ISignthis کتاب بزرگ درآمد پرش به ASX ‘خسارت’ تعلق


ISignthis رزرو از افزایش درآمد در سه ماهه دسامبر با وجود اشاره به یک “اختلاف تجاری” با ASX حال کند شدن روند رشد شرکت و نهفته آن درآمد.

این شرکت فراهم می کند که مشتری تایید و پرداخت خدمات به مشتریان از قبیل قراردادهای مابهالتفاوت (CFD) ارائه دهندگان گزارش سه ماهه چهارم سال درآمد افزایش یافته بود 79 درصد به $15.35 میلیون.

iSignthis chief executive John Karantzis noted the result was achieved "in an environment laden with external distractions".

iSignthis اجرایی جان Karantzis با اشاره به نتیجه به دست آمد “در یک محیط مملو خارجی حواس او را پرت”.

میلیارد دلار سهام تکنولوژی نیز در تایید آن و ثبت آن در اول سود سال از عملیات. نقدی حاصل از عملیات افزایش یافت 88 درصد به $15.7 میلیون, با توجه به ASX پر کردن.

ISignthis گفت: آن را همچنان به رشد بدون نیاز به سرمایه و بودجه اما هشدار داد که در سه ماهه چهارم هزینه شد “بالاتر از حد انتظار” بدون ارائه جزئیات بیشتر.

تبلیغات

این شرکت ارائه شده محدود تفسیر با اعلام اما گفت آن خسارت ادعا در برابر بازار اپراتور است که به حالت تعلیق این شرکت از تجارت به طور نامحدود از اکتبر سال گذشته است “حاصل.”

“من با خوشحالی به اعلام ما سه ماهه چهارم نتایج به دست آمده در یک محیط مملو خارجی حواس او را پرت” گفت: iSignthis اجرایی جان Karantzis در یک ایمیل جداگانه برای سرمایه گذاران است.

“در حالی که بسیاری از راه اندازی آن را فراتر از خود را در چند سال اول ما زمانی رشد و سودآوری در یک دوره نسبتا کوتاه از زمان.”

در طول این شرکت تعلیق از معاملات ASX نگاه از نزدیک در این شرکت در تاریخ 30 ژوئن 2018 مالی گزارش عملکرد که منجر به صدها میلیون دلار ارزش سهام اهدا به iSignthis خودی.

تحقیقات نشان داده است که این شرکت mis-طبقه بندی شده بسیاری از درآمد خود را برای ستیز نیم سال پایان دوره در تاریخ 30 ژوئن 2018 در محدوده زمانی معین.

این iSignthis اعلام می آید یک روز پس از ASX اعلام کرد که در گزارش خود به این گروه از جمله یافته های آن و اقدامات ارائه شده است و انتظار می رود منتشر شد اواخر هفته آینده.

این ASX گفت: آن موافقت کرده بود به انتشار گزارش نهایی خود را به iSignthis تا زمانی که یک دادگاه در تاریخ 7 فوریه بیش از گروه تعلیق از تجارت است.

این شرکت در زمان غیر معمول مرحله از تحت پیگرد ASX در دادگاه فدرال ادعا بازار اپراتور تا به حال نقض قوانین خاص خود را دارد و شرکت های بزرگ عمل ناعادلانه تعلیق این شرکت از تجارت است.

بیشترین بازدید فیلم ها در کسب و کار

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر