ایران همسایه نزدیک مرزهای خود را به عنوان coronavirus تلفات افزایش می یابد

صادر شده در: بروز رسانی:

ایران را تایید کرد مرگ و میر از این کروناویروس جدید رز به هشت روز یکشنبه بیشترین خارج از چین, ارسال کشورهای همسایه تقلا برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

تبلیغات

چهار همسایگان جمهوری اسلامی—ترکیه و پاکستان و افغانستان و ارمنستان—گفت: آنها را نزدیک مرزهای زمینی در حالی که سه محدودیت در ترافیک هوایی میان رشد منطقه ای نگرانی در مورد گسترش ویروس.

عراق و کویت مقامات در حال حاضر ممنوع, سفر به و از ایران ،

لبنان خود را تایید کرده است اولین مورد—45 ساله لبنانی که در حال سفر از قم در ایران و اسرائیل در روز یکشنبه در قرنطینه خانه نزدیک به 200 مدرسه دانش آموزان که در تماس با کره جنوبی گردشگران که قرارداد این ویروس.

ایران گزارش سه رمان بیشتر coronavirus مرگ و میر یکشنبه در میان 15 موارد جدید در 24 ساعت گذشته, گرفتن, آن, تعداد کل مرگ و میر به هشت و عفونت به 43.

چهار COVID-19 موارد ظاهر در تهران و هفت در شهر مقدس قم, دو, در, گیلان و, در گیلان و تنکابن, سلامت, سخنگوی وزارت کیانوش Jahanpour گفت.

مقامات دستور داده اند که بسته شدن مدارس و دانشگاهها و دیگر مراکز آموزشی در 14 استان در سراسر کشور به عنوان یک “اقدام پیشگیرانه”.

هنر رویدادها کنسرت و فیلم نشان می دهد منع شده اند و برای یک هفته.

“ما در خطوط مقدم ما نیاز به کمک” سر از قم دانشگاه علوم پزشکی محمدرضا غدیر گفت: در تلویزیون دولتی.

‘پیامدهای عمده’

“برای جلوگیری از گسترش این رمان #coronavirus و محافظت عمومی افغانستان تعلیق همه مسافر جنبش (هوایی و زمینی) به و از ایران” دفتر شورای امنیت ملی افغانستان است.
استانی رسمی در پاکستان و کشور مرزی سپاه به سهم خود تایید کرد این کشور در حال مهر و موم مرز مشترک با ایران است.

افغانستان و پاکستان به اشتراک گذاری طولانی متخلخل مرز با ایران است که اغلب توسط قاچاقچیان و قاچاقچیان انسان در حالی که میلیون ها نفر از پناهندگان افغان در جمهوری اسلامی—افزایش ترس است که این ویروس می تواند به راحتی گسترش بیش از مرز.

ترکیه گفت: “به طور موقت” نزدیک مرز مشترک خود با ایران در حالی که ترافیک هوایی از ایران خواهد بود, متوقف, اما خروج به این کشور ادامه خواهد داد.

اواخر روز یکشنبه ارمنستان نخست وزیر Nikol Pachinian اعلام کرد کشورش هر دو تعلیق پروازها و ورود از طریق تنها زمین ایست بازرسی مرزی با ایران است.

چین—کانون شیوع بیماری—گزارش یکی دیگر از 97 مرگ و میر در آن به روز رسانی روزانه یکشنبه, مصرف کل آن به 2,442 به علاوه 648 عفونت های جدید.

حدود 80,000 مردم آلوده شده اند در سراسر جهان اکثریت قریب به اتفاق در چین است.

اما آمار رسمی نشان می دهد میزان مرگ و میر نسبت بسیار بالاتر در ایران از چین ایستاده در حدود یک پنجم از تایید عفونت.

ایران, وزیر بهداشت, سعید آهنگ نمکی گفت: درمان COVID-19 موارد خواهد بود.

“در هر شهرستان یک بیمارستان خواهد شد اختصاص داده شده به درمان coronavirus موارد,” او گفت:, و اضافه کرد که این تعداد بیشتر خواهد بود و در شهرهای بزرگتر مثل تهران.

اما دانشگاهیان ابراز نگرانی بیش از توانایی ایران در حال حاضر دست و پنجه نرم کردن با یک عمده بحران اقتصادی و آمار swingeing آمریکا—برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

“بعید است که ایران باید منابع و امکانات به اندازه کافی شناسایی موارد و به اندازه کافی آنها را مدیریت کنید اگر مورد اعداد بزرگ هستند” گفت: Paul Hunter یک استاد پزشکی در بریتانیا دانشگاه شرق آنجلیا.
او همچنین اشاره کرد که منطقه در حال حاضر دست و پنجه نرم کردن با درگیری های متعدد.

“در طول درگیری های مسلحانه مرزهای بین کشورها تبدیل متخلخل… و امکانات درمانی اغلب هدف قرار داده و نابود,” او گفت:.

دیگر کشورهای منطقه در روز یکشنبه نیز در زمان عمده اقدامات پیشگیرانه برای مقابله با این ویروس به طور بالقوه از ایران.

اردن گفت: این امر بار ورود برای شهروندان چین ایران و کره جنوبی و دیگر خارجی ها رفت و آمد از این کشورها.

(AFP)
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>