ایران به طور رسمی در حال اجرا coronavirus گروه ضربت جلب ویروس


دبی: مردم ایران در مبارزه coronavirus نیروی کار دارای آزمایش مثبت برای ویروس خود نشان از چالش های پیش روی جمهوری اسلامی نگرانی از شیوع بیماری ممکن است به مراتب گسترده تر از رسما اذعان کرد.

اطلاعیه در مورد ایرج Harirchi آمد پس از او در یک کنفرانس خبری با روزنامه نگاران در تهران در مورد ویروس فقط یک روز قبل از به دنبال به حداقل رساندن خطرات ناشی از شیوع بیماری است.

Harirchi شده بود عرق کردن و نگاه ناراحت کننده در کنفرانس روز دوشنبه به وقت محلی. در روز سه شنبه, سلامت, سخنگوی وزارت کیانوش Jahanpour تایید Harirchi تا به حال ویروس.

Harirchi خود را نوشته شده در ویدئو آنلاین گفت که او به ویروس و که او تا به حال قرنطینه خود را در خانه خود را. او وعده داده است که مقامات می تواند این ویروس را تحت کنترل است.

تبلیغات

اما با داشتن مقام مسئول از توقف این ویروس تبدیل به بیمار با آن فقط آخرین وای به رخ ایران.

امارات متحده عربی روز سه شنبه ممنوع تمام پروازها به مقصد و از ایران بیش از شیوع کروناویروس جدید فقط یک روز پس از آن از جمهوری اسلامی اعلام شد در سراسر کشورهای شرق میانه. ایران قبلا مطرح رسمی مرگ و میر از این ویروس به 15 کشته در میان 95 تایید عفونت.

امارات متحده عربی به مسافت های طولانی حمل و امارات و اتحاد باقی می ماند یک کلید بین المللی چابهار برای ایران 80 میلیون نفر است. پرواز منع خواهد شد که حداقل یک هفته را نشان می دهد رشد نگرانی از گسترش این ویروس در ایران به دلیل نگرانی از شیوع ممکن است بزرگتر از آنچه که مقامات در حال حاضر وجود دارد اذعان کرد.

A worker in protective gear stacks plastic buckets containing medical waste from coronavirus patients at a medical centre in Daegu, South Korea.

یک کارگر در دنده محافظ پشته سطل های پلاستیکی حاوی زبالههای پزشکی از coronavirus بیماران در یک مرکز پزشکی در دائگو کره جنوبی.اعتبار:AP

امارات’ عمومی سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرد از طریق این کشور دولتی وام news agency, فقط ساعت پس از فرودگاه بین المللی دبی, این شلوغ دنیا برای مسافرت های بین المللی گفت: وجود خواهد داشت محدودیت در پروازها وجود دارد.

“همه بار و مسافر هواپیما سفر به و از ایران متوقف خواهد شد برای یک دوره یک هفته می تواند برای گسترش” قدرت گفت. “این تصمیم یک اقدام احتیاطی انجام شده توسط امارات متحده عربی برای اطمینان از نظارت دقیق و پیشگیری از گسترش جدید کروناویروس.”

امارات دولت متعلق به حامل مستقر در دبی پرواز روزانه به تهران. آن کم هزینه, خواهر, خطوط هوایی FlyDubai پرواز به چند شهر ایران به عنوان نشانی از شارجه مبتنی بر کم هزینه حامل هوایی سعودی است.

اعلام کرد: بحرین گفت: این امر تعلیق همه پروازهای دبی و شارجه یک کشور همسایه امارات متحده عربی امارات است که به هوا سعودی برای 48 ساعت.

بحرین وزارت بهداشت در روز سه شنبه افزایش تعداد موارد آلوده از ویروس جدید به هشت و گفت که تمام سفر کرده بود از ایران از طریق دبی. چهار نفر از آنها شناسایی شده اند به عنوان اتباع عربستان. موارد تایید شد به محض ورود به بحرین در طول نمایش در فرودگاه و قبل از به تعلیق در پرواز به دبی و شارجه با توجه به بحرین رسمی news agency.

دبی شده است غربالگری مسافران در پروازهای ورودی از چین که در آن شیوع آغاز شد و در ماه دسامبر. مسافت های طولانی حمل و امارات و اتحاد در میان چند خطوط هوایی بین المللی هنوز هم پرواز به پکن. با این حال شیوع در ایران تنها شد در روزهای اخیر.

رمان coronavirus آلوده بیش از 80 ، 000 نفر در سراسر جهان باعث حدود 2,700 مرگ و میر به طور عمده در چین است. سازمان جهانی بهداشت به نام بیماری COVID-19 با اشاره به منشاء آن در اواخر سال گذشته و کروناویروس که باعث می شود.

دولت ايران روز سه شنبه گفت که 15 نفر کشته شده بود در سراسر کشور از کروناویروس جدید, رد ادعای بسیار بالاتر مرگ و میر 50 توسط یک نماینده مجلس از شهرستان قم است که در مرکز این ویروس در کشور است. این گزارش های ضد و نقیضی مطرح شده سوال در مورد دولت ایران را به شفافیت در مورد مقیاس شیوع.

جدید مرگ و میر در آمد از وزارت بهداشت سخنگوی کیانوش Jahanpour در مصاحبه با تلویزیون دولتی ایران. او گفت: وجود دارد 95 تایید مواردی از این ویروس در ایران با بسیاری از مرتبط قم عمده شیعه, مذهبی, مرکز, که در آن موارد دیگر پدید آمده اند.

حسن روحانی رئیس جمهور ایران به دنبال اطمینان دادن به ملت در یک سخنرانی در روز سه شنبه تماس جدید کروناویروس یک “ناخوانده و شوم مسافر.”

“ما را از طریق تاج” روحانی گفت. “ما را از طریق ویروس.”

افغانستان و کویت و عراق و عمان همچنین اعلام کرد که اولین مورد از این ویروس در روز دوشنبه و وصل آنها را به سفر با ایران است.

امارات متحده عربی یک فدراسیون از هفت sheikhdoms در شبه جزیره عربستان است گزارش 13 مورد از این ویروس جدید است. بسیاری از کسانی که متصل شدند به چین سفر می کند.

همچنین در روز سه شنبه, کویت, افزایش تعداد موارد آلوده به هشت با توجه به دولتی KUNA آژانس خبری پس از زودتر بالا بردن تعداد به پنج. آن گفت: سه آخرین موارد درگیر کویت شهروندان فقط از ایران بدون دادن جزئیات بیشتر. پنج قبلا موارد گزارش شده بودند بازگشت مسافران یک پرواز از ایران در شهر مشهد که در آن دولت ايران هنوز اعلام نشده تنها یک مورد از این ویروس.

کویت تا به حال متوقف لینک های حمل و نقل با ایران بیش از آخر هفته و گفت: آن را تخلیه شهروندان خود از ایران.

در ضمن عراق وزارت بهداشت گفت: چهار مورد جدید از coronavirus تشخیص داده شد در استان شمالی کرکوک. آن گفت: مبتلا شدند اعضای یک خانواده عراقی که در حال بازگشت از سفر اخیر به ایران است. عراق اعلام کرد کشف اولین coronavirus مورد در کشور روز دوشنبه در شیعه شهر مقدس نجف.

عراق قبلا بسته مرز خود را با ایران به اتباع ایرانی اما ظاهرا عراقی ها هنوز هم می تواند با عبور از مرز.

همچنین روز شنبه, خطوط هوایی ترکیه پرواز از تهران به استانبول فرود در آنکارا با 17 مسافر مشکوک به داشتن coronavirus از جمله برخی که به ایران و شهر قم ترکیه CNN-Turk پخش گزارش شده است. مسافران بود به قرنطینه در آنکارا بیمارستان که قبلا قرنطینه ترکان از بازگشت از چین هوبئی. خطوط هوایی ترکیه به طور موقت به حالت تعلیق در اکثر پروازها با ایران به غیر از کسانی که با تهران است.

ترکیه وزیر بهداشت Fahrettin Koca گفت: ترک ها در هیئت مدیره بودند که عودت با توجه به شیوع این بیماری در ایران است. تمام 132 مسافر و خدمه در هیئت مدیره خواهد بود قرنطینه به مدت 14 روز در همان بیمارستان که در آن شهروندان ترکیه از بازگشت از چین بوده است قرنطینه. “ما درگیر در حداکثر تلاش ممکن را برای محافظت از کشور ما از این ilness,” Koca گفت.

در پاکستان حدود 100 زائران عمدتا اقلیت شیعیان پاکستان شده اند در قرنطینه یک ساختمان دولت پس از بازگشت از ایران اعلام کرد. زائران بازگشته بود قبل از اینکه پاکستان در روز شنبه بسته مرز خود را با ایران در عبور در شهر تافتون در جنوب غربی استان بلوچستان.

بیش از 7000 پاکستان زائران باقی می ماند هنوز هم در ایران که در آن مقامات بهداشتی را به آنها اعلام رایگان از coronavirus قبل از آنها می توانید به خانه بروید. پاکستان هفته گذشته به حالت تعلیق عملیات پرواز با چین که در آن هزاران نفر از پاکستانی رشته شده اند پس از عفونی گسترش وجود دارد. اسلام آباد هیچ برنامه فوری برای تخلیه شهروندان پاکستان از چین است.

AP

بیشترین بازدید فیلم ها در جهان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>