ایران گزارش بالاترین coronavirus مرگ و میر در خارج از چین

صادر شده در: Modified:

ایران وزارت بهداشت مطرح جمعه شمار تلفات ناشی از این ویروس جدید به 8 نفر در این کشور خاورمیانه در میان نگرانی هایی است که خوشه وجود دارد و همچنین در ایتالیا و کره جنوبی می تواند سیگنال های جدی و جدید در صحنه جهانی خود را گسترش.

تبلیغات

وزارت بهداشت سخنگوی کیانوش Jahanpour گفته تلویزیون دولتی است که وجود دارد در حال حاضر 43 تایید موارد این بیماری در ایران است.

شیوع این بیماری در ایران در مرکز شهر مقدس قم که در آن مقامات می گویند مسافران از چین آورده جدید کروناویروس.

ایران در گزارش اولین مورد از این ویروس در روز شنبه ،

Jahanpour اضافه شده که 15 تازگی تایید موارد شامل 7 در قم چهار در پایتخت, تهران, دو, در, شمال, استان گیلان, یکی در مرکز استان مرکزی و یکی از شهر تنکابن در غرب استان مازندران که در اثر این بیماری است.

پیشتر در روز یکشنبه, ایران, وزیر بهداشت اذعان کرد که سفر از چین آورده ویروس جدید به کشور است.

سعید نمکی آهنگ جدیدی از گفته تلویزیون دولتی که این ویروس از چین آمد به شهر مقدس قم در مرکز ایران است. او گفت که یک ایرانی مرده از ویروس بود یک تاجر که به طور منظم رفت بین دو کشور با استفاده از غیر مستقیم پرواز در هفته های اخیر و پس از ایران متوقف مستقیم پروازهای مسافری به چین است.

آهنگ نمکی نیز در دفاع از این دولت را از دست داده و شیوع آن بود که “شفاف است.” او گفت: این کمک خواهد کرد را به صورت-ماسک و عفونی در دسترس برای ایرانیان نگرانی که سهام در حال اجرا پایین در پایتخت داروخانه ها.

ایران نیز با تولید کیت تشخیص عفونت او اضافه شده است.

آهنگ نمکی خواست مردم به بازدید از قم است که عمده مقصد زائران شیعه.

“بدیهی است که ما را توصیه نمی با سفر به قم و زیارت شهرستانها” آهنگ نمکی گفت.

مدارس مذهبی و حوزه های علمیه بسته

دولت تعطیل مدارس مذهبی و حوزه های علمیه در شهر مقدس قم که در آن ویروس برای اولین بار به کشته شدن دو بيمار مسن هفته گذشته است. مدارس در تهران و چهار نفر دیگر شهرستانها بسته شد و همچنین شروع یکشنبه به مدت دو روز.

ایران نیز راه اندازی 36 غربالگری ایستگاه های مختلف در بنادر از ورود به این کشور برای بررسی و احتمالا آلوده مسافران او اضافه شده است.

عراق و پاکستان که به اشتراک گذاری مرزهای ایران در حال حاضر گرفته شده اقدامات پیشگیرانه به منظور محدود کردن گسترش ویروس از ایرانی مسافران است.

مقامات در پاکستان در استان بلوچستان را برای سرمایه گذاری در مرز با ایران اعلام کرده اند اضطراری به عنوان آنها به دنبال جلوگیری از گسترش این ویروس از طریق تافتون عبور از مرز با ایران است.

آلوده مسافران از ایران در حال حاضر کشف شده در لبنان و کانادا است.

لبنان اولین مورد از این ویروس جدید کشف شد در یک پرواز از ایران در شهر قم این هفته است.

عربستان سعودی دستور داده است تا هر کسی که در سفر از ایران به صبر کنید حداقل 14 روز قبل از ورود به انگلستان به عنوان آن را به دنبال جلوگیری از گسترش ویروس به ایت سایت های زیارتی مکه و مدینه.

(AP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>