صادر شده در:

گرایان ایرلندی Sinn Fein خواستار در روز یکشنبه به عنوان بخشی از آینده ایرلندی دولت پس از جناح چپ حزب امن ترین آرا در انتخابات است که رهبر مری لو مک دونالد به عنوان یک رای گیری-box “انقلاب”.

تبلیغات

سابق سیاسی ارتش جمهوریخواه ایرلند است که توزیع مجدد خود را به عنوان اصلی جناح چپ حزب امن 24.5 درصد از رای اول ترجیح تقریبا دو برابر سهم خود را از انتخابات گذشته در سال 2016.

که آن را جلوتر از مرکز-راست Fianna شکست در 22.2 درصد و خوب Gael حزب نخست وزیر لئو Varadkar در 20.9 درصد در انتخابات تحلیلگران به عنوان یک تغییر لرزه ای به دور از ایرلند قرن, مرکز-راست duopoly.

“من فکر می کنم این منصفانه است که می گویند که این انتخابات بوده است تاریخی. آن چیزی است که از یک انقلاب در صندوق های رای” مک دونالد به خبرنگاران گفت: پس از ورود در انتخابات تعداد به شادی و سرور عمومی از طرفداران حزب.

اما حزب او به نظر می رسد مجموعه ای برای سقوط حداقل یکی از رقبای خود از نظر صندلی شماره پس از خروش افتاد و حتی آن را خاموش گارد و آن ایستاده بود به مراتب کمتر از نامزدها. بعید است به بیش از یک شریک جدید در دولت به عنوان یک نتیجه.

نتایج نهایی شناخته نمی شود و تا روز دوشنبه یا بعد از آن. در آن زمان احزاب 10 هفته برای تشکیل یک دولت در سال 2016.

Sinn Fein هدف نهایی است reuniting انگلیسی-اجرا ایرلند شمالی با ایرلند و گفت: شرط هر گونه ائتلاف فوری آماده سازی برای وحدت همه پرسی آن را فشار لندن به نگه داشتن در مدت پنج سال.

او گفت: Sinn Fein خواهد بحث را به همه طرف در مورد تشکیل یک دولت است و دیگران باید قبول مسئولیت خود را به انجام همان.

“من را قبول نمی کند محرومیت و یا صحبت از به استثنای حزب ما یک حزب است که نشان دهنده در حال حاضر یک چهارم از رای دهندگان و من فکر می کنم که اساسا غیر دموکراتیک” او گفت:.

خوب Gael و Fianna شکست که در بین آنها چراغ هر دولت پس از سال 1922 پایه دولت حکومت را یک ائتلاف با Sinn Fein قبل از انتخابات.

اما اگر چه Varadkar تصریح کرد رد خود را به دلیل “اصل و سیاست” Fianna شکست رهبر مایکل مارتین کاهش یافته است به تکرار زودتر فسخ در نظر گرفتن یک ائتلاف با Sinn Fein گفت: تنها معنی داری ناسازگار در سیاست.

“سیاست های ما و اصول ما تغییر نکرده یک شبه,” او گفت:. “اما آنچه مهم است این است که این کشور می آید برای اولین بار.”

برخی از قانونگذاران ارشد مخالف به شدت با این ایده از چنین یک ائتلاف.

جنگ ایرا

Sinn Fein نقل مکان کرد از رهبری جری آدامز, چهره های ایرا جنگ علیه حکومت بریتانیا در ایرلند شمالی – یک درگیری که در آن برخی از 3,600 نفر کشته شدند قبل از سال 1998 قرارداد صلح.

ایرلندی, tricolour پرچم بودند پرواز در دوبلین تعداد مرکز به عنوان Sinn Fein حامیان منجر شد در یک گروه کر از ایرلندی rebel آهنگ “بیا یه سیاه و Tans” توسط یک نماینده مجلس آمریکا برای در اختیار داشتن مواد منفجره در سال 1981.

مخالفان Sinn Fein می گویند آن بالا صرف وعده و تعهد به افزایش مالیات بر ثروتمندان را تضعیف خارجی شرکت های چند ملیتی است که استخدام یک-در-10 ایرلندی کارگران است.

اما برخی از احزاب ستایش دقیق سیاست های چنین به عنوان یک پیشنهاد اجاره یخ و در مقیاس بزرگ ساخت خانه ها توسط دولت برای مقابله با هزینه و در دسترس بودن مسکن کلید انتخابات مسئله است.

Varadkar خوب Gael در قدرت پس از سال 2011 بودند خاصی به کرسی بیش از Sinn Fein از 41 ساله نخست وزیر گفت. مارتین پیش بینی Fianna شکست خواهد ظهور در بالا.

خوب Gael تمرکز در سریع ترین رشد اقتصادی در اتحادیه اروپا و موفقیت در مذاکره مبارزه با تروریسم در اروپا معامله است که اجتناب شود “سخت مرز” با ایرلند شمالی – با مرز چک ابقاء موفق به تصرف تخیل رای دهندگان بیشتر متمرکز بر مسائلی مانند بهداشت و مسکن.

Varadkar گفت که بحث به همه احزاب به جز Sinn Fein در مورد تشکیل یک دولت است. گزینه دیگر دولت اقلیت به رهبری یا خوب Gael یا Fianna شکست و یا یک ائتلاف بین دو طرف نیز باقی مانده است.

“این آسان نخواهد بود برای قرار دادن یک دولت با هم برای هر کسی, گفت:” وزیر امور خارجه سیمون Coveney خوب Gael.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de