این است راه آن را میخوام برای همیشه لطفا برای ؟ چرا لیگ تزار باید متولد


کلاغ; که سمور بد ترین چشم از تمام پرندگان. وجود ندارد هر کلاغ سیاه و سفید گردان آسمان فقط بعد از کریسمس. دو روز پس از سانتا طرح میتوانست به کیسه خود من رفتم برای دیدن سرد قلم چیز خود را (بدون ودکا) در مرریککویلل در این نوع صنایع از جایی که کف پای شما رفتن به بیرون Havaianas چوب به کف; که در آن آسایش در جنوب n’ Marlboro-سوخت هجوم ممکن است فوران بعد دوم اگر مردم به اندازه کافی اتاق برای نوسان پانچ.

خروج یک زهوار در رفته پله از یک نمایشگاه فاصله من جاسوسی تاد گرینبرگ و همسرش. من نمی دانم تاد; من او را ملاقات نمود شاید دو بار با این حال برخی از مردم با من بود که شب او را می دانم بهتر از بیشتر است. این منادی از فاجعه نیست فزاینده آسمان در سراسر سیدنی که در تابستان در شب. اما سخن من چگونه جهان می تواند upend خود را. چهار ماه کوتاه و … در اینجا ما هستند. کل جهان به درستی shat خود را; شاید برای همیشه لطفا برای تغییر. لیگ راگبی ، آن روز موش خرمای کوهی امریکا بیش از همه دوباره.

بازیگران ذهن خود را به عقب به 2012, رضا قوچان نژاد بود speared همه به خاطر او بود بیش از حد “واکنشی”. سه-و-یک-بیت سال بعد دیو اسمیت بود jettisoned همه به خاطر او (ظاهرا) مجبور NRL به شبیه یک شبه تاجر بانک – دلیل واقعی است که او می خواهم جسارت به نقص شاش کردن جری هال را در حال حاضر-شوهر (تجلیل که در آن به علت). شین Mattiske که می خواهم پر به طور موقت پس از تازد را خروج داده نشده نصف یک فرصت است.

اما بیشتر وجود دارد. از بین بردن (او ترک, مشخصات فنی) جان گرانت در اوایل سال 2018 از موقعیت خود را به عنوان مراسم تحلیف رئیس بسیار vaunted ARL کمیسیون بود به نحوی قرار بود گلوله سحر و جادو برای درمان در لیگ مشکلات مالی است. این عمل از گرانت در مجوز و پروانه از دوز و کلک از NRL باشگاه در اینده نزدیک برای سال. به عنوان اگر گرانت میل شدید برای راننده محور لیموزینها تشکیل راگبی لیگ پول اتش.

تبلیغات

بنابراین اعطای رفتگان مسح سابق کوئینزلند برتر Peter Beattie خود را به عنوان جایگزینی. که آزمایش شد lamentably ناموفق; صعود پیتر V’Landys سریع بود و برای خوب است.

گرینبرگ آخرین است در گسترش خط conga از انجام مردم جویده و تف کرد بیرون که ویژه جانور است که لیگ راگبی. و برای چه ملموس سود دقیقا ؟

مطمئن گرینبرگ از لحاظ فنی “استعفا داد”. یک انتظار دارد که او تا به حال یک بند درج شده در قرارداد بیان کرد که او می تواند انجام دقیقا همان است که در ارائه حدود شش ماه توجه کنید. که ARL کمیسیون نیاز ندارد او را به کار خود را در مدت متوجه تعجب آور نیست; با این حال بازی باقی مانده در قلاب به پرداخت حدود شش ماه پاداش به آن رفتگان رئیس سابق اجرایی است. در 100 سنت در دلار. و موفق باشید به گرینبرگ با توجه به کهنه راه او درمان شده.

Todd Greenberg's exit as the latest in a long line of former NRL bosses highlights the game's need for a Bernie Eccletsone-type figure.

تاد گرینبرگ خروج به عنوان آخرین در یک خط طولانی از سابق NRL کارفرمایان نکات برجسته این بازی نیاز به یک برنی Eccletsone-نوع رقم.اعتبار:گتی

و مطمئن توقف گرینبرگ تصدی صراحت سیگنال به پخش کنندگان و سایر ذینفعان است که یک کلانتر جدید در شهر است. اما به طور جدی از شما می خواهم به دانستن آنچه که احتمالا در اینجا رفتن ؟ اگر درست است که گزارش شده است که rugby league پخش موافقت نامه شامل “قانون خدا” و یا فورس ماژور و مقررات پس از آن که یک چیز خوب است. اگر این بند اجازه NRL characterising COVID-19 اپیدمی به عنوان یک رویداد خارج از کنترل خود و جلوگیری از آن از جلسه هسته تعهد قراردادی برای تامین مطابقت محتوای تلویزیونی می شود و جریان, پس از آن که بهتر از بودن در نقض قرارداد.

اما فورس ماژور بند به طور معمول نیز شامل نیش دم; یک ماده است که می گوید که اگر این شرایط پیش بینی نشده جلوگیری از انطباق با شرایط قرارداد همچنان وجود دارد برای بیش از یک دوره مشخص – می گویند 90 روز یا بیشتر – غیر تحت تاثیر حزب (گاهی هر دو طرف) می توانید انتخاب به فسخ کل قرارداد.

این NRL رقابت بود به حالت تعلیق در مارس 23; از آن میله میله به قطعا شاید رزومه, on May 28. که 66 روز. آن را غیر قابل تصور است که لیگ راگبی پخش – از جمله کانال نه ناشران از این magazine – دارای پاینده قراردادی حق راه دور به طور کامل از پخش لیگ راگبی اگر بازی نمی رزومه این سمت از 30 ژوئن. خواهد بود که یک فاجعه کامل.

