آن را امن برای بیرون آمدن از این مستند? بررسی فاضلاب

جهان مشتاق است به بیرون آمدن از مستند. اما اگر کشورها به سادگی بازگشت به کسب و کار به عنوان معمول شیوع بیماری های جدید از Covid-19 دنبال خواهد داشت. تنها راه حلی که کارشناسان بهداشت عمومی دیدن است مراقب باشید به نگه داشتن مسیر از coronavirus و سرکوب جدید شعله ور شدن یو پی اس.

مشکل این است که بارز ترین راه برای نظارت بر ویروس — آزمایش فرد با فرد — در حال حاضر ثابت شود واقعا گران به چالش بکشد. کارشناسان می گویند ما هیچ جا در نزدیکی مقیاس ما نیاز به گرفتن یک عکس خوب از این بیماری همه گیر.

در حال حاضر برخی از دانشمندان به دنبال این ویروس در بینی ما خون یا تف اما در جایی دیگر: ما در فاضلاب.

“این امضای یک کل جامعه” گفت: Krista Wigginton مهندس محیط زیست در دانشگاه میشیگان است که پیدا کردن coronavirus در فاضلاب در اطراف منطقه خلیج در کالیفرنیا است.

مقامات آب هستند و دولت در بحث و گفتگو با دانشمندان و شرکت های مورد ردیابی این بیماری همه گیر از طریق تشخیص ویروس در فاضلاب. فاضلاب نظارت می تواند با ارائه هشدارهای زودهنگام از شیوع بیماری. آن را به طور بالقوه می تواند به دولت ها برخی از اطلاعات آنها نیاز به در مورد زمانی که برای پایان دادن به مستندات و هنگامی که عزم آنها را به بالا.

همچنین بخوانید: کار آرامش در میان مستند موفق به متقاعد کردن مهاجران به ماندن قرار داده

اندازه گیری ویروس در فاضلاب در اثر آزمایشات کل یک شهر یا منطقه در یک بار. در حالی که تنها برخی از مردم ممکن است آزمایش برای coronavirus در یک روز داده می شود که هر کس از توالت.

“در این ماله” گفت: Christobel فرگوسن مدیر ارشد نوآوری افسر بنیاد پژوهش آب.

این هفته بنیاد حمایت مجازی پژوهش اجلاس که در طی آن دکتر Wigginton و دیگر کارشناسان به اشتراک گذاشته شده خود را در نتایج اولیه و توسعه یک نقشه راه برای بهبود نظارت خود را.

دهه بهداشت عمومی کارگران باید نگاه در فاضلاب به صورت نشانه هایی از شیوع بیماری های ویروسی. سازمان بهداشت جهانی است و تحت نظارت ویروس فلج اطفال در این راه برای ارزیابی چگونه به خوبی آن واکسیناسیون مبارزات کار کرده اند.

در روز های اولیه محققان تا به حال برای اجرای زحمت کش آزمایش برای پیدا کردن ویروس ها در فاضلاب. آنها تا به حال به مخلوط آب با استفاده از سلول به طوری که این ویروس می تواند آنها را آلوده. سپس محققان تا به حال به صبر برای ویروس های جدید به ظهور.

بعد از آن محققان قادر به جست و خیز این آزمایش است. آنها به سادگی می تواند ماهی مواد ژنتیکی از آب در خواندن آن توالی و تعیین چه نوع از ویروس آنها با خرید و فروش. حتی جدیدتر از تکنولوژی ساخته شده است که امکان برآورد تعداد ویروس ها با شمارش تا ویروسی ژن در نمونه های آب.

ایرنه Xagoraraki مهندس محیط زیست در دانشگاه ایالتی میشیگان با استفاده از این روش برای تشخیص ویروس در فاضلاب در دیترویت. در اخیر شیوع هپاتیت A, او در بر داشت که این ویروس افزایش یافته در آب حدود یک هفته پیش از افزایش موارد تایید شده. “شما می توانید پیش بینی وقوع,” او گفت:.

زمانی که coronavirus شروع كردن از چین Xagoraraki و دیگر کارشناسان شروع به تعجب اگر آنها ممکن است دیدن آن را به نوبه خود در فاضلاب.

در گزارش های اولیه در مورد کوروناویروس ساخته شده این ایده به نظر می رسید قابل قبول است. اگر چه این ویروس مردم ایرویز برای اولین بار آن را در نهایت می تواند به روده.

Coronavirus شناسایی شده است در برخی از افراد آلوده به مدفوع. برخی از مطالعات اولیه نشان می دهد که این ویروس غیر فعال می شود زمان آن به سیستم فاضلاب. اما آن را هنوز هم حامل ژن که محققان می تواند تشخیص دهد.

“ما قبل از این ویروس وارد کشور ما” گفت: Gertjan Medema از KWR موسسه تحقیقات آب در هلند. او و همکارانش ایجاد یک آزمون برای coronavirus و شروع به استفاده از آن در تصفیه خانه های فاضلاب در اوایل فوریه.

آنها نمی توانید هر گونه نتایج مثبت بود که اطمینان بخش است. آنها می تواند اعتماد به نفس است که خود را تست شد به اندازه کافی خاص نمی شود فریب خورده توسط ویروس های دیگر.

همچنین بخوانید: تلاش برای دستیابی به توسعه پایدار برای کسانی که مراقبت از گوا

پس از هلند دیدم اولین مورد تایید شده در فوریه 27, Medema و همکارانش رفت و برگشت به اجرای تست های بیشتر. آنها دریافتند این ویروس در فاضلاب شهرها مانند آمستردام و اوترخت.

محققان سپس به دور شهرها بدون هیچ مورد شناخته شده از Covid-19. آنها کشف coronavirus تا شش روز قبل از اولین موارد تایید شده بودند یافت می شود وجود دارد.

از آن پس Medema و همکارانش ادامه داد: برای پیگیری این ویروس ها در سیستم های فاضلاب. به عنوان تایید موارد Covid-19 رفته اند تا در آمستردام و اوترخت آنها پیدا کرده اند بیشتر ویروس ژن در فاضلاب.

محققان گزارش داده اند که نتایج مشابه از کشورها از جمله استرالیا و فرانسه و اسپانیا و ایالات متحده است.

در این نشست اتفاق نظر کارشناسان این بود که آن را هنوز رتبهدهی نشده است امکان استفاده از ویروس در فاضلاب به برآورد که چگونه بسیاری از مردم آلوده هستند.

برای یک چیز, محققان هنوز در تلاش برای کشف کردن میانگین تعداد ویروس هایی که افراد آلوده ریختن در مدفوع خود را. دیگر روشن نیست که چگونه بسیاری از ژن های ویروسی زنده ماندن سفر از یک توالت به تصفيه خانه فاضلاب.

“من احساس نمی مانند ما در یک نقطه که در آن ما می گویند این است که غلظت و فاضلاب این است که تعداد افراد مبتلا به بیماری'” دکتر Wigginton گفت.

با این وجود کارشناسان که با حضور در این نشست توافق کردند که فاضلاب زیادی به ما بگویید که در مورد این بیماری همه گیر.

مطالعات دکتر Medema و دیگران نشان می دهد که یک آزمون در این هفته از فاضلاب می تواند در خدمت به عنوان یک سیستم هشدار دهنده برای شیوع است.

زمانی که شهرها و یا کشورهای بیرون آمدن از مستند آنها چک کنید می تواند فاضلاب را به دنبال ویروس ترند. افزایش خواهد به آنها بگویید که مردم آلوده کردن هر یک از دیگر. “سپس شما نیاز به رفتن دوباره به قرنطینه” گفت: Eric Alm یک MIT میکروبیولوژیست و مدیر علمی BioBiot یک شرکت است که آهنگ های بیماری زا در فاضلاب.

تجربه قبلی با ویروس های دیگر آموزش داده شده است محققان به دقت مورد ساخت حس از این آشکار می روند. اگر یک جمعیت بزرگ می آید به یک شهر برای تماشای یک بازی فوتبال, برای مثال, فاضلاب, سیستم ممکن است دیدن یک سنبله از ویروس ها که هیچ ربطی به با شیوع جدید.

“آن نیاز به اطلاعات خوب” Medema گفت: “اما این یک چیز شدنی.”

همچنین بخوانید: بوفه برکشایر هاتاوی پست $50 میلیارد دلار ضرر در coronavirus تاثیر

خود را به عنوان تست می شود بیشتر قابل اعتماد و دقیق دکتر Medema و محققان دیگر امید به زوم در در آینده شیوع است. به جای نگاه کردن به یک تصفیه خانه فاضلاب کارخانه که دسته کل یک شهر یا شهرستان, آنها ممکن است به منهول برای نظارت بر تغییرات در فرد محلات.

فتوگرافی و آنها ممکن است قادر به صفر در خانه های سالمندان, کارخانه ها و دیگر مکان هایی که باید دیده شدید شیوع است.

“اگر ما در یک نقطه داغ ناشی” Xagoraraki گفت: “ما می توانیم یک منطقه خاص در حالی که شما نمی کشتن کل اقتصاد یک کل دولت است.”

© 2020 نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>