IPL 2020 برنامه: سرخپوستان بمبئی به بازی Chennai Super Kings در بازکن

مدافع عنوان قهرمانی سرخپوستان بمبئی (MI) را در Chennai Super Kings (CSK) در یک تکرار از سال گذشته نهایی در بازی افتتاحیه لیگ برتر هند (IPL) فصل 13 در تاریخ 29 مارس در Wankhede ورزشگاه در بمبئی.

برنامه برای لیگ فاز بود که قابل دسترسی توسط سرپرستان فرستاده شد به franchises در روز شنبه. خرما برای knockouts متعاقبا اعلام خواهد شد.

جدا از نخستین روز و آخرین روز از لیگ مرحله خواهد بود که در مارس 29 مارس 17 به ترتیب روزهای یکشنبه از ویژگی های دو بازی. در ابتدا وجود خواهد داشت هیچ دو هدر در روزهای شنبه.

به جای اضافی مسابقات لیگ مرحله تمدید شده است توسط یک هفته. لیگ مرحله برای سال 2020 فصل خواهد شد و در نتیجه 50 روز طولانی به عنوان 44 روز از سال گذشته.

آخرین بازی لیگ خواهد بود بین Royal Challengers بنگلور و بمبئی سرخپوستان. تمام هفت franchises به جز راجستان سلطنتی خود را حفظ کرده اند پایگاه های اصلی. سلطنتی ارائه شده دو سالن — گواتی و جیپور-به عنوان گزینه به عنوان راجستان دادگاه عالی است و در عین حال به تصمیم گیری در یک پیل ظ و در این موضوع.

منابع گفت: سرپرستان که قوانین و مقررات IPL اجازه می دهد یک حق رای دادن به حرکت سه تا از بازی های خانگی خود را به یک دوم محل به عنوان طولانی به عنوان آن را تصویب IPL رئیسۀ.

“این قوانین به وضوح می گویند که شما می توانید سه از خانه خود در مسابقات دوم محل به عنوان طولانی به عنوان شما ترخیص کالا از IPL GC. پس سلطنتی حق رای دادن است نه انجام هر کاری است که در برابر سیاست” این منبع گفت.

Sunrisers Hyderabad IPL 2020 برنامه:

 

Chennai Super Kings IPL 2020 برنامه

 

 

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>