صادر شده در: بروز رسانی:

آمریکا دموکراتیک ریاست جمهوری نامزدی مسابقه رو به هرج و مرج شروع در آیووا روز دوشنبه با نتایج حاصل از این دولت قفقاز برای ساعت تاخیر به عنوان حزب مقامات دو بررسی “تناقضات” در اولیه شمارش. چندین حوزه گفت که کارگران تا به حال مشکل با استفاده از یک برنامه جدید برای گزارش نتایج.

تبلیغات

به عنوان اخبار در آمد که نتایج آیووا قفقاز خواهد منتشر نمی شود تا بعد از آن در روز سه شنبه یک تعداد انگشت شماری از برنی ساندرز حامیان رقصید و شعار خارج تعطیلات مسافرخانه هتل در جنوب, آیووا, پایتخت, Des Moines, که در آن نامزد خود را برنامه ریزی شده بود, پیروزی خود را جشن.

“مردم متحد هرگز شکست” آنها خواند. “دریافت پایین DSM (Des Moines) یک برنی شهر است.”

اگر چه آنها احساس فریب خورده از پیروزی حزب آنها معتقد بودند برنی گرفته بود آیوا را به نیوهمپشایر به عنوان به خوبی.

یکی از حامیان که خواست نامش توصیف سردرگمی بیش از یک خطاب شمارش آرا برنامه به عنوان یک “گه نشان می دهد” اما گفت که بیشتر ناشی از بی کفایتی.

دیگران بیشتر تردید گفت: آنها مشکوک یک توطئه است. حامیان سناتور ورمونت بر این باورند که حزب دموکرات استقرار پشت سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن به عنوان بهترین نامزد را در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ماه نوامبر. دوشنبه زیر مشکلات کسانی که سوء ظن دوباره پدید آمده در میان ساندرز حامیان.

“آنها آماده برای مشارکت در این برنامه جدید است. آنها در حال انجام هر کاری که آنها می توانند در حال حاضر به تاخیر نتایج گفت:” آدم 29 ساله نیویورکر که در سفر به ایالت آیوا به بوم برای Sanders.

Bernie Sanders supporters Adam (L) and Daniel (R) in Des Moines, Iowa, after the caucuses on February 3rd 2020.
برنی ساندرز حامیان آدم (L) و دانیل (R) در Des Moines, آیووا, پس از قفقاز در فوریه 3 سال 2020 است. © جسیکا لو Masurier

دوستش دانیل یک مهندس نرم افزار از کالیفرنیا بود که همچنین کمک به برنی مبارزات انتخاباتی به توافق رسیدند.

“آخرین بار آن را به یک ظرف غذا بود, بنابراین من انتظار کمی از high jinks. من فکر می کنم حزب دموکرات نگران است. این آغاز با گلوله برف زدن. بایدن را electability استدلال متصل به. این واقعیت که او حتی نمی ماندگار در برخی از حوزه بود و مجنون” گفت: دانیل.

دریافت که طفل شیرخوار از کاخ سفید’

در حوزه 56 شرمن تپه فقط در غرب مرکز شهر Des Moines, ساندرز در آمد برای اولین بار با 252 از 646 حزبی را برانگیخت چیدن سناتور ورمونت به عنوان نامزد خود را.

حوزه co-صندلی Deb Copeland توضیح داد که منطقه بود نه لزوما بازتابی از کل ایالت آیووا. “ما یک مقدار زیادی از مرکز شهر مسکن در اینجا بسیاری از افراد جوان” Copeland گفت.

نظر سنجی پیشنهاد کرد که افراد جوان تا به حال هزاران مرتبه برای قفقاز است که می تواند تا حدودی توضیح دهد که چرا ساندرز که یک پایگاه پشتیبانی در میان جوانان به نظر میرسد که به خوبی انجام داده.

اما رای دهندگان نیز بیرون آمده و به حمایت از او. Reena استیل 86 گفت که او را به وجد آمدیم اگر برنی ساندرز برنده آیووا “از آنجا که او تنها کسی است که می توانید دریافت کنید که طفل شیرخوار از کاخ سفید”.

Reena Steele, a Bernie Sanders supporter at precinct 56 in downtown Des Moines, Iowa on February 3rd, 2020.
استیل Reena یک برنی ساندرز حامی در حوزه 56 در مرکز شهر Des Moines, آیووا, در فوریه 3rd, 2020. © جسیکا لو Masurier

ببخشید ما اگر ما پارانوئید’
 

سناتور الیزابت وارن از ماساچوست در آمد دوم با 215 حامیان در حوزه 56 و سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg 133. بایدن بود و نه حتی قابل دوام در حوزه — فضای مادی و معنوی برای او در سالن اجتماعات مدرسه تقریبا خالی است.

سابق معاون رئیس جمهور و سیاستمدار شانس بد در بسیاری دیگر از حوزه. اگر چه نتایج رسمی منتشر نکرده بودند Sanders ادعا کرد پیروزی و منتشر شده خود را شمارش آرا که قرار بایدن در جایگاه چهارم در آیووا.

The Bernie Sanders campaign released their own vote count on Monday evening.
این برنی ساندرز کمپین منتشر شده خود را شمارش آرا در روز دوشنبه. © برنی ساندرز کمپین

ساندرز’ حامیان نیز ابراز ترس در آنچه به نام “Buttigieg پیروزی گفتار” دوشنبه شب زمانی که شهردار سابق در مرحله و گفت: “آیووا شما را شوکه ملت است. با همه موارد ما در حال رفتن به نیوهمپشایر پیروز است.”

دانیل پالمر تدارکات حساب مدیر است که پشتیبانی از Buttigieg گفت که او امیدوار است که خود را قوی نشان دادن در آیووا خواهد “را به او تمام راه را به کاخ سفید”. Buttigieg آمد برای اولین بار در حوزه 66 در لینکلن کالج در ایندیاناپولیس که در آن پالمر کمک شد. “مردم در حال آماده شدن برای تغییر” او گفت:. “او انسان است. نه خود را سیاستمدار معمولی.”

پس از جلسه اختلاف در حوزه 56 به نظر می رسید به یک کوچک از تصویر بزرگتر. ساندرز’ حامیان استدلال با Buttigieg حامیان گفتن آنها را آنها تا به حال miscounted تعداد آنها و متهم آنها را جزئی از این آمار است. “ببخشید ما اگر ما پارانوئید پس از آخرین انتخابات چرخه” گفت: حامیان septuagenarian سناتور که از دست 2019 دموکراتیک اولیه به هیلاری کلینتون.

بایدن سعی کردم به بازی همه چیز را در خود جلسه شب حزب و هواداران خود باقی ماند و با وجود اعتماد به نفس خود را از دست دادن ظاهری در آیووا. “من نمی بینم ساندرز مصرف هر ایالت های جنوبی” گفت: جو مور یک عضو سابق شیکاگو شورای شهر که در سفر به Des Moines به دست کشیدن بر روی درب برای بایدن. او گفت که اگر چه او دوست داشت Buttigieg او نگران بود در مورد بی تجربگی و “عدم توانایی خود را برای جذب رای دهندگان سیاه”.

اغلب گفته است که “با وجود درخواستهای خارج از آیووا”. نتایج نهایی نیست هنوز اما به دنبال آن است مانند بایدن هم یکی نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de