ایران رای در انتخابات تحت سلطه محافظه کار و نامزد

ایرانیان بودند رای گیری جمعه جدید مجلس که محافظه کاران در حال انتظار برای تسلط با مشارکت مردم دیده می شود به عنوان یک معیار کلیدی در حمایت از رهبری ایران به عنوان تحریم وزن در اقتصاد و منزوی کردن این کشور دیپلماتیک است.

تبلیغات

رد صلاحیت برخی از 9,000 نامزدهای بالقوه بسیاری از آنها را به اصلاح طلبان و میانه رو با ایران قدرتمند شورای نگهبان مطرح شده امکان پایین تر از معمول مردم در انتخابات.

گزارش از پایتخت, تهران, فرانسه 24, رضا Sayah گفت: شورای نگهبان در این سال محروم بود حدود 90 نشسته معتدل و یا اصلاح طلب مجلس منجر به بسیاری از ایرانیان به سوال که آیا روز جمعه رای مشروع دموکراتیک ورزش.

“تحلیلگران می گویند این آشکار پاکسازی از اصلاح طلبان است نشان میدهد که ایران در ایجاد شکل دهی مجدد دولت از یک بود که رهبری میانه رو و اصلاح طلبان که می خواستم برای باز کردن روابط با غرب که می خواستم [2015] ایران به یکی که خواهد شد در حال حاضر تحت سلطه محافظه کاران و تندروها که در حال رفتن به یک مقدار بیشتر شرکت موضع در برابر ما اجرای بیشتر ضد سیاستهای آمریکا که نمی به خوبی جواب برای چه مانده از توافق هسته ای و بهبود روابط با غرب”اشاره کرد Sayah.

ایرانیان دیده می شود قیمت کالاهای اساسی موشک وار رفتن نرخ تورم و نرخ بیکاری و ارز محلی شاقول پس از رییس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خارج از 2015 از توافق هسته ای ایران و اعمال تحریم های شدید.

با احتیاط از رشد نا امیدی در خیابان آیت الله علی خامنه ای شده است اصرار ایرانیان به رای دادن.

صحبت با خبرنگاران در مدت کوتاهی پس از او رای خود را در تهران جمعه آیت الله خامنه ای اشاره کرد که “هر کسی که در مورد ایران و منافع ملی باید در انتخابات شرکت کنند.”

حدود 7000 نامزد در حال اجرا در 208 حوزه برای 290 کرسی اتاق.

>> اطلاعات بیشتر در میانه های کنار در ایران انتخابات

واشنگتن سیلی تحریم های جدید

تنش با ما آمار تمام زمان بالا در این سال زیر یک رئیس جمهوری که به کشته شدن ایران را بالا ژنرال قاسم سلیمانی. این اعتصاب منجر به یک رویارویی که در آن نیروهای ایرانی به طور تصادفی سقوط هواپیمای اوکراینی هواپیمای مسافربری پس از آن در زمان خاموش از تهران کشتن تمام 176 نفر در هیئت مدیره. بسیاری از کسانی که کشته شدند ایران.

شلیک به پایین و تلاش های مقامات در ابتدا پنهان کردن علت این تصادف موجب خشم عمومی و تظاهرات در ایران بودند که خشونت را به پایین توسط دولت.

روز پنج شنبه در واشنگتن سیلی تحریم ها علیه پنج تن از مقامات ایرانی را مسئول بررسی صلاحیت نامزدها از جمله احمد جنتی قدرتمند روحانی.

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نمی خواهد تحمل دستکاری در انتخابات به نفع نظام است كه دستور کار” گفت: ما خزانه داری وزیر استیون Mnuchin.

شورای نگهبان انجام می دهد و تحریم ها گفت: آنها به ما نشان داد تحقیر را برای دموکراسی است.

“امریکا به رژیم نشان داده شده از طریق غیر قانونی تحریم… اعضای شورای نگهبان که آن را تا به چیزی برای انجام با دموکراسی” گفت آن سخنگوی عباس علی Kadkhodaee بود که در میان کسانی با تحریم.

“ما در حال حاضر حتی بیشتر مصمم به حفاظت از مردم رأی” او هنوز توییتی.

‘مردم امیدوار’

میزان مشارکت در روز جمعه انتخابات به طور گسترده ای به عنوان یک مهم آزمون مشروعیت ایران در روند دموکراتیک با دولت رها کردن همه متوقف می شود برای تشویق ایرانیان به رای دادن.

در آستانه انتخابات, دولت, رسانه ها پخش یک کلیپ کوتاه نشان آرا تبدیل به اژدر هدف قرار دادن دشمن کشتی های نیروی دریایی بسته شدن در ایران.

Hessameddin آشنا ارشد مشاور رئیس جمهور حسن روحانی هشدار داد در توییتر که ممتنع “را افزایش می دهد (در میان چیزهای دیگر) امکان تجاوز نظامی”.

مشارکت مردم ایران در گذشته 10 انتخابات به طور متوسط 60.5 درصد به وزارت کشور.

شورای نگهبان گفت: این انتظار می رود حداقل 50 درصد از رای دهندگان ثبت شده به بازیگران برگه های رای.

بسیاری از رای دهندگان باید ابراز علاقه نداشتن.

“ما رای برای آقای روحانی با یک رویا و پس از آن ما نمی رسیدن به هر چیزی. بنابراین به نظر من مردم امیدوار, هر مطلب گفت: محمد که صحبت از خود فروشگاه فرش و تنها به یک نام.

‘تنها یک تشریفات’

“من صادقانه نمی خواهید برای رای دادن به دلیل آن را نمی خواهد حل مشکلات ما و بدون استفاده و این انتخابات تنها یک تشریفات فقط به طوری که آنها می توانید نشان می دهد به جهان است که آنها انتخاب شده توسط ملت در حالی که این طوری نیست” گفت: Pari آقازاده, یک طراح مد.

در ماه نوامبر تظاهرات بیش بنزین افزایش قیمت ها در سراسر ایران و خشونت تبدیل شد قبل از اینکه خرد شده را در سرکوب مرگبار.

تهران و واشنگتن را تقریبا به جنگ رفته دو بار در هفت ماه گذشته اخیرا پس از آمریکا ترور برجسته ایرانی ژنرال قاسم سلیمانی در ژانویه 3.

به “شهادت” از بسیار محبوب به طور کلی باعث غلیان احساسات غم و اندوه در ایران.

میلیون ها نفر از مردم خود را به سوگواری مرگ, اما این وحدت دچار ضربه پس از ایران در نهایت اعتراف کرد که در آن کشته شده اوکراینی هواپیمای مسافربری در ژانویه 8, قتل 176 نفر است.

دولت بیشتر موجب خشم با انکار برای چند روز بود که ایران به سرزنش قبل از داشتن به یک وحشت زده و عصبی واکنش توسط یک موشک اپراتور.

فاجعه آشکار به ایران دفاع شد در بالا هشدار در مورد ما انتقام به ایران حمله ساعت زودتر در سربازان آمریکایی مستقر در عراق در پاسخ به کشتار سلیمانی.

رای گیری برای مجلس و یا مجلس شورای اسلامی طول می کشد 10 ساعت اما می تواند تمدید شود. نتایج نهایی نیست و انتظار می رود قبل از یکشنبه.

جدا از مجلس رای دهندگان را نیز انتخاب جایگزین برای مرحوم اعضای مجلس خبرگان 88-قوی مذهبی کیبورد و مانیتور رهبر است.

(FRANCE 24 با خبرگزاری فرانسه و آسوشیتدپرس)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>