محقق اسلامی Tariq Ramadan دو چهره جدید به اتهام تجاوز به عنف در فرانسه

صادر شده در: Modified:

محقق اسلامی Tariq Ramadan شده است به اتهام تجاوز به دو زن در کنار دو نفر دیگر او در حال حاضر رو به اتهامات بیش از وکیل خود گفته است: پنج شنبه.

تبلیغات

57 ساله در ماه رمضان یک ملی سوئیس شد و در حال حاضر متهم در فرانسه با تجاوز به یک زن معلول در سال 2009 و یک فمینیست فعال در سال 2012. او را انکار اتهامات عنوان شده علیه.

در روز پنج شنبه به عنوان ماه رمضان به نظر می رسد قبل از بررسی دادستانی در پاریس بیشتر اتهامات اضافه شد مربوط به دو زن دیگر که مشخص شد توسط محققان از عکس های موجود در کامپیوتر خود.

وارد جلسه همراه با همسر خود.

“تمایل وجود دارد به دنبال طارق رمضان در همه هزینه ها و در برابر شواهد” وکیل امانوئل Marsigny به خبرگزاری فرانسه گفت.

“این مورد در حال تبدیل شدن به چیز عجیب و غریب.”

دو زن خود را به حال نه در اصل شکایت اما هر دو می گویند که آنها درگیر شدند در رحم, روابط جنسی با ماه رمضان یکی از ماه نوامبر تا دسامبر 2015 و دیگر در مارس 2016.

“این چیزی بود که دیگر از فیزیکی و تجاوز از آن فراتر رفت که… وجود داشت اخلاقی و تجاوز به عنف” یکی از این زنان گفته بود در شهادت دیده می شود توسط AFP.

“او تا به حال چنین نگه دارید و بر شما است که شما همه چیز را که او می خواست. اما این رابطه رضایت طرفین بود, بله,” او گفت:.

“من از او خواسته می شود خفیف تر اما او گفت:” این تقصیر شما است, شما آن را سزاوار است و که او نیاز به اطاعت باشد که آنچه من گفت:” دیگر.

ماه رمضان یک پدر چهار که پدربزرگ تاسیس اخوان المسلمین مصر در, یک استاد معاصر مطالعات اسلامی در دانشگاه آکسفورد بود تا زمانی که او مجبور به ترک زمانی که اتهامات تجاوز به عنف به ظاهر در اوج “من بیش از حد” جنبش در اواخر سال 2017.

او را بازداشت گرفته شده در فوریه 2018 برگزار شد و برای بیش از نه ماه قبل از اینکه به قید وثیقه در ادعا می کند که او مورد تجاوز دو پلیس در فرانسه—یکی در سال 2009 و دیگری در سال 2012.

مقامات در سوئیس نیز در حال بررسی او پس از دریافت یک تجاوز به عنف شکایت در آن کشور است.

ماه رمضان اصرار دارد تمام روابط او شده اند با رضایت طرفین.

شارژ بودن در فرانسه لزوما به معنای یک مظنون به پایان خواهد رسید تا در دادگاه به عنوان یک مورد هنوز هم می تواند کاهش یافته و برای فقدان شواهد.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>