است که آفریقا با آن نرخ پایین تا کنون آماده به صورت بیماری همه گیر کوروناویروس?

به عنوان جهانی شیوع کروناویروس همچنان به تکامل و آفریقا تا کنون شده است در امان میزان عفونت دیده می شود در کشورهایی مانند چین و ایتالیا و ایران و فرانسه است. این قابل ملاحظه ای نرخ پایین یک ماده از زنگ امداد اجتماعی و اقتصادی عوامل fluke, none – یا همه – از آن بالا ؟ فرانسه 24 به صحبت کرد Mathias Altmann متخصص اپیدمیولوژی در بوردو دانشکده بهداشت و یکی از نویسندگان یک مطالعه از آمادگی و آسیب پذیری به COVID-19 کند واردات.

تبلیغات

ماه پس از شیوع کروناویروس که به نظر می رسد در چین در اواخر ماه دسامبر در حال گسترش به بخش هایی از آسیا و اروپا و خاورمیانه و آمریکا و آفریقا را ثبت نکرده تنها یک مورد از عفونت است. قاره, اولین مورد تایید شده بود فقط ثبت شده در 14 فوریه سال 2020 در مصر است.

این بیماری همه گیر است و پس از گسترش, با, آفریقای جنوبی, گزارش قاره اولین مورد انتقال محلی در روز شنبه, مارس 12. همه موارد قبلی بوده است بیمارانی که در حال سفر در خارج از کشور آفریقای وزارت بهداشت نشان داد. توسعه نگرانی از کشورهای جنوب صحرای آفریقا سلامت سیستم در حال ضعف اگر محلی انتقال سرعت بخشیدن به.

این نرخ در قاره آفریقا هر چند شده اند که مهمترین آنها پایین تر از سایر مناطق است. از روز شنبه تعدادی از موارد در سراسر جهان افزایش یافته است به 126,000 با 4,600 مرگ و میر در سراسر جهان با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. در آفریقا تعداد موارد هنوز هم در ده. ساحل عاج خود را تایید اولین مورد در روز چهارشنبه در حالی که مصر ثبت شده هفت مورد جدید آوردن مجموع به 67. آفریقای جنوبی گزارش داد 13 نفر تا کنون. دیگر کشورهای آفریقایی که باید تایید موارد عبارتند از الجزایر و نیجریه سنگال بورکینافاسو و جمهوری دموکراتیک کنگو.

شرق آفریقا گزارش نشده هر COVID-19 موارد تا کنون, اما کشورهای در حال حاضر اجرا برنامه های راهبردی برای مقابله با شیوع بیماری از جمله تقویت سلامت چک امنیتی در مرزها. دولت کنیا و رواندا را به حالت تعلیق در گردهمایی بین المللی و حوادث تا اطلاع ثانوی به عنوان یک اقدام احتیاطی. سیستماتیک قرنطينه شده اند اعمال مسافران از در معرض خطر کشور توسط چندین ایالت از جمله بروندی و اوگاندا در حالی که بسیاری از آفریقایی هواپیمایی مانند RwandAir و کنیا ایرویز را به حالت تعلیق پروازها به تعداد بالا-خطر کشورهایی مانند چین و ایتالیا است.

اگر چه سازمان بهداشت جهانی (WHO) هشدار داد که در تاریخ 22 فوریه به سیستم های بهداشتی بیمار بودند-مجهز برای مقابله با این بیماری همه گیر اگر آلودگی شتاب یک مطالعه منتشر شده در مجله پزشکی لانست در تاریخ 27 فوریه اشاره کرد که کشورهای آفریقایی به احتمال زیاد برای وارد کردن موارد جدید – الجزایر و مصر و آفریقای جنوبی نیز تا به حال بهترین آماده سیستم های سلامت در این قاره است.

فرانس 24 در مصاحبه Mathias Altmann متخصص اپیدمیولوژی در بوردو دانشکده بهداشت و یکی از نویسندگان این مطالعه.

چگونه می توانم به شما توضیح نسبتا کم تعداد ثبت COVID-19 مورد در آفریقا وجود دارد ؟

Mathias Altmann: چندین فرضیه و تنها فرضیه می تواند به توضیح این وضعیت است. یکی از آنها این است که آفریقا را کم سفر قرار گرفتن در معرض چین در مقایسه با اروپا است که در اطراف یکی آفریقا-چین سفر ارز به هر 10 اروپا-چین سفر مواجهه. این می تواند توضیح دهد که آهسته مقدمه ای از این ویروس در قاره زمانی که کانون این بیماری همه گیر در چین است.

از آن زمان به بعد وضعیت تغییر کرده است به عنوان coronavirus گسترش در سطح جهانی با یک بیماری همه گیر است که در معرض آفریقا به کند واردات این ویروس از اروپا است. برای اولین بار تایید کرد و موارد ثبت شده در این قاره بودند وارداتی از اروپا و عمدتا از ایتالیا و فرانسه.

فرضیه دیگر که باقی مانده است به اعتبار مربوط به فرض وجود بسیاری از موارد کشف نشده که این موضوع بسیاری از شایعات. جز این که اگر این مورد هم وجود دارد که هشدارهای متعدد در بیمارستان ها در پایتخت و محلی در بخش مراقبت های ويژه که ثبت یک هجوم گسترده بیماران. این تا آنجا که من می دانم اتفاق رخ نداد. ما این را در طول بحران ابولا در سیرالئون و لیبریا که بهترین نیست-مجهز کشورها در این قاره از نظر زیرساخت ها و منابع انسانی است. بنابراین این ایده که وجود دارد خواهد بود ناشناخته زنجیره انتقال بعید به نظر می رسد به من.

که به تازگی به ابراز نگرانی در مورد آفریقا در این رویداد عظیم آلودگی از سیستم های سلامت به ویژه در کشورهای با فراگیر فقر و ضعیف هستند. است که آفریقا آماده به صورت همه گیر?

MA: ما باید محتاط باقی می ماند و صبر کنید تا ببینید اگر تعداد موارد منفجر خواهد شد در حال حاضر به عنوان مورد در ایتالیا و برخی از کشورهای اروپایی. هیچ کس نمی تواند پیش بینی این. ما می دانیم که موارد شدید به طور عمده تحت تاثیر قرار سالمندان اما آفریقا دارای جمعیت جوان از اروپا طوری است که به جای اطمینان بخش برای این قاره است و ممکن است که وجود خواهد داشت کمتر موارد شدید.

از یک نقطه به طور کلی از نظر کلی میزان مرگ و میر باقی می ماند بسیار بالا در آفریقا به خصوص در شرایط نوزاد و مرگ و میر مادران و همچنین بومی بیماری هایی مانند مالاریا یا سرخک است. ما باید نگران باشد ؟ وجود دارد بدون نیاز به وحشت پس از چند وجود دارد افراد بیمار در این لحظه اگر چه خطر از انتشار وجود دارد و آن است که تقریبا در برخی موارد دیگر خواهد شد به نظر می رسد با توجه به شدت مسری طبیعت COVID-19. ما باید نگران اگر این بیماری تحت تاثیر قرار تعداد زیادی از مردم با بسیاری از موارد شدید. باید به یاد داشته باشیم که تنها 15 درصد از موارد تایید شده در سراسر جهان در حال شدید. همچنین باید اشاره کرد که همه خدمات بهداشت و درمان در حال حاضر در حال آماده از نقطه نظر جهانی منظورم از آنجا که آن را دشوار است به بحث در مورد تمام کشورهای آفریقایی در یک بار.

الزامات کاملا متنوع هستند اما به طور کلی وجود دارد نسبتا بزرگ نیازهای مادی در بسیاری از کشورهای آفریقایی. هنوز هم وجود دارد برای مثال بسیاری از کمبود از نظر زیرساخت های جداسازی اتاق, پروتکل درمان, دستگاه تنفس و طب سهام. نیز وجود دارد یک کمبود ظرفیت در تعدادی از کشورها به تشخیص را مرتبط به عنوان نزدیک که ممکن است به سلامت و خدمات مدیریت است که می تواند باعث تاخیر و جلوگیری تخت.

با وجود این وضعیت آیا شما فکر می کنم بسیاری از کشورهای آفریقایی به نظر می رسد به دست گرفته اند و اقدام فوری در پاسخ به بحران ؟

کارشناسی ارشد: بله و آن را باید به یاد داشت که در حال حاضر وجود دارد یک سطح آمادگی در این قاره است که تا به حال سهم خود را از شیوع و که در آن کشورها دارای مقدار زیادی از دانش در روی زمین به خصوص در غرب آفریقا است. گرفته اند در معرض خطر اقدامات پس از پاندمی آنفلوانزا آمادگی برنامه های, اما به خصوص پس از بحران ابولا و هماهنگی به تصویب رسید که سیستم های معتبر برای هر اضطراری برای بهداشت. توانایی تشخیص اولین مورد ضروری است, در واقع کلید و آن را به عنوان دشوار است زیرا بسیاری از بیماران بدون علامت هستند و یا بسیار خفیف علائم.

پس خطر از واردات به آفریقا در حال حاضر پایین تر از جاهای دیگر به دلیل چندین کشور گرفته اند حق اقدامات در زمان مناسب – مانند کاهش پروازها از خارج از کشور به منظور محدود کردن خطر واردات COVID-19 – اگر آنها قادر به تشخیص موارد اول و منزوی کردن آنها را در هر زمان وجود خواهد داشت کمتر در معرض خطر ثانویه انتقال است. ایده این است برای ادامه کار در یک روز به صورت روز به تقویت همه عناصر پاسخ از نظارت و هماهنگی به هشدارهای زودهنگام, تشخیص و مدیریت سلامت.

این مقاله اقتباس شده از نسخه اصلی که به نظر می رسد در فرانسه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>