ایران می گوید Covid-19 موارد پیش افتادن 90,000 به عنوان مرگ و میر کاهش

صادر شده در: بروز رسانی:

تعداد رمان coronavirus موارد در ایران را تصویب کرده است 90,000 با توجه به آمار و ارقام رسمی منتشر شده روز شنبه به تهران اعلام کرد کمترین تعداد مرگ و میر در هفته.

تبلیغات

مقامات بهداشتی باید ثبت نام 1,153 موارد جدید از COVID-19 بیماری از ظهر شنبه در آوردن مجموع تعداد موارد تایید شده به 90,481, سلامت, سخنگوی وزارت کیانوش Jahanpour گفت: روزانه اخبار جلسه.

شصت اضافی مرگ و میر ثبت شد با کلی تلفات رسیدن به 5,710 او اضافه شده است.

این کشور کمترین تعداد رسما اعلام کرد مرگ و میر پس از 10 مارس.

ایران اعلام کرد اولین رمان coronavirus موارد در ماه فوریه و بدترین آمار کشور در خاورمیانه است.

Jahanpour گفت: ایرانیان نیاز به ادامه به احترام بهداشتی و اجتماعی فاصله اقدامات با وجود کاهش مرگ و میر.

شده است وجود دارد گمانه زنی ها در خارج از کشور که تعداد واقعی coronavirus مرگ و میر و عفونت در ایران می تواند بالاتر و حتی برخی از مقامات محلی باید در مورد اعلام آمار و ارقام.

مرحله به مرحله بازگشایی کسب و کار

از آوریل 11, مقامات اجازه داده اند که مرحله به مرحله بازگشایی برخی از کسب و کار و آرامش داخلی برخی از محدودیت های مسافرتی در محل قرار داده برای جلوگیری از گسترش ویروس.

مدارس و مساجد و زیارتگاه شیعیان سینما و استادیوم ورزشی, اما, باقی می ماند بسته شده است.

در همین حال برخی از مقامات بهداشت و درمان در جمهوری اسلامی هشدار داده اند که خطر تازه شیوع.

علیرضا زالی ضد coronavirus هماهنگ کننده برای سرمایه انتقاد “شتابزده reopenings” است که می تواند “ایجاد موج جدید بیماری در تهران و پیچیده تر شدن تلاش ها برای آوردن این بیماری تحت کنترل” در نظر نقل قول شده در شنبه نیمه رسمی خبرگزاری ایسنا.

یکی دیگر از مقامات ارشد وزارت بهداشت رسمی ابراز مشابه ترس برای دیگر سخت برخورد کرد.

مقامات ایرانی دیگر ارائه استانی خرابی coronavirus موارد و مرگ و میر است اما استان تهران در نظر گرفته شده است در میان بدترین تحت تاثیر قرار.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>