تجزیه و چرا از آن دستگیر عناوین روزنامه نیویورک پست. گریر فراهم می کند منحصر به فرد چشم انداز در پوشش یو پی اس, ضربه یو پی اس و اعترافات.

“پاره از عناوین” تولید شده توسط New York Post, سرگرمی و Radley Studios. تولید کننده اجرایی برای پست Troy Searer و میشل Gotthelf. تولید کننده اجرایی برای Radley Studios در حال برندن تپه و کریستین تامپسون و showrunner دیانا نولان. کریستی مک کانل است که شرکت تهیه کننده اجرایی.

“رکورد” تولید شده است برای بررسی کشف توسط Radley محصولات., Keila دارد این است که تهیه کننده اجرایی برای بررسی کشف Ami Angelowicz است معاون رئیس جمهور دیجیتال., تیم بنی اجرایی تولید برای بررسی کشف. سارا Kozak است معاون ارشد رئیس جمهور از تولید. کوین بنت مدیر کل و هنری Schleiff است رئیس جمهور Investigation Discovery Travel Channel, American قهرمانان کانال و مقصد امریکا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>