صادر شده در: ویرایش:

دموکراتیک ریاست جمهوری مدعی برنی ساندرز و پیت Buttigieg بالا مانكن در آیووا اولین نامزدی مسابقه رو با یک مجموعه از انتقاد در روز جمعه از رقبای که گفت: آنها آنچه در آن طول می کشد به رهبری حزب برای پیروزی در برابر جمهوری خواه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

تبلیغات

در یک بحث داغ در نیوهمپشایر فقط چهار روز قبل از دولت محوری اولیه دو زیر آتش سنگین خود را به عنوان رقبای دموکرات سوال که آیا ساندرز’ دموکراتیک سوسیالیستی انداز و Buttigieg نسبی عدم تجربه آنها را بیش از حد از یک خطر برای نوامبر. 3 انتخابات.

Sanders, 78, یک سناتور ایالات متحده و رهبر حزب مترقی بال و Buttigieg از 38 ساله شهردار سابق South Bend, ایندیانا به پایان رسید در یک مجازی مرده گرما در آیووا در اوایل این هفته.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن یک بار جلو-دونده که به پایان رسید یک چهارم ناامید کننده در آیووا آمد نوسانی در تهاجمی ترین عملکرد هنوز نشانه ای از رشد ناامیدی به عنوان او به نظر می رسد به دوباره بجای اول برگشتن.

او گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن را آسان زمان تبديل به ساندرز در یک انتخابات.

“برنی دارای برچسب خود را نه من و دموکراتیک سوسیالیستی است. من فکر می کنم که این برچسب که رئیس جمهور در حال رفتن به ذخیره کردن بر روی هر کس در حال اجرا با برنی اگر او نامزد می شود.”

سناتور ایالات متحده ctq که به پایان رسید دور پنجم در آیووا گفت: ساندرز را جذب می کند این نوع از رای دهندگان میانه مورد نیاز را به نفع خود.

“دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را بدترین کابوس یک نامزد خواهد شد که مردم را از وسط” Klobuchar گفت: در هشتم دموکراتیک بحث است. “من فکر می کنم ما نیاز به کسی که به سر این بلیط که در واقع به ارمغان می آورد مردم با او به جای خاموش کردن آنها را.”

بایدن و Klobuchar همچنین سوال که آیا Buttigieg تا به حال به اندازه کافی تجربه به صورت خاموش با مغلوب ساختن پیشی جستن. Buttigieg خدمت دو دوره به عنوان شهردار خم جنوب شهر با جمعیت 100 ، 000 نفر.

“از آن آسان است برای رفتن به واشنگتن پس از, چرا که محبوب ترین چیزی که به انجام” Klobuchar گفت:, گفتن Buttigieg که “این ها را می گویند و باعث می شود شما مانند نگاه سرد تازه وارد.”

‘صفحه اصلی’

Buttigieg گفت: واشنگتن خودی تجربه برخی از رقبای خود بود دیگر چه نیاز بود و از آن زمان به “به نوبه خود به صفحه” در واشنگتن سیاست است.

میلیاردر فعال تام Steyer گفت Buttigieg شده است و قادر به نشان دادن درخواست تجدید نظر به رای دهندگان سیاه پوست و لاتین که بسیار مهم هستند به یک برنده دموکرات در مبارزات انتخاباتی.

“مگر در مواردی که شما می توانید درخواست تجدید نظر به قطعات متنوع از حزب دموکرات از جمله به طور خاص جامعه سیاه, از جمله به طور خاص Latinos اگر شما نمی تواند انجام دهد که پس از آن ما نمی تواند ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر” Steyer گفت.

Buttigieg نیز زیر آتش خود را برای ثبت در مسابقه در ساوث بند. خواسته در مورد افزایش دستگیری باند ماری جوانا مربوط به اتهامات او گفت: به عنوان شهردار او هدفمند موارد “هنگامی که وجود دارد خشونت اسلحه و باند خشونت است.”

پرسید: اگر Buttigieg پاسخ کافی بود, U. s. Senator Elizabeth Warren گفت: “نه. شما باید به خود به حقایق است.”

از لحاظ تاریخی داوطلبانی که برنده آیووا قفقاز دیدن یک افزایش در نیوهمپشایر و دو نظرسنجی منتشر شده در این هفته نشان داد Buttigieg در فاصله قابل توجه از ساندرز که همواره در بالای زمینه در دولت است.

اما با بحث پیرامون نتایج آیووا, New Hampshire اولیه روز سه شنبه در اضافه شده اهمیت در مسابقه برای نامزدی حزب دموکرات.

بایدن به نظر نمی رسد اعتماد به نفس در مورد چگونه او را انجام دهد.

“این یک مسابقه است. من در زمان یک ضربه در آیووا و من احتمالا آمار, اینجا,” او گفت:.

پس از عملکرد در, آیووا, بایدن این کمپین در روز جمعه گفت که آنیتا دان دیرین دموکراتیک استراتژیست و مشاور سابق کاخ سفید به رئیس جمهور, باراک اوباما, فرض بزرگتر نقش رهبری در مبارزه است.

دستیاران بایدن به عنوان حرکت و اشاره کرد که دان شده مشاوره کمپین در تمام طول.

“این است که تقسیمات جدید” یک مشاور گفت. “این است که با دادن یک کمی گسترده تر از نمونه کارها.”

ساندرز که به نام و برای یک انقلاب سیاسی است که جدید جذب رای دهندگان گفت: “راه به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن است با داشتن بزرگترین انتخابات در تاریخ این کشور است.”

او گفت که او می تواند درخواست تجدید نظر به طبقه کارگر رای دهندگان داده اند تا در روند سیاسی “چرا که آنها باور نمی کنم کسی که شنوایی خود را, درد, درک خود را, درد, احساس درد خود را. و ما باید به افراد جوان به روند سیاسی است.”

مهمترین آنها وجود ندارد از این بحث شد و مایکل بلومبرگ میلیاردر سابق شهردار نیویورک است که رقابت در نیوهمپشایر بوده ولی مونتاژ توانمند عملیات مبارزه در بعد رای گیری متحده است. اگر چه بلومبرگ بوده است صعودی در نظر سنجی های ملی او بوده است بودجه انتخاباتی خود را و گرفتن کمک های مالی به طوری که او موفق به ملاقات با کمک معیار برای بحث است.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de