‘مرد نامرئی’ مدیر Leigh Whannel نشانه اول-نگاه مقابله با Blumhouse

تازه کردن موفق آخر هفته از “مرد نامرئی” مدیر Leigh Whannel امضا کرده است اول نگاه مقابله با Jason Blum Blumhouse Productions برای فیلم و تلویزیون است.

“ده سال پیش من راه می رفت به Jason Blum اتاق فکر که من با داشتن یک جلسه عمومی با یک تولید کننده که دوست فیلم های ترسناک — کمی من می دانم که یک دهه دوستی و همکاری بود در مورد برای شروع است. من از تماشای او سپس نوزاد شرکت Blumhouse رشد به یک نیروگاه از نوع فيلم پرورش جایی است که مایل به گرفتن خطرات در مردم است. در واقع آنها گرفته اند مقدار زیادی از خطرات در من و من نگاه به جلو به در نظر گرفتن بسیاری از آنها را به عنوان آنها همچنان به رشد در جهان از فیلم و تلویزیون” گفت: Whannell.

دو-سال اول-نگاه معامله را پوشش پروژه هایی که Whannell پیشنهاد برای نوشتن مستقیم و یا تولید. Whannell و Blumhouse همکاری دارند در هفت پروژه در 10 سال گذشته از جمله “موذی” حق رای و “ارتقا دهید.”

“Leigh فیلم را ایجاد می کند که نه تنها راه اندازی franchises اما اساسا تغییر چشم انداز خود را از سبک. پس از او و جیمز وان ساخته شده ‘اره’ آن را راه اندازی ده ها تن از شرکتی. کار خود را با Blumhouse در ‘موذی’ راه اندازی شد و نه فقط یک حق رای دادن, اما ده ها تن از کلاسیک proscenium PG-13 فوقالعاده فیلم های ترسناک. من شک ندارم که درست خواهد بود و برای “مرد نامرئی” و برای هر چیز دیگری که او می خواهد به ایجاد. من فقط می خواهم وجود داشته باشد با او هنگامی که او می کند” گفت: Blum.

محبوب ترین ها در انواع

پس از باز کردن در بالای باکس آفیس این آخر هفته “مرد نامرئی” به فروش حدود 26 میلیون نفر تا کنون از 7 میلیون دلار بودجه است. الیزابت ماس ستاره در جهان مدرن را در این فیلم ترسناک کلاسیک و مخاطبان به نظر می رسد با بهره گیری از آن 89 درصد گوجه فرنگی فاسد است.

Whannell ساخته کارگردان خود را اولین با “موذی: فصل 3,”, که برای او قرار داده شده بر روی انواع آن 10 مدیران به لیست سازمان دیده بان در سال 2015. قبل از آن او همکاری ایجاد “اره” ترسناک حق رای دادن با نوشتن اولین فیلم های سه بعدی و خدمت به عنوان یک تهیه کننده اجرایی در این سری از جمله آینده “مارپیچ.” او همچنین نوشت: چهار “موذی” فیلم.

Whannell توسط کا و Myman, گرینسپن Fox, روزنبرگ, Mobasser جوانتر و نور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>