گزارش ایسنا از بزرگترین coronavirus مرگ و میر در دوره 24 ساعته

صادر شده در: ویرایش:

ایران وزارت بهداشت و درمان روز یکشنبه گزارش 49 جدید مرگ و میر ناشی از COVID-19 بیماری بیشترین تلفات در عرض 24 ساعت پس از شروع رمان coronavirus شیوع در کشور است.

تبلیغات

“حداقل 194 از هموطنان ما که بیمار با COVID-19 بیماری باید گذشت” ایران سلامت, سخنگوی وزارت کیانوش Jahanpour گفت: در یک کنفرانس کنفرانس خبری.

شیوع کروناویروس جدید است که باعث COVID-19 در ایران یکی از مرگبارترین خارج از چین که در آن ویروس نشات گرفته در اواخر سال گذشته.

Jahanpour اضافه شده که 743 عفونت های جدید نیز تایید کرد در 24 ساعت گذشته, آوردن تعداد موارد به 6,566 در سراسر ایران همه از 31 استان کشور.

با 1,805 عفونت تهران باقی مانده است بخشی از استان با بیشترین موارد سخنگوی اضافه شده است.

آماده برای یک یادآوری نوروز

گزارش از تهران, فرانسه 24, رضا Sayah گفت: ایرانیان شده اند مقابله به عنوان بهترین آنها می توانند به عنوان کشور در حال حاضر دست و پنجه نرم کردن با عوارض سخت آمریکا چهره و در عین حال یکی دیگر از بحران است. “اکثریت قریب به اتفاق مردم ما شاهد اینجا در ایران در برخورد با این شیوع در عمران و تعاونی راه است. مطمئن شوید که آنها نگران هستند اما آنها در حال کمک به یکی و یکی دیگر از آنها در حال گرفتن اقدامات پیشگیرانه آنها در حال رفتن به گردهمایی های اجتماعی از آنها در حال انجام بهترین آنها می توانند در یک شیوه ای مدنی” گفت: سیاف.

ایران تحمیل محدودیت های مسافرتی در 15 استان گفت: Sayah. مدارس و دانشگاه ها بسته شده اند و تا پایان نوروز, نوروز جشن در اوایل ماه آوریل.

“در کمتر از دو هفته آن را نوروز, سال جدید فارسی, شاید بزرگترین و محبوب ترین تعطیلات ملی زمانی که ایرانیان با هم و معاشرت با خانواده و دوستان خود گفت:” سیاف. “که قصد ندارم به اتفاق می افتد راه آن معمولا کند و این یکی دیگر از ضربه زدن به این کشور است که دیده می شود بسیاری از بحران ها بیش از چند سال گذشته.”

در خارج از تهران این وضعیت در استان رو به وخامت گذاشته و با Jahanpour گفت 685 موارد شناسایی شده در داخل و اطراف قم مقدس شیعیان جنوب شهر تهران که در آن کشور در موارد گزارش شده است.

او گفت: تعدادی از موارد نیز “افزایش سرعت” در اصفهان یک مقصد توریستی محبوب که در آن وجود دارد در حال حاضر 564 نفر بیمار مبتلا به ویروس است.

ایران ایر تعلیق پروازها به مقصد اروپا

ایران ایر روز شنبه با اعلام تعلیق تمام پروازها به مقصد اروپا تا اطلاع ثانوی.

بیانیه صادر شده توسط این شرکت هیچ اشاره ای به رمان coronavirus اپیدمی به عنوان یک دلیل برای اندازه گیری تنها با استناد به “محدودیت” های اعمال شده توسط مقامات اروپایی به “دلایل نامعلوم”.

با توجه به چند سایت های تخصصی اروپایی ایمنی حمل و نقل هوایی آژانس (EASA) ممنوع در فوریه 3 ایران ایر هواپیما از حریم هوایی اروپا یعنی یک Airbus A321-200 و دو Airbus A330-200 که تا به حال دستخوش ارتقا لازم برای مجوز به پرواز در اروپا است.

سوئد در تاریخ 2 مارس اعلام کرد که به طور موقت تعلیق مجوز پرواز ایران ایر در مشاوره از مقامات بهداشت گفت که تهران “در کنترل” از رمان شیوع کروناویروس در خاک آن است.

ایران حامل عمل پروازها به چند مقصد اروپا از جمله پاریس و لندن و آمستردام استکهلم فرانکفورت وین و رم.

عربستان سعودی قفل کردن عمدتا شیعیان استان شرقی

در سراسر خلیج فارس ایران archfoe عربستان سعودی تحمیل موقت مستند در شرق آن استان قطیف به پادشاهی حاشیه رانده شیعه جمعیت برای جلوگیری از گسترش ویروس.

عربستان مقامات روز یکشنبه گفت: 11 coronavirus موارد ثبت شده است در شرق استان است. “با توجه به این که تمام 11 ثبت موارد مثبت جدید کروناویروس ها از قطیف … این تصمیم گرفته شده است … به طور موقت به حالت تعلیق در ورود و خروج از قطیف” که وزارت کشور عربستان در بیانیه ای گفت انجام شده توسط رسمی در حمله عربستان.

حرکت خطرات تکان دهنده خشم در قطیف است که یک flashpoint بین سنی و سلطه عربستان دولت و اقلیت شیعه در این کشور که شکایت از تبعیض اتهامات عنوان شده علیه دولت را تکذیب کرد.

عربستان مقامات قبلا گفت: کسانی که آلوده شده اند یا به ایران و یا در تعامل با مردم که برای بازدید از جمهوری اسلامی ایران به عمده اماکن مقدس شیعیان.

(FRANCE 24 با خبرگزاری فرانسه و رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>