این است که واقعا ضروری? هنگامی که یک مرد لوکس است دیگر ضرورت


شما رو به احساس کمی متاسفم برای کمیسر پلیس میک فولر. و همچنین به عنوان در حال اجرا اضطراری دولت پاسخ ما در پلیس شده است محوری به نقش وکیل-در-بزرگ تفسیر missives از Macquarie Street و فیلدینگ صدها فرضی نمایش داده شد در مورد آنچه که ما می تواند و نمی تواند انجام دهد در این دنیای جدید است.

می توانم یک غذای آماده قهوه با بهترین دوست من ؟ چه می شود اگر ما چند نشستن یو پی اس در طول راه ؟ من می توانید بازی گلف با سوم من پسر عموی دو بار حذف شده ؟ چند بار در هفته می تواند من را به Bunnings?

آن را به یک میدان مین. ما در حال گفت نه به ترک خانه مگر اینکه آن را “ضروری”. اما تب های محلی هنوز باز است. بنابراین بولگاری. آنها می گویند یک مرد لوکس است مرد دیگری ضرورت است.

Tough decisions: Police Commissioner Mick Fuller has to make the calls on what is allowed under the new rules.

تصمیم گیری های دشوار: کمیسر پلیس میک فولر را به تماس در چه مجاز و تحت قوانین جدید.اعتبار:کیت Geraghty

گاهی اوقات این توضیحات کمک کند. دولت عاشقان خشنود زمانی که فولر مقرر که از دیدن خود را شریک می کنند به عنوان “مراقبت” در NSW خواهد بود و در نتیجه تشکیل یک “معقول بهانه ای” برای خروج از خانه خود را – یک موقعیت بعد از آن اتخاذ شده توسط مقامات در ویکتوریا.

تبلیغات

بار دیگر هر چند تلاش برای روشن کردن تنها به نظر می رسد برای اضافه کردن به سردرگمی است. فولر اخیرا در مورد خواسته مقدس سنت آخر هفته از رفتن به IKEA. است “خرید روتختی” یک دلیل معتبر می شود و در مورد? “هیچ نیست,” او گفت:. “آیا شما واقعا نیاز به رفتن به IKEA برای خرید روتختی? منظورم این است که واقعا….”

کاملتر شد و سپس وحی پرسید چرا IKEA باز می ماند اگر آن کالا و خدمات اضافی. او گفت: آن را خوب برای اقتصاد و مشاغل, اما اذعان کرد که اگر 4000 نفر به تصمیم آنها به فوریت نیاز به یک کرون روتختی پلیس احتمالا به بسته مشترک پایین.

Just popping out for the essentials: one man's luxury is another's necessity.

فقط ظاهر برای ملزومات: یک مرد لوکس است دیگر ضرورت است.اعتبار:کریستوفر پیرس

شیطان در جزئیات است. اگر شما به عنوان خوانده شده برنامه 1 از بهداشت عمومی به منظور (و چه کسی نه؟) شما ببینید خرید خوب است تا زمانی که شما “به دست آوردن مواد غذایی و یا کالاهای دیگر و یا خدمات برای نیازهای شخصی از خانواده و یا دیگر اهداف خانواده”. چادر شب رختخواب دفاع است و در عین حال به آزمایش می شود در دادگاه اما به نظر می رسد تحت این تعریف به خوب. قطعا دلسرد ،

آن را مانند یک غول نسخه از جان Hewson را بدنام مصاحبه با مایک Willesee وقتی سابق و رهبر حزب لیبرال تلاش شجاعانه به توضیح دهید که چگونه او پیشنهاد GST در یک کیک تولد امر بستگی دارد که چه نوع از کیک در آن بود و این که آیا آن را به حال شمع یا شکر و تخم مرغ و یا دکوراسیون یا مواجه با شرق و یا غرب.

در این مورد آن نیز بستگی دارد چه دولت شما در. پلیس در NSW حکومت کرده اند درس های رانندگی خوب هستند چرا که آن را “آموزش و پرورش” و شما نمی توانید آن را از صفحه اصلی. اما زبان آموزان در نزدیکی آلبری مراقب باشید: عبور از مرز به قلعه ویکتوریا و شما مسئول به جریمه نقدی محکوم شد. همان می رود برای ماهیگیری تفریحی; آن را حقوقی ها در لیگ برتر دولت اما اگر خط خود را دستگیر میشوند بیش از حد جنوب, شما خواهید بود در ارتکاب جرم.

این نوظهور شهرت برای آزادی نشستن نیست و در NSW بنابراین برای جبران برخی از افسران پایین آمده اند سخت در آشکار آفتاب پخت نیمکت پارک نشسته و کباب خوردن. و اگر شما کشف رانندگی در اطراف این آخر هفته عید پاک شما تا به حال بهتر است یک دلیل: بی کامپیوتر است که در حال حاضر غیر قانونی به ما گفته شد در روز سه شنبه.

در حالی که همه ملت آرایشگری ادامه کار حیاتی apace. اشتباه گرفته ؟ شما احتمالا به تنهایی نیست.

بیشترین بازدید فیلم ها در ملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>