صادر شده در: ویرایش:

هزاران ایرانی نامزدهای تایید شده برای اجرا در انتخابات مجلس لگد کردن مبارزات انتخاباتی خود را روز شنبه آینده از هفته آینده رأی حتی پس از آنکه مقامات منع هزاران نفر دیگر از در حال اجرا به طور عمده اصلاح طلبان و میانه رو.

تبلیغات

فوریه. 21 انتخابات مجلس آمده میان برخی از بالاترین تنش میان تهران و واشنگتن در چهار دهه اخیر. حسن روحانی رئیس جمهور ایران است ناودان disqualifications اما در اوایل این هفته او خواست جمعیت در تهران به مناسبت سالگرد این کشور در سال 1979 انقلاب اسلامی به نوبه خود در پای صندوق های رای در اعداد بزرگ است.

رای گیری دیده می شود به عنوان یک آزمون از محبوبیت نسبتا معتدل و طرفدار اصلاحات بلوک به رهبری روحانی است که در تلاش برای ارائه در وعده های انتخاباتی برای بهبود زندگی مردم به عنوان اقتصاد ايران سگک تحت وزن از ایالات متحده تحریم های اقتصادی است.

همچنین یک مشارکت بالا در انتخابات دیده می شود به عنوان یک رای اعتماد در این کشور شیعه حکومت دینی چیزی است که ایران تلاش کرده است به نمایش گذاشتن در میان بحران با واشنگتن است.

تنش با ایالات متحده می تواند به تقویت صلح با تقویت طولانی برگزار شد بی اعتمادی نسبت به غرب است. بحران تشدید بیشتر پس از یک حمله هوایی آمریکا در ماه ژانویه که به کشته شدن ایران را بالا ژنرال قاسم سلیمانی و منجر به تنش و رویارویی که در آن نیروهای ایرانی به طور تصادفی سقوط هواپیمای اوکراینی هواپیمای مسافربری پس از آن در زمان خاموش از تهران کشتن تمام 176 نفر در هیئت مدیره. این shootdown و تلاش های مقامات در ابتدا پنهان کردن علت این تصادف موجب خشم عمومی و تظاهرات در ایران.

جاری 290-عضو پارلمان منتخب در سال 2016 بیش از 100 اصلاح طلبان و میانه رو در حالی که بقیه از اتاق تقسیم شده است بین مستقل و تندرو.

قدرتمند نگهبان و شورای قانون اساسی این کشور watchdog که دامپزشکان آینده نگر نامزدهای محروم بود بیش از 7000 نفر از بیش از 14,000 که تا به حال اعمال شده در دسامبر به وارد شدن در این مسابقه است. که در سمت چپ بیش از 7000 نامزدها در حال اجرا در Feb. 21 انتخابات برای 290 کرسی مجلس.

اکثریت کسانی که رد شدند اصلاح طلب و معتدل نامزدهای اما نیز وجود دارد برخی از تندروها در میان کسانی که منع و 90 زمان قانونگذاران. امیدوار در حال حاضر یک هفته برای مبارزه است که برای پایان دادن به چهارشنبه آینده.

در تهران که حساب برای 30 کرسی در اتاق وجود دارد تنها چند نسبتا به خوبی شناخته شده میانه رو و اصلاح طلبان در لیست با بقیه شناخته شده نیست به طور متوسط شهروندان است. سخت آستر در حال اجرا برای کرسی های مجلس آینده در حال رهبری سابق شهردار تهران محمد باقر Qalibaf.

به میانه رو و اصلاح طلبان باید دفاع و پشتیبانی بهبود روابط با غرب و گسترش آزادی های اجتماعی, اما آنها دچار عمده موانع از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات. مغلوب ساختن پیشی جستن کشیده ایالات متحده در خارج از تهران را تا سال 2015 هسته ای ایران با قدرت های جهان تنظیم توافقنامه – که پشتیبانی توسط روحانی – برخورد به سمت سقوط و reimposed جدید و تشدید تحریم های ایران که فرستاده اقتصاد خود را به سقوط آزاد است.

(AP)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su