تولید صرف در ایرلند افزایش 162% به €357 میلیون دلار ($395 میلیون دلار) در سال 2019 با توجه به کشور های تلویزیونی, فیلم و انیمیشن, آژانس, صفحه نمایش, ایرلند.

سرمایه گذاری در پروژه های مانند Netflix بکشد “Nightflyers,” BBC3 و Hulu برای فیلم “مردم عادی” اپل TV Plus, علمی تخیلی, سریال “بنیاد” و فیلم سینمایی “شوالیه سبز” اختصاص €261 میلیون (€289 میلیون دلار) از کل تولید صرف حدود دو سوم از کل.

بخش انیمیشن به طور خاص دیده است و تولید سالانه آن افزایش فعالیت به شدت افزایش چهار برابر در 10 سال گذشته به €180 میلیون دلار ($199 میلیون دلار) در سال 2019. این شامل انیمیشن آینده از ویژگی های “Wolfwalkers” از آکادمی برنده جایزه استودیو کارتون سالن.

صندلی از صفحه نمایش ایرلند آنی Doona گفت که ایرلند تولید صفحه نمایش های بخش بیش از دو برابر شده در دهه گذشته که عمده جریان غول در حال حاضر در میان تولید همکاران. “بازسازی کامل از صفحه نمایش ایرلند بودجه سالانه و تعهد مداوم به بخش 481 مشوق های مالیاتی مهم به این موفقیت” Doona گفت.

صفحه ایرلند جدید اجرایی Désirée فینیگان که پیوست در ماه سپتامبر گفت: این سازمان قصد دارد برای حمایت از ایرلندی تولید شرکت ها با تمرکز ویژه بر توسعه و که آن را به سرمایه گذاری در یک صندوق برای حمایت از تخته سنگ های توسعه در سراسر فیلم سینمایی انیمیشن و درام تلویزیونی.

آژانس همچنین می گوید که برنامه ای برای افزایش بودجه برای درام تلویزیونی در سال 2020 است.

صفحه ایرلند در سرمایه گذاری در مجموع €12.7 میلیون دلار در پروژه های در سال 2019 است و یک تخته سنگ از بیش از 40 productions راه اندازی در بازار بین المللی این سال است. آژانس سرمایه بودجه برای سال 2020 افزایش یافته €1 میلیون €17.2 میلیون.

فیلم سینمایی “خودش” بود که به دست آورد برای شمال امریکا توسط Amazon Studios در پایان این هفته نیز با حمایت صفحه نمایش ایرلند در سال گذشته به عنوان رمز و راز عاشقانه درام “خانم اسکارلت و دوک.”

تلویزیون اپل به علاوه’ “بنیاد” است که بر اساس ایزاک آسیموف در سری رمان به همین نام است که بزرگترین تولید تا کنون به فیلم, در محل, در, ایرلند, ایجاد بیش از 500 تولید شغل است. این است که در شعر بند تنبانی را Troy Studios.

“سالن پذیرایی خدای اودین” Netflix بکشد تولید نیز به مجموعه فیلم در اشفرد Studios در ویککلو.

در سال 2019 37 درصد از پروژه ها در سراسر فیلم, تلویزیون, درام, فیلم, مستند, انیمیشن کوتاه تولید شده با کمک های مالی از صفحه نمایش ایرلند به حال زن مدیره به آنها متصل شده و 43 درصد از پروژه ها با بودجه تا به حال زن نویسندگان متصل شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de