ایران انتخابات پارلمانی دیدن کمترین مشارکت در انتخابات پس از انقلاب 1979

صادر شده در: بروز رسانی:

میزان مشارکت رای دهندگان در روز جمعه انتخابات پارلمانی شد 42.57% کمترین پس از این کشور در سال 1979 انقلاب اسلامی ایران و وزارت کشور گفت: در روز یکشنبه – یکی دیگر ممکن است نشانه ای از نارضایتی گسترده با رهبری و دولت از اقتصاد است.

تبلیغات

در مقایسه میزان مشارکت در انتخابات شد و نزدیک به 62 درصد در سال 2016 انتخابات است. مردم در انتخابات همواره بالاتر از 50 درصد از این کشور و انقلاب اسلامی بیش از چهار دهه پیش است.

اما رای دهندگان تا به حال گزینه های محدود در روز جمعه رای گیری به بیش از 7000 بالقوه نامزد شده بود رد صلاحیت بسیاری از آنها را به اصلاح طلبان و میانه رو. در میان کسانی که رد صلاحیت شدند 90 نشسته اعضای ایران 290 کرسی مجلس بود که می خواستم برای اجرای مجدد انتخابات است.

در ایران تندروها برنده تمام 30 کرسی های پارلمانی در تهران, تلویزیون دولتی گزارش شده است.

رهبر ایران و دیگر مقامات ارشد تا به حال از مردم خواست رأی گیری روز جمعه به عنوان یک نشان می دهد مقاومت در برابر تحریم های آمریکا که سقوط اقتصاد به رکود است.

گزارش از تهران, فرانسه 24, رضا Sayah گفت: شورای نگهبان تصمیم به نوار حدود 90 نشسته معتدل و یا اصلاح طلب مجلس باعث شده است تا بسیاری از ایرانیان به این سوال که آیا روز جمعه رای مشروع دموکراتیک ورزش.

“تحلیلگران می گویند این آشکار پاکسازی از اصلاح طلبان است نشان میدهد که ایران در ایجاد شکل دهی مجدد دولت از یک بود که رهبری میانه رو و اصلاح طلبان که می خواستم برای باز کردن روابط با غرب که می خواستم [2015] ایران به یکی که خواهد شد در حال حاضر تحت سلطه محافظه کاران و تندروها که در حال رفتن به یک مقدار بیشتر شرکت موضع در برابر ما اجرای بیشتر ضد سیاستهای آمریکا که نمی به خوبی جواب برای چه مانده از توافق هسته ای و بهبود روابط با غرب”اشاره کرد Sayah.

ایرانیان دیده می شود قیمت کالاهای اساسی موشک وار رفتن نرخ تورم و نرخ بیکاری و ارز محلی شاقول پس از رییس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خارج از 2015 از توافق هسته ای ایران و اعمال تحریم های شدید.

با احتیاط از رشد نا امیدی در خیابان آیت الله علی خامنه ای تا به حال خواست ایرانیان برای رای دادن.

صحبت با خبرنگاران در مدت کوتاهی پس از او رای خود را در تهران جمعه آیت الله خامنه ای اشاره کرد که “هر کسی که در مورد ایران و منافع ملی باید در انتخابات شرکت کنند.”

>> بیشتر بخوانید: میانه افشای پیگیری آمریکا برای خرابکاری در ایران انتخابات

‘مردم امیدوار’

میزان مشارکت در روز جمعه انتخابات به طور گسترده ای به عنوان یک مهم آزمون مشروعیت ایران در روند دموکراتیک با دولت رها کردن همه متوقف می شود برای تشویق ایرانیان به رای دادن.

در آستانه انتخابات, دولت, رسانه ها پخش یک کلیپ کوتاه نشان آرا تبدیل به اژدر هدف قرار دادن دشمن کشتی های نیروی دریایی بسته شدن در ایران.

Hessameddin آشنا ارشد مشاور رئیس جمهور حسن روحانی هشدار داد در توییتر که ممتنع “را افزایش می دهد (در میان چیزهای دیگر) امکان تجاوز نظامی”.
 

شورای نگهبان گفت: این انتظار می رود حداقل 50 درصد از رای دهندگان ثبت شده به بازیگران برگه های رای.

بسیاری از رای دهندگان ابراز علاقه نداشتن.

“ما رای برای آقای روحانی با یک رویا و پس از آن ما نمی رسیدن به هر چیزی. بنابراین به نظر من مردم امیدوار, هر مطلب گفت: محمد که صحبت از خود فروشگاه فرش و تنها به یک نام.

“من صادقانه نمی خواهید برای رای دادن به دلیل آن را نمی خواهد حل مشکلات ما و بدون استفاده و این انتخابات تنها یک تشریفات فقط به طوری که آنها می توانید نشان می دهد به جهان است که آنها انتخاب شده توسط ملت در حالی که این طوری نیست” گفت: Pari آقازاده, یک طراح مد.

جدا از مجلس رای دهندگان نیز نامیده می شود برای انتخاب جایگزین مرحوم اعضای مجلس خبرگان 88-قوی مذهبی کیبورد و مانیتور رهبر است.

(FRANCE 24 با خبرگزاری فرانسه و آسوشیتدپرس)
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>