IPL اعضای شورا در انتظار دولت چراغ سبز در محل, چینی, حمایت

IPL شورای حکام به روز خواهد شد در این وضعیت لازم است مصوبات دولت برای میزبانی T20 لیگ در امارات متحده عربی که اعضای دیدار در روز یکشنبه به غیر از تعمق ادم SOP بهداشت ایمنی همراه با بحث و گفتگو در مورد چینی ها حمایت مالی است.

در حالی که BCCI است که همه مجموعه ای برای تغییر لیگ به امارات متحده عربی را آموخته است که وضعیت دولت ترخیص از بالا ترین در 10 نقطه دستور کار Brijesh پاتل-led رئیسۀ.

انتظار می رود که رئیس جمهور Sourav Ganguly, منشی, Jay شاه هر دو که “خنک کردن چشم پوشی” پرونده در دیوان عالی کشور خواهد بود حضور در این نشست به عنوان دائمی مدعوین همراه با خزانه دار آرون Dhumal و مشترک وزیر Jayesh جورج.

“ما یک جلسه فردا اما همه در انتظار گواهی عدم سوء پیشینه از این وزارت خانه و همچنین امور خارجی وزارت مسابقات منتقل می شود به امارات متحده عربی” ارشد BCCI رسمی پهلو به پهلو با GC تحولات گفت PTI در شرایط گمنامی.

آن را آموخته است که سرنوشت VIVO, چینی, موبایل شرکت می پردازد 440 تومان کرور روپیه به عنوان حمایت نیز خواهد آمد تا برای بحث و گفتگو.

مهم ترین جنبه خواهد بود که SOP خواهد شد که دست به این فرانچایز برای روز دوشنبه بحث که در آن آنها می توانند افزایش نگرانی های خود را.

نکات کلیدی در IPL دستور کار روز یکشنبه جلسه به شرح زیر است:

1) تصویب دقیقه از جلسات قبلی

==========================

تصویب دقیقه سه قبلی GC جلسات.

2) در انتظار تصویب دولت

===================

BCCI است و در عین حال برای دریافت گواهی عدم سوء پیشینه الزامی از خانه و امور خارجی وزارتخانه ها قبل از آنها می توانید مجموعه ای از توپ نورد. این نیز قابل درک است که یک تایید رسمی از دولت امارات متحده عربی نیز در انتظار آن خواهد بود تهیه شده توسط امارات کریکت هیئت مدیره.

3) برنامه مدت

================

این مسابقات خواهد بود یا از 51 روز با شروع از سپتامبر 19 یا 53 روز اگر نهایی است تحت فشار قرار دادند به سپتامبر 10, می دهد که رسانههای به پول نقد در دیوالی در هفته است.

4) چینی معاملات حمایت مالی در لیگ به ماندن در حال حاضر

===============================

Vivo عنوان حامیان در حالی که PayTM رویایی, 11, BYJUs و Swiggy باید سرمایه گذاری چینی. با توجه به روند تنش بین هند و چین این موضوع خواهد بود برای بحث و گفتگو. در همه احتمالات VIVO را کامل قرارداد حاضر که بازخوانی BCCI 440 تومان کرور روپیه در سال به عنوان یک حامی مالی جدید را در ساعت یازدهم دشوار است.

5) روش عملیاتی استاندارد

=====================

این SOP در حدود 240 صفحه سند است که آماده شده و به اشتراک گذاشته خواهد شد با franchises. آن را شامل تمام بهداشت ایمنی مربوط به اقدامات لازم از جمله تعداد Covid تست های که انجام خواهد شد و چگونه زیستی-حباب ایجاد خواهد شد.

وجود خواهد داشت دستورات در تیم ملی قدرت (به احتمال زیاد دربسته در 40 جمله بازیکنان کارکنان پشتیبانی و تیم مدیریت).

در حالی که BCCI SOP می تواند به روز رسانی توسط این فرانچایز آنها به هیچ وجه می تواند جمع و جور کردن آن.

این آموخته شده اند که BCCI به شما اجازه franchises تصمیم گیری در مورد اینکه آیا آنها اجازه می دهد خانواده ها (همسران همکاران و فرزندان) به سفر با بازیکنان یا نه.

“BCCI تنها مذاکره با هتل ها و سعی کنید به آنها را با ارائه نرخ تخفیف, اما آن را حق رای دادن است که نیاز به ایجاد حباب به عنوان در هر ترید.”

6) خواهد IPL GC, اعضای, به, سفر,

========================

به طور معمول, IPL حاکم بر اعضای شورای سفر به سالن های مختلف — که آیا هند و یا در خارج از کشور در طول این مسابقات اما وجود خواهد داشت بحث که آیا در این زمان با سلامت ایمنی پارامونت اعضا باید مجاز به سفر به تماشای مسابقات یا نه.

“چند تا شهروندان ارشد در لیگ GC و نیاز به قرار دادن تعداد زیادی از فکر اینکه آیا سفر مخاطره آمیز خواهد بود یا نه” این مقام گفت.

7) جایگزینی بازیکن

===============

وجود خواهد داشت بحث در مورد نحوه تهیه جایگزینی بازیکنان در مورد بازیکنان اصلی تیم قادر به سفر. مانند آفریقای جنوبی و مرزهای بسته بودن زمان و امثال Quinton de Kock, Kagiso Rabada عمران طاهر و AB de Villiers مهم برای مربوطه franchises.

8) فعالیت های هارمونیک

=============

در حال حاضر BCCI را هارمونیک واحد دارای هشت پر-زمان افسران اما حتی پس از آن آنها خواهد نیاز به نیروی کار با هر تیم نیاز به یک یکپارچگی افسر و همچنین هتل ها که در آن تیم ماندن نیاز به نظارت وجود خواهد داشت مهمانان دیگر بیش از حد.

“این امکان وجود دارد که BCCI می توانید از ICC هارمونیک تیم و پرداخت هزینه برای خدمات خود را ،” oficial بیشتر اعلام کرد.

9) BCCI خود واحد پزشکی

==================

وجود خواهد داشت بحث در مورد اینکه آیا BCCI خود را داشته باشد واحد پزشکی سفر و یا آماده سازی تیم از پزشکان مستقر در خارج از امارات متحده عربی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *