ایران گزارش 157 جدید کروناویروس مرگ و میر بین شهری تحمیل ممنوعیت سفر

ایران روز پنج شنبه اعلام کرد 157 جدید و میر ناشی از کوروناویروس بالا بردن تعداد رسمی مرگ و میر به 2,234 آن را به عنوان سیلی ممنوعیت بین شهری, سفر به تلاش برای محدود کردن گسترش.

وزارت بهداشت سخنگوی کیانوش Jahanpour همچنین گفت که 2,389 مورد جدید تایید شده است در 24 ساعت گذشته, آوردن تعداد کل اعلام عفونت در یکی از جهان wost-آمار کشور به 29,406.

“خوشبختانه تا امروز 10,457 از کسانی که آلوده را بازیافت و از بيمارستان مرخص شده از بیمارستان” او در یک کنفرانس خبری گفت.

Jahanpour گفت که گسترش جدید کروناویروس و نرخ آن از عفونت بود “در حال رشد به طور پیوسته” در ایران.

همچنین بخوانید: Coronavirus زنده: دولت محرک برای پوشش 800 منگنز در میان سرخپوستان مستند

جمهوری اسلامی اعمال سختگیرانه جدید مهار اقدامات در روز پنج شنبه پس از هفته از درخواست های عمومی تا حد زیادی موفق به جلوگیری از صدها هزار نفر از ایرانیان به جاده ها به دیدار خانواده برای تعطیلات سال جدید. “کسانی که برنامه ریزی برای سفر, لغو آن را از این لحظه گفت:” حسین Zolfaghari, یک مقام ارشد در ایران anti-coronavirus کمیته.

“کسانی که از سفر باید بازگشت به خانه به سرعت افزود:” در یک سخنرانی تلویزیونی اعلام در حالی که اعلام جزئیات اقدامات جدید.

Zolfaghari گفت: غیر-ساکنان اجازه داده نخواهد شد به شهرستانها بر اساس ماشین خود صفحات و رانندگان شناسه و متخلفان را جریمه و توقیف اتومبیل خود را.

“همه رسمی و غیر رسمی تجمعات… نیز ممنوع خواند و گفت: بدون توضیح بیشتر است.

حسن روحانی رئیس جمهور گفت: در جلسه هیئت دولت تصریح کرد: “بیشتر اقدامات سختگیرانه” کمک خواهد کرد برای جلوگیری از ویروس.

همچنین بخوانید: عکس ها: چگونه جهان است و مقابله با رشد coronavirus بحران

وی افزود: دولت قرار بود به درخواست ایران برای اجازه به قرعه کشی 1 میلیارد دلار از صندوق توسعه ملي به آدرس “coronavirus’ پیچیدگی و مسائل به خصوص در بخش پزشکی نیاز دارد”.

در مارس 18, دولت هند گفت: به عنوان بسیاری از 276 سرخپوستان آلوده شده اند با کروناویروس در خارج از کشور از جمله 255 در ایران.

سرخپوستان در ایران شامل حدود 1100 زائران عمدتا از لاداخ جامو و کشمیر و ماهاراشترا نزدیک به 300 دانش آموزان در درجه اول از J&K حدود 1000 نفر از ماهیگیران از جمله از تامیل نادو و گجرات و دیگران که در دراز مدت اقامت خود در ایران به دنبال امرار معاش خود و مطالعات مذهبی, وزیر دولت در امور خارجی V Muraleedharan گفت.

خواسته در مورد مراحل را توسط این مرکز برای کمک به سرخپوستان رشته در ایران با توجه به کروناویروس شیوع Muraleedharan گفت: دولت متمرکز تلاش برای بازگشت امن سرخپوستان از آن کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>