‘مرد نامرئی’ شروع قوی در خارج از کشور, اما, ‘صوتی’ دوباره قوانین بین المللی در دفتر جعبه

با وجود جامد نشان از جهانی را “مرد نامرئی” در بین المللی box office برترین خانواده فیلم “سونیک خارپشت” حاکم عالی برای سومین آخر هفته در یک ردیف.

“سونیک” اضافه شده $26.8 میلیون از 62 به بازارهای خارج از کشور به نمایندگی از حدود 76 درصد از آن رد پای خارجی و آوردن بین المللی خود را در مجموع به $137.2 میلیون. در داخل کشور فیلم دیگر برداشت 16 میلیون دلار در این آخر هفته هل دادن آن جهانی مسافت برای قوی $265 میلیون. در میان سرزمین های جدید, “صوتی” عرضه در اندونزی با 2 میلیون دلار لهستان با 1.1 میلیون دلار و تایلند با $248,000.

هر چند “سونیک خارپشت” فیلم در خارج از کشور “مرد نامرئی” تحت سلطه جهانی box office نمودار با آن $49.2 میلیون debut. با وجود ترس از Coronavirus احتمالا تاثیر moviegoing های وحشتناک, هیجان انگیز بازیگران الیزابت ماس لگد کردن با $20.2 میلیون دلار در سطح بین المللی از 47 بازارهای همراه با 29 میلیون در آمریکای شمالی است. این Blumhouse-تولید فیلم با هزینه 7 میلیون دلار معنی آن را به راحتی تبدیل به سود برای استودیو.

Leigh Whannell نوشته و کارگردانی “مرد نامرئی” یک مدرن را در H. G. Wells’ رمان. نسخه خود را قرار می دهد به ویژه در خزه’ شخصیت است که برای متقاعد کردن مردم سوء استفاده ex-boyfriend که فوت بر اثر خودکشی شکار و تعقیب او با وجود این واقعیت است که هیچ کس نمی تواند او را ببیند. این فیلم که بدست جامد بررسی از منتقدان و مخاطبان بيشترين شروع در انگلستان که در آن راه اندازی شد و به $2.9 میلیون نفر است. “مرد نامرئی” نیز باز در فرانسه با $2.2 میلیون دلار و همچنین مکزیک با 1.8 میلیون دلار استرالیا با $1.7 میلیون دلار و آلمان با 1.2 میلیون دلار.

در جای دیگر, دیزنی و قرن 20 را “تماس از وحشی” به ارمغان آورد در 11 میلیون دلار از 50 بازارهای بین المللی حدود 90 درصد از آن گسترش بین المللی است. این هریسون فورد-فیلم چراغ ساخته شده است $79 میلیون نفر در سطح جهان به یک نتیجه ناامید کننده پس از حمل آن بزرگ 125 میلیون دلار قیمت….

برادران وارنر’ comic-book ماجراجویی “پرندگان شکاری” برداشت 4.6 میلیون دلار از 78 خارجی سرزمین آوردن بین المللی خود را در مجموع به $109.6 میلیون. در سطح جهانی این فیلم ساخته شده است $188 میلیون. “پرندگان شکاری” هزینه $82 میلیون دلار برای تولید و نیاز را بین 250 میلیون دلار و 300 میلیون دلار برای شکستن حتی.

در دفتر جعبه نقاط عطف گای ریچی را “آقایان” عبور از $100 میلیون. جرم و جنایت, درام تولید شده $66.7 میلیون بین المللی جعبه دفتر رهبری انگلستان با $15.6 میلیون دلار استرالیا با 10 میلیون دلار و فرانسه با 4.2 میلیون دلار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>