ایران Khamanei حاضر ما برای کمک به مبارزه با کروناویروس با استناد به تئوری توطئه

صادر شده در: Modified:

رهبر ایران حاضر به ما کمک روز یکشنبه برای مبارزه با کروناویروس جدید, با استناد به یک بی اساس تئوری توطئه است که این ویروس می تواند انسان ساخته شده توسط امریکا است.

تبلیغات

آیت الله علی خامنه ای به نظر می آیند به ایران چهره ها در خرد کردن تحریم های آمریکا مسدود کردن این کشور از فروش نفت خام و دسترسی به بازارهای مالی بین المللی.

اما در حالی که ایران و مقامات غیر نظامی در روزهای اخیر به طور فزاینده ای با انتقاد از کسانی که تحریم های 80 ساله خامنه ای به جای آن تصمیم گرفت به ترافیک در همان تئوری توطئه به طور فزاینده ای مورد استفاده توسط مقامات چینی در مورد ویروس جدید برای منحرف کردن مقصر برای این بیماری همه گیر.

“من نمی دانم که چگونه واقعی این اتهام است اما زمانی که آن را وجود دارد که در ذهن راست خود را به شما اعتماد به آنها را دارو؟” خامنه ای گفت. “احتمالا شما پزشکی است که راه را برای گسترش این ویروس بیشتر است.”

او همچنین ادعا بدون ارائه هر گونه مدرکی که ویروس “است که به طور خاص ساخته شده برای ایران با استفاده از داده های ژنتیکی از ایرانیان که آنها به دست آمده از طریق مختلف به این معنی است.”

“شما ممکن است ارسال مردم به پزشکان و درمانگران شاید آنها را می خواهید به اینجا می آیند و ببینید که اثر سم آنها تولید شده در فرد است.”

هیچ مدرک علمی

هیچ مدرک علمی ارائه شده در هر نقطه در جهان برای حمایت از خامنه ای نظرات.

اما نظرات خود را پس از چین سخنگوی دولت Lijian ژائو توییتی در اوایل این ماه که آن را “ممکن است ارتش آمریکا آورده است که این بیماری همه گیر به ووهان. شفاف باشد! عمومی داده های خود را! ما مدیون(ع) به ما توضیح!”

Lijian نیز ارائه هیچ مدرکی برای حمایت از ادعای خود را که دیدم ایالات متحده آمریکا وزارت امور خارجه احضار چین سفیر شکایت دارند.

ووهان است و این شهر چینی که در آن اولین مورد از این بیماری تشخیص داده شد در ماه دسامبر. در روزهای اخیر به خصوص در دولت به طور فزاینده ای با اشاره به این ویروس به عنوان “چینی” یا “ووهان” ویروس در حالی که سازمان بهداشت جهانی استفاده از اصطلاح COVID-19 برای توصیف بیماری این ویروس باعث می شود. حتی یک سناتور ایالات متحده از آرکانزاس قاچاق در بی اساس تئوری توطئه شد و ساخته شده چینی bioweapon.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس جدید است.

دانشمندان هنوز مشخص نشده دقیقا چه جدید کروناویروس اولین افراد آلوده. شواهد نشان می دهد آن را در سرچشمه خفاش ها که آلوده حیوان دیگری است که گسترش آن به مردم در یک بازار در ووهان. در حال حاضر توقیف Huanan غذاهای دریایی عمده فروشی بازار آگهی و ده ها تن از گونه ها از جمله سمندر غول بچه تمساح ها و راکون سگ است که اغلب به عنوان حیات وحش, حتی زمانی که آنها پرورشی شد.

مقاله منتشر شده در هفته گذشته در همکار-بررسی علمی در مجله Nature Medicine به طور مشابه گفت که “محتمل” است که ویروس “پدید آمده از طریق آزمایشگاه دستکاری مربوط به SARS-CoV-مانند coronavirus.”

خامنه ای رهبر معظم انقلاب نظرات در یک سخنرانی در تهران, پخش زنده پنج شنبه در سراسر ایران با مارک نوروز سال نو ایرانی. او به نام خود معمول سخنرانی خود در حرم امام رضا در مشهد بیش از شیوع ویروس.

نظرات خود را به عنوان ایران بیش از 21,600 تایید موارد جدید کروناویروس در میان 1,685 گزارش مرگ و میر با توجه به آمار دولت یکشنبه منتشر شد.

پشتیبانی از تئوری های توطئه

ایران یکی از سخت ترین-آمار کشور در جهان با این ویروس جدید است. در سراسر خاورمیانه و ایران نشان دهنده هشت نفر از 10 نفر از ویروس ها و کسانی که خروج از جمهوری اسلامی ایران در انجام این ویروس به کشورهای دیگر است.

مقامات ایرانی را مورد انتقاد ما ارائه می دهد کمک در ویروس بحران به عنوان ریاکارانه است. آنها را متهم به تهمت و دولت مایل به سرمایه گذاری در آن “حداکثر فشار” علیه تهران پس از خروج از ایران در ماه مه سال 2018 است. اما ما به طور مستقیم ارائه شده جمهوری اسلامی ایران در کمک در گذشته به رغم چند دهه دشمنی مانند طول ویرانگر زلزله بم در سال 2003 است.

مجدد سرزنش می تواند مفید به دولت ايران است که در مواجهه گسترده خشم عمومی پس از انکار روز آن را به ضرب گلوله یک اوکراین jetliner, قتل 176 نفر است. گسترده مشکلات اقتصادی نیز شاهد تظاهرات توده ای در سال های اخیر که شاهد صدها و خوست.

ایران صلح حمایت کرده اند تئوری های توطئه در گذشته هنگامی که آن را مناسب منافع خود. پس از حملات 11 سپتامبر برخی علنا شک القاعده نقش و تلویزیون دولتی ترویج بی اساس تئوری توطئه است که آمریکایی ها منفجر کردن ساختمان خود را دارند.

سابق hard-خط رئیس جمهور محمود احمدی نژاد به طور مشابه, مطرح شک در مورد 11 سپتامبر و حمله آن را “دروغ بزرگ” در حالی که همچنین توصیف هولوکاست به عنوان یک “افسانه است.”

در همین حال روز یکشنبه ایران تحمیل دو هفته از بسته شدن در عمده مراکز خرید و مراکز سراسر کشور برای جلوگیری از گسترش ویروس. داروخانه ها و سوپر مارکت ها, مواد غذایی و نانوایی ها باز باقی خواهد ماند.

در عربستان سعودی, پادشاهی گفت: نیروهای مسلح در حال حاضر در نظر گرفتن بخشی در مبارزه با این ویروس راه اندازی تلفن بیمارستان ها در شهرهای مختلف.

و در کویت مقامات نهاد مقررات منع رفت و آمد شبانه از 5 بعد از ظهر تا 4 صبح هشدار متخلفان به سه سال زندان و جریمه $32,000 اگر دستگیر و محکوم شد.

(AP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>