ایران چهره جهانی ضد تروریسم تامین مالی ناظر blacklist: گزارش

جهانی پول کثیف ناظر در روز جمعه قرار داده شده ایران در لیست سیاه خود پس از این کشور موفق به تطابق با بین المللی ضد تروریسم را تامین مالی هنجارهای. این تصمیم پس از بیش از سه سال از هشدارهای پاریس-based Financial Action Task Force (FATF) اصرار تهران به تصویب تامین مالی تروریستی می پردازند.

اما FATF به نظر می رسد به ترک درب نیمه بسته نگهداشته شده برای ایران گفت: “کشورها همچنین باید قادر به اعمال اقدامات متقابل به طور مستقل از هر گونه تماس با FATF به انجام این کار است.”

ما تحریم ها را فلج اقتصاد ایران, کاهش صادرات نفت و به طور فزاینده ای منزوی آن را از سیستم مالی بین المللی.

رهبران ایران تقسیم شده است و بیش مطابق با FATF. حامیان آن می گویند می تواند سهولت تجارت خارجی با اروپا و آسیا که اقتصاد کشور است هدف ما جریمه با هدف در انزوا.

تندرو مخالفان استدلال می کنند که عبور از قانون نسبت به پیوستن به گروه کاری اقدامات مالی می تواند مانع حمایت ایران از متحدان آن از جمله حزب الله لبنان. ایران اقدام به برنامه ریزی برای دیدار با FATF الزامات اجرا در سال 2016 منقضی شده در ژانویه 2018.

وزیر امور خارجه ایران محمد جواد ظریف این هفته به نظر می رسد استعفا داد و به FATF فهرست سیاه متهم ما با استفاده از آن حداکثر فشار مبارزات انتخاباتی برای اعمال نفوذ در FATF.

ترجمه مقاله فارسی به انگلیسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>