سنگ آهن, صادرات, قیمت ها به شدت افزایش یافت اما تنها شرق معدن بهره مند

با توجه به افزایش تقاضا از چین صادرات سنگ آهن از هند لمس هشت سال اخیر در نیمه اول سال 2020 و قیمت بالا. اما سود weree معدن در ایالت های شرقی به عنوان محدودیت در صادرات از کارناتاکا و ممنوعیت گوا معدن همچنان ادامه دارد.

با توجه به فدراسیون هندی صنایع معدنی (FIMI), سنگ آهن, صادرات در 2019-20 رز به 36,623.71 تن از 16,198.90 در 2018-19. صادرات به چین افزایش یافت به 31,605.05 تن از 12,153.28 تن تقریبا 160 درصد پرش. با توجه به گزارش به نقل چین آداب و رسوم داده های محموله های سنگ آهن از هند بیش از دو برابر به 20 میلیون تن در شش ماه منتهی به ژوئن از سال قبل است. همچنین بالاترین از جنوب کشور آسیایی حمل 27.8 میلیون تن در نیمه اول سال 2012.

FIMI افزود: با توجه به افزایش تقاضا از چین کارخانه های تولید فولاد در چین و در سراسر جهان آغاز شده کامل عملیات و تقاضا از سنگ آهن رفته بود تا جهانی قیمت سنگ آهن را لمس هفت ماه ، آتی آهن-سنگ با 62 درصد محتوای آهن شروع به پریدن کرد از 10 درصد به حدود 107 دلار در هر تن (بالاترین در چین دالیان کالا و ارز پس از ماه اکتبر 2019).

همچنین بخوانید: کمیته عمومی تعهدات به بررسی AAI, ترجمه شده از, در میان دیگران

در پی ضعف تقاضای داخلی هند بیش از حد صادر شده بود در مجموع 23 میلیون تن سنگ & گلوله از 19 دسامبر تا مارس 20 است و بالاترین به لحن 6 تن در مارس سال 2020 است. عمده سنگ آهن-غنی متحده مانند Odisha کمک به افزایش صادرات سنگ آهن از هند و حتی در یک زمان در آوریل سال 2020 هنگامی که وجود دارد یک شیب در صادرات از بخش های دیگر با توجه به مستند. یک مطالعه توسط مراقبت از رتبه بندی اشاره کرد که خروجی سنگ آهن به محموله های افزایش 17.5 درصد در فروردین سال 2020 است.

غالب بین المللی قیمت (نقطه معیار قیمت CFR چین) متفاوت هستند از S 77 دلار در هر تن برای 58 درصد آهن به 119 دلار و 65 درصد آهن. داخلی ex-معدن قیمت (از جمله مالیات و عوارض) متفاوت از 2,000 تومان (جریمه 62% Fe) به 4,500 تومان (توده 63 درصد Fe) بسته به درجه و کیفیت.

R K Sharma, دبیر کل FIMI می گوید: یکی از عوامل مسئول بالاتر صادرات به چین از سال 2012 است که از این تصمیم دولت به حراج غیر اسیر معادن سنگ آهن در بخش شرقی که در آن اجاره منقضی شده و در 31 مارس سال 2020 است. معدن واحد بود که انبارهای unsold سنگ آهن تا به حال برای پیدا کردن راه برای خلاص شدن از آن. پس از صنعت فولاد داخلی نیازی نیست که سنگ آهن کمتر از 62 درصد محتوای آهن تنها جایگزین شد چین در قیمت هر معدن واحد می توانید دریافت کنید.

گوا بسته است و وجود ممنوعیت صادرات از کارناتاکا از این رو صادرات را می توانید از بخش شرقی تنها.

وی با اشاره به گوا بسته است طبق تصمیم دیوان عالی کشور از کارناتاکا نیز وجود دارد و نمی توان هر گونه صادرات به عنوان در هر مورد تصمیم دیوان عالی کشور. اما خریدار فله در کارناتاکا است که قادر به جذب کل مقدار استخراج در حال حاضر در کارناتاکا. وجود ذخایر 13.80 میلیون تن در نزدیک 2018-19 در معادن مختلف در کارناتاکا.

Puti Gaonkar, رئیس جمهور, گوا معدن جلو مردم که نشان دهنده گوا صنعت و معدن افزود: اکثر سنگ آهن صادرات از گوا استفاده می شود برای رفتن به چین و ژاپن و تایوان و برخی دیگر از کشورهای شرق دور اما در حساب از توقف-شروع به استخراج بسیاری از مشتریان در نقل مکان کرد به دیگری به طور منظم تامین کننده سنگ آهن از برزیل و استرالیا است. با توجه به این حجم از تقاضا در طول دوره 2016-2018 این Goan منبع سنگ بود که عمدتا به چین است.

وی افزود: اگر چه در حال حاضر محدودیت های نهفته اند کارگران معدن در شرایط کاهش سود و یا از دست دادن درآمد. این محدودیت ها به ویژه کسانی که در گوا تا به حال گسترده تاثیر بر معیشت مردم است. برای آخرین بار 9 سال بخش معدن شد و همچنان به عنوان بزرگترین منبع مستمر امرار معاش به مردم گوا به خصوص در کرانههای تا به حال برای تحمل و قدرت جنسی خشن و زمان نامشخص است. همان شده است و تشدید در 2 سال گذشته پس از دومین معدن توقف.

همچنین بخوانید: کارخانه خروجی می رسید به عنوان تقاضا می افتد; شاخص مدیران خرید بخش تولید در 46 در ماه جولای

گوا را سالانه از دست دادن درآمد در حساب از این معدن از توقف حدود 4000 تومان کرور روپیه است.

شارما گفت: آن را بسیار دشوار است برای پیش بینی تقاضا برای سنگ آهن از چین است. هند-صادرات به چین احتمالا حداقل که هر کشور دیگری ممکن است صادرات به چین. مشاهده خواهد شد که سنگ آهن هند است بسیاری از نقش ها در واردات سنگ آهن چین. هند حداقل تامین کننده بین المللی در صادرات سنگ آهن و به مجموعه ای از قیمت صادرات هند را به دنبال قیمت در حال حاضر تصمیم گرفته شده توسط استرالیا و برزیل. آن را بسیار دشوار است در حال حاضر به تجسم چشم انداز قیمت و تقاضا در بازار داخلی و صادرات در بازار است.

از آنجا که بازار جهانی سنگ آهن و تجارت است که توسط چین آن تقاضا برای سنگ آهن افزایش خواهد یافت و در کوتاه مدت با انفجار کوره steelmakers پله تا عملیات اما تقاضا رشد خواهد پوش در متوسط تا دراز مدت میان سریع گسترش جهانی Covid-19 شیوع. به عنوان یک نتیجه از این اشاره شد که این عوامل همراه با انتظارات از افزایش عرضه خواهد شد نگه داشتن قیمت سنگ آهن تحت فشار است. در حالی که به صورت محلی به تقاضا انتظار می رود که حکومت گسترش Covid-19 شیوع اضافه شده Gaonakar.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>