که می تواند توضیح بسیار ضرورت conceptualisation از پروژه آپولو و حتی skewering از تاد Greenberg; یک عمل مماشات نسبت به پخش در برزخ-زمین با هیچ چیز در واقع به پخش.

مرگ تازد اسمیت و گرینبرگ ناچار خواهد بود که مسیر آینده منصوب خواهد یک روز آج.

آنچه من کاملا خاص تر در مورد این. آینده هر نامزد به اندازه کافی خوش شانس به در موقعیت داشتن به انتخاب کنید که آیا برای نوشیدن از مسموم جام را باید با توجه مکث به صورت جدی فکر می کردم. اگر راگبی لیگ یک حیوان وحشی را می توان یک گونه که لذت خوردن آن را از گوشت و خون حتی اگر گرسنه نیست. مرگ تازد اسمیت گرینبرگ ناچار خواهد بود که مسیر آینده منصوب خواهد یک روز آج.

دلیل من متقاعد شده است که با ساختار لیگ راگبی اداره می شود از یک پلت فرم به طور کامل ساخته شده از چوب کبریت و نماز. ارز خود را است دشمنی بی اعتمادی و انتقام.
هنگامی که منادی به عنوان “مستقل کمیسیون” مدل حکومت به شدت مورد نیاز – که تفویض مطلق کنترل قدرت در ARL کمیسیون مدیران و رایگان از منافع متضاد و تأثیرات راگبی لیگ بیزانس ساختار سازمانی است مستقل. آن نیاز به یک بحران برای چنین ضعف به سر گذاشته.

عنصری نقص است که لیگ راگبی اصل است اما احتمالا نمی تواند به درستی به عنوان یک دموکراسی است. حتی اکثر باشگاه ها برعلیه hectoring در مورد درک ناعادلانه درمان با بازی مدیر عامل شرکت نمی تواند پایه و اساس است که رئیس اشتغال ، علامت گذاری کلمات من آن را به شما اتفاق می افتد به هر کس که تحت ساختار فعلی و بعدی را اشغال بزرگ صندلی. این نیروها قادر مطلق و مخرب برای هیچ کلی بهره مند شوند.

لیگ راگبی نیاز ندارد یکی دیگر از مدیر اجرایی تا آنجا که آن را به شدت نیاز به اصلاح ساختاری برای سرکوب گروه کر از بی اعتمادی تیپ. این مزخرف به فکر می کنم که در حال حاضر گرینبرگ سر impaled در ضرب المثلی چوب به نحوی که به درمان هر چه وای اتفاق افتاده است این بازی به دلیل این بیماری همه گیر کوروناویروس و ویروس’ قابل توجه بهره وری در آشکار آن گلایه.

Constitutional change would be required for Peter V'landys to become all-powerful in rugby league.

تغییر قانون اساسی مورد نیاز خواهد بود برای پیتر V’landys برای تبدیل شدن به قدرتمند در لیگ راگبی.اعتبار:AAP

رک و پوست کنده لیگ راگبی رشد خواهد کرد یک بار اداره می شود نه توسط یک هیئت مدیره با این حال باهوش و با تجربه و یا یک مدیر اجرایی و مدیریت ارشد تیم چه کسانی هستند (امیدوارم) حتی جلا تر و با تجربه است. به جای تخم مرغ نیاز به کرک و درهم – چه بزرگترین بازی در تمام در واقع نیاز به یک تزار. مفرد همه دارای حق اعمال قدرت اجرایی رئیس. یا کمیسر یا هر عنوان شما می خواهید به اختصاص به نقش.

کسی که یک بار شناسایی و منصوب است – عطا مطلق قانون اساسی تصمیم گیری مسئولیت و قدرت تمرین بدون ضرورت به گزارش تخته زیر کمیته ها و باشگاه ها بدون ترس از حذف. که است که می گویند که مشاوره با ذینفعان ممنوع است; درست است که این یک عدد صحیح مورد نیاز تصمیم گیری. کره شمالی بدون bizarro کوتاهی مو.

لیگ راگبی نمی نیاز به یک هدایت ، آن نیاز به یک مستبد و اساسی حاکمیت شرکتی تجدید ساختار به جلیقه چنین قدرت مطلق. آیا هر یک از نامزدهای مطرح برای جایگزینی گرینبرگ می توانید انجام وظایف است که نقش بسیار سوال برانگیز است. V’Landys به هر نشانه ای که او می تواند اما تغییر قانون اساسی مورد نیاز خواهد بود. وجود دارد بدون استفاده از انتصاب V’Landys تحت ساختار فعلی.

برنی اکلستون که جالب خواهد شد بعد از این سال را جشن می گیرند هر دو 90 تولد جدید و پدری باقی می ماند بزرگترین ورزشی مدیر در تاریخ است. ظالم رهبر فرمول یک برای بیش از چهار دهه است. یک “سم کوتوله” که زندگی با کیش نیست را تهدید می کند; فقط انجام دهید.

Ecclestone بی موردی است. او از زمان قبل از شرکت های بزرگ حکومت kpi ها و ذینفعان مدیریت. یک مرد بسیار زیاد عیوب که تبدیل F1 از اراذل و اوباش به یک ورزشی کرگدن. راگبی لیگ نیازهای آن برنی اکلستون در حال حاضر – آن را سم کوتوله با تنها کلید کاخ. لیگ راگبی نمی نیاز به یک مدیر تولید با MBA کوکی-برش.

بیشترین بازدید فیلم ها در ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